Jump to content
BulForum.com

Съвет за мишка


operator

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

logitech G1, 15g 800dpi 5.8мегапиксела в секунда, със лазерната система (или оптика нз как е по правилно) на mx510, тежи е 80грама с 3 години гаранция - струва ~47лева в ресет. снимки и повече инфо на мишката може да намериш в сайта на логитех : http://www.logitech.com/index.cfm/products...CONTENTID=10748

Link to comment
Share on other sites

да уточня..трябва ми нещо за игра..(counter strike и т.н.)

 

Ха-ха. Дори Logitech MX1000 LASER не е от най-геймърските мишки, а е 130 лв.

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха. Дори Logitech MX1000 LASER не е от най-геймърските мишки, а е 130 лв.

кой е споменавал нещо за мх1000 ? и кои са най-геймърските мишки ? .. както и да е operator повтарям за игри Logitech G1 Optical Gaming-Grade, USB/PS/2 е перфектната мишка за парите които имаш да дадеш. А4-то неструва. Много по добар избор е г1-то с 3 години гаранция. Вече в по горните класове гаминг мишки са mx518, G5 и G7 но и парите при тях са и повечко..

Link to comment
Share on other sites

Eто ти нещо ефтино и ефективно

A4 X-710 GAME OPT RED USB 14$

 

Бутон с четери степени 400,600,800,1000 DPI ;)

 

Mouse Pic

 

За мишката незнам, но тоя пад ми хареса. Ако можеш да ми кажеш от къде точно си си го купил и какви пари е.

Link to comment
Share on other sites

кой е споменавал нещо за мх1000 ? и кои са най-геймърските мишки ? .. както и да е operator повтарям за игри Logitech G1 Optical Gaming-Grade, USB/PS/2 е перфектната мишка за парите които имаш да дадеш. А4-то неструва. Много по добар избор е г1-то с 3 години гаранция. Вече в по горните класове гаминг мишки са mx518, G5 и G7 но и парите при тях са и повечко..

 

 

Абе пич ти вобще правиш ли разлика между 800dpi и 1000dpi и тия пари дето струва тая мишка,като почнеш да правиш разлика тогава говори кое е по хубаво и кое не !!!!

 

@w00x Като бях в вашия град на Панайра си го купих

Link to comment
Share on other sites

Имал съм ги всичките мишки от МХ серията (за справка продавам/купувам секцията на форума:-))). Мога да кажа, че най-удобната мишка и най-лека е МХ310. Останалите също са яки, но трябва време да им свикнеш. В момента съм с G5 и така и не мога да и свикна:-))). За жалост за 50 лева хубава геймърска мишка можеш да вземеш само на старо. А4 правят посредствени мишки с една класа под Logitech и Razor. Избирай между тези последните две марки, но си увеличи малко бюджета или търси на старо:-)))

Link to comment
Share on other sites

Аз едно немога да разбера как така давате мнение като несте работили с дадения предмет.

A4 и аз неги харсвах но реших да пробвам,а съм бачкал с Razer Diamonback L.E и разликата между този и A4 че Razer е 1500dpi a A4 е 1000 dpi а и в дизайна и в парите също има разлика

Link to comment
Share on other sites

Добре защо според теб трябва да съм карал Мерцедес за да знам, че е по-добре от жигула примерно. Прочети малко ревюта из интернет и виж във високия сегмент на пазара кой марки са. Спориш за нещо, в което и ти не си убеден. Аз не казвам, че с А4 няма да може да играе (хихихихи), но е с една класа под двете марки, които споменах и ти го знаеш това, впрочем всички го знаят:-))).

Link to comment
Share on other sites

Абе зарежи класа или не .

Закво мога да давам повече пари за нещо което мога да го купя за по малко пари с еднако качество.

И като неси подготвен недавай мнения

Link to comment
Share on other sites

Виж сега нашето момче не ми спори за глупости. Ясно съм ти отговорил. Като нямаш пари взимаш боклука. В случая цената има значение вервай ми. Имал съм повече мишки отколкото ти ще държиш някога през живота си. Качеството е важно не само някви си там характеристики. Разликата в усещането като играеш със хубава и скъпа гейминг мишка на Logitech и Razor е просто невероятно. Ти знаеш ли А4 откъде плагиатстват и откъде крадат. Сам ще се сетиш. Не мога да разбера защо упорстваш като знаеш, че качеството примерно на мишка като МХ518 (защото тя има превключвател за dpi) и А4 710 е на светлини години. Ако имаш нещо друго да им кажеш, не флуди темата на човека, а дай на ПМ. Ще ти обясня кое как е:-)))

Link to comment
Share on other sites

Виж ся аз да ти обесна, тази мишка има сащото ботон за скорости от 400,600,800,1000dpi техниката може да е открадната мен това неме грее имал супер много мишки и ша ти кажа Защо мога да давам пари за нещо скъпо като това ще ми предложи същото за малко !!!

 

x710-5b.gif

 

Пак Казвам като неси подготвен недей пиши !!!!!!

 

 

Само да добява нети сравнявам A4 X-710 GAME с МХ518.

A4 X-710 GAME е сравнявам с Logitech G1

Ако искаш достоен противник на мишоците на Логите от високиа клас бих ти казал да погледнеш A4 X-750F 6-DPI -SHIFT

x-750f-8b2.gif

за моя жалост несе внася в БГ иначе да съм си го зел и пак нямаше да струва кой знай колко пари ;)

Link to comment
Share on other sites

Да добавя и АЗ нещичко,ас пук си взех една мишка от АДРОИД КОМПЮТЪРС само за 6.50лв.

 

И на КОНТРА,ХАЛФ ЛАЙФ ,КУЕЙК ,Кал оф Дюти и т.н. от игрите мачкам наред .

 

Незнам колко DPI e и няма такива ЕКСТРИ с разни бутончета.

Link to comment
Share on other sites

V Tehnopolis predi nqkolko dni vidqh edna bezkabelna mishka na A4Tech za 47-48 beshe cenata. Edin priqtel ima mnogo e dobra i e mnogo dovolen ot neq, ne znam kolko dpi ima obache e mnogo dobra. Ako mojesh vij v Tehnopolis.

Link to comment
Share on other sites

въпроса вече е насочен към G1 в по горния пост съм писал..

става, аз лично съм с такава мишка! Но след като е вземеш ти препорачвам да напвавиш това: USB hack пускаш е на 250hz и мишката става убиец.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...