Jump to content
BulForum.com

Съвет за мишка


operator

Recommended Posts

От днес съм горд собственик на Razer Deathadder първите ми впечатления са доста добри.Мишката ми пасва добре в ръката и качеството на изработка е доста добро но ще трябва малко да си поиграя с нея за да видя напълно какви са и предимствата спрямо старата ми мишка :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply
От днес съм горд собственик на Razer Deathadder първите ми впечатления са доста добри.Мишката ми пасва добре в ръката и качеството на изработка е доста добро но ще трябва малко да си поиграя с нея за да видя напълно какви са и предимствата спрямо старата ми мишка :)

И аз се оглеждам с какво да сменя моя Logitech..

Казаха ми, че Razer наистина и за негеймъри са по-добри.

Тази изглежда добре, и цената е доста добра, затова да питам за впечатления :) .

Главните бутони колко лесно хващат? Чувал съм, че само с лек допир и цъкат, което не би било добре.

Страничните Back/Forward бутони удобни ли са за палеца (на по-голяма ръка), горе цялото покритие ли е гумирана пластмаса?

Как се държи без специален драйвер, и най-вече скрола качествено ли се върти и има ли аномалии в 'хващането' на стъпките му от OS-a? Колко начесто са стъпките му, примерно на моя Logitech с едно минаване на показалеца мога да мина около 9 стъпки.

Жицата твърда ли е (пречи ли много).

С каква мишка си бил досега и как пасва в ръката?

 

:) Дано не са много въпросите ми.

Link to comment
Share on other sites

Мишката легна поне в мойта ръка перфектно бутоните лесно се хващат и страничните са ми удобни.Отгоре цялата площ на която се намира ръката ти е гумирана дори и да ти е потна ръката имаш добро захващане, а за без драйвер движеше прилично и с настройките в уиндоуса които бях мишката се движеше много по-бързо от старата ми Майкрософт IntelliMouse Explorer 4.0.Бутоните се натискат без прилагане на много сила което мен си ме радва приятно.Скрула е безшумен има си го усещането за стъпка (с едно движение на моя показалец минавам 7стъпки като последната 7-ма ми идва малко кофти 6 са ми най-добре), жицата не ми се струва твърда по-тънка е от на старата мишка а и кабела е по-дълъг :).А и да отбележа ползвам е на един умрял пад от Евроленд на твоя Razer Destructor ще върви уникално.Забравих по подразбиране мишката е на макс сенситивити и 1600дпи

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...