Jump to content
BulForum.com

68% от учениците ни правят секс преди да навършат 17


Recommended Posts

27% от учениците започват да водят полов живот преди да навършат 15 години, 41% правят секс за първи път между 15-ия и 17-ия си рожден ден, а останалите 32% по-късно.

 

Това показаха резултатите от анкета, в която участваха 80 ученици (53 момичета и 27 момчета) от единадесети и дванадесети клас на столични гимназии. Допитването беше проведено по време на втората сбирка на дискусионния клуб SexWell.на тема „Сексът – начин на употреба”.

 

5% от момчетата и 3% от момичетата са осъществили първия си полов акт още преди да навършат 13 години. Физическата необходимост е водещият мотив за започване на полов живот при над половината от анкетираните. Следващата най-основателна причина е „бях влюбен/а”.

 

Едва 3% от участниците в допитването признават, че никога не са изпитвали удоволствие от секса.

За три четвърти от учениците най-често използваният секс терен е домашният.

 

10% признават, че не използват или използват рядко предпазни средства, а близо половината винаги използват такива. Презервативите са топ изборът за безопасен секс, като на тях разчитат 61% от анкетираните ученици.

 

15% от момичетата, участвали в допитването, прибягват до хапчета за спешна контрацепция след половия акт. Над 10% от анкетираните признават, че вече са страдали от заболявания, предавани по полов път. Близо една трета обаче не биха уведомили партньора си, ако имат такъв проблем.

 

Приятелите са предпочитан съветник при проблеми в сексуалния живот на учениците. Към тях се обръщат близо 56% от анкетираните. Едва 12% търсят специализирана помощ, а към родителите се обръщат 24% от участниците в допитването.

 

Една шеста от тях не приемат хората с хомосексуална ориентация, 14% признават, че се дразнят от тях, но ги приемат, а 54% са напълно толерантни към тях.

 

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply
Бравус колкото по - рано почват да се амортизират мацките толкуз по - добре :D

да бе.... и тамън станат на 16 да немаме проблеми спрокурорите и вече са сбръчкани и вкиснати. мерси съм!

 

и не мога да разбера трябва ли да им завиждаме? или да ги съжаляваме за безхаберието?

Link to comment
Share on other sites

Ами какво да ги правиш. някои се шибат за добър ден и за довиждане, после аз ли ще съм им виновен за 20-те санта луфт ....

Link to comment
Share on other sites

няма лошо да се праскат преди 17 или на 15,ама преди тва-не!

абе всяко нещо с времето си,та и тоя момент ша отмине,на мода ша се върне "чакането" и "пазенето",така че не ме притеснява нищо :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами какво да ги правиш. някои се шибат за добър ден и за довиждане, после аз ли ще съм им виновен за 20-те санта луфт ....

 

Ако от това ставаше луфт, майка ти нямаше как да те износи

Link to comment
Share on other sites

Обаче, колкото повече една жена прави секс, толкова е по-добра в

леглото и й харесва повече! Така че, както е тръгнало на 18 ще са

пирифектни за ибанье!

Бях чел някаде... Че рано започване на провеждане на полов акт от страна на женският пол.

След пълно развитие на жената Тя става един вид негодна за употреба Направи си преценка .....

Link to comment
Share on other sites

Като сте почнали с процентите:

 

80 на сто от учениците в X, XI и XII клас не знаят колко е числото пи, кой е авторът на стихотворението "Хаджи Димитър", къде се намира Балтийско море и дали по време на Втората световна война СССР и САЩ са воювали или са били съюзници. На 97 на сто се увеличава делът на незнаещите гимназисти, ако се прибавят и въпросите "Какво е Холокост, птицечовка и Парижката комуна?". Резултатите от проучване на агенция "Медиана" сред 473 ученици от страната бяха обявени от директора на агенцията Кольо Колев.
Link to comment
Share on other sites

:)

Ама и вие сте едни хитри...

 

Бях чел някаде... Че рано започване на провеждане на полов акт от страна на женският пол.

След пълно развитие на жената Тя става един вид негодна за употреба Направи си преценка .....

 

Направо не знам откъде да започна коментара си за тая велика мисъл...

Пич, ти колко "негодни за употреба" момичета познаваш в следствие на много секс? 15-16 години са прилична възраст на този етап за започване на полов живот.

 

А че статията като цяло е върхът на дебилността - няма съмнение. Запитването е проведено сред 80 (!) ученици, след което информацията се дава под формата на проценти :laughing: И явно 80 човека се смятат за някаква представителна извадка... Изобщо - смях...

Link to comment
Share on other sites

Над 10% от анкетираните признават, че вече са страдали от заболявания, предавани по полов път. Близо една трета обаче не биха уведомили партньора си, ако имат такъв проблем.

 

otkazahte me ot seksa be :sick

Link to comment
Share on other sites

3dfx е прав за бройката.... 80 човека какво са спрямо цялото... Обаче в проценти звучи много глобално нали :D

 

Но пък като имат желание децата... нека се учат...

Иначе един режисьор (не помня обаче дали Франкенхаймер беше или Шумахер) каза веднъж, че е започнал "пълноценен полов живот" на 13 години (каквото и да означава това) и съветваше хората да не прекаляват :lol: Защо ли? :)

Link to comment
Share on other sites

бях чул че границата при момичетата паднала до 12 годино :blink:

 

имаче това са си съвсем реални резултати

по лични наблюдения

Link to comment
Share on other sites

:)

Ама и вие сте едни хитри...

Направо не знам откъде да започна коментара си за тая велика мисъл...

Пич, ти колко "негодни за употреба" момичета познаваш в следствие на много секс? 15-16 години са прилична възраст на този етап за започване на полов живот.

 

А че статията като цяло е върхът на дебилността - няма съмнение. Запитването е проведено сред 80 (!) ученици, след което информацията се дава под формата на проценти :laughing: И явно 80 човека се смятат за някаква представителна извадка... Изобщо - смях...

Мммм щом казваш че от 15-16 години момичето вече е жена ..... Май ти си в погрешната посока към твоята мисъл ...

Мързи ме да търся и да показвам , и да се регламентирам на факти :wacko:

Link to comment
Share on other sites

бях чул че границата при момичетата паднала до 12 годино :blink:

 

имаче това са си съвсем реални резултати

по лични наблюдения

Ахам...на повечето момчета не им излиза късметът мн рано(поне от нашто даскало), обаче момичетата от 10ти клас надолу са мн оборотни...има нещо доста стряскащо в тва.Познавам някаква, която прави секс от 4ти клас...

Иначе според статистиката - в началото на учебната година в нашия клас имаше 16 девствени, сега са останали 6...ама в сравнение с по-малките сега и тва е много...представям си догодина в 11 клас колко непорочни ще са останали...

Link to comment
Share on other sites

Един приятел ми разказваше, че както си се возил в рейса дочул следния разговор между 2 момичета на 12-13 години:

- Абе, на тебе дойде ли ти вече?

-Не.

-И на мен още не ми е. Трябва да почваме да се еб*м, докато не ни дойде, че да не забременеем после.

 

:blink: :ghost :huh:

Link to comment
Share on other sites

Иначе според статистиката - в началото на учебната година в нашия клас имаше 16 девствени, сега са останали 6...ама в сравнение с по-малките сега и тва е много...представям си догодина в 11 клас колко непорочни ще са останали...

:lol: :laughing: :laughing: А ние в десети клас навремето си смятахме само срочните и годишните оценки :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Какво толкова яко има да съм прое*ал на 12, да вървя с 5 цигари в устата и още по 2 във всяка ноздра? Ем... тва майна бахти кочината. Мноо се дразня на такива глупости. Аз през съзнателния си живот не помня цигара да съм опитал и вече едва ли не съм задръстен, а тва че мога да пробягам 50 метра без да се задъхам и да се трупясам всички пушачи около мен го пропускат.

Link to comment
Share on other sites

:lol: :laughing: :laughing: А ние в десети клас навремето си смятахме само срочните и годишните оценки :unsure:

Аз съм 11ти...

И сме 26 момичета в клас...за какво може да говорим по цял ден?!? :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм 11ти...

И сме 26 момичета в клас...за какво може да говорим по цял ден?!? :)

ехехе малко е познато аз сам в клас с 17 момичета ( преди бяха 20) една в 8 клас разправяше как са е отворили друга броеше колко пати са и свършили в устата имаше някои бременни вече и така беше весело

П.С. ИСКАМ СИ 8 КЛАС !!!!!!!!!!!! няма по хубав от него може и 9 пак беше весело

Link to comment
Share on other sites

Отдавна не се бях смял така :)

 

@sincity - разби ме с този пост ;)

@Moon Light - а ти от коя част на класа си :-) или то викаш.. в 11-ти клас няма вече разделение... :devil

Link to comment
Share on other sites

Един приятел ми разказваше, че както си се возил в рейса дочул следния разговор между 2 момичета на 12-13 години:

- Абе, на тебе дойде ли ти вече?

-Не.

-И на мен още не ми е. Трябва да почваме да се еб*м, докато не ни дойде, че да не забременеем после.

 

:blink: :ghost :huh:

ne,не не мога-тва е :lol: :laughing: :woot :laughing: :woot

и в същото време е трагично :wacko:

Link to comment
Share on other sites

80 човека - според теорията на вероятностите за да е близка (не помня точно колко %) точността на експеримента е желателно да се проведат поне 300 експеримента...

От 80 - вярността на проведеното проучване е много ниска.

в началото на учебната година в нашия клас имаше 16 девствени, сега са останали 6

afx още ли питаш?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...