Jump to content
BulForum.com

Игра "Намери ми!"


Recommended Posts

Значи в един друг форум попаднах на такава тема, която там има успех и се е получило доста интересно. Надявам се и на вас да ви хареса.

 

Така, значи правилата са следните:

 

Аз изисквам снимка на нещо и този, който я намери, поства Image или Link след мен, като на свой ред изисквам снимка на нещо и т.н. Препоръчително е поне една снимка да е в темата, но естествено останалите е по-добре да са на линк, за да не става много тежка за зареждане темата.

Надявам се на сериозно отношение и да няма много спам! Въобще не е това целта! Ако нямате линк към търсената снимка - ВЪОБЩЕ НЕ ПИШЕТЕ!!!

 

Значи да започваме:

Аз искам панорамни снимки на Хонг Конг ;)

 

ПО ПОВОД НА НЯКОИ ПОСТОВЕ ПРИЗОВАВАМ ДА СЕ ЧЕТАТ ПРАВИЛАТА НА ТЕМАТА ПРЕДИ ДА СЕ ПОСТНЕ!!! А ако може и да се постват поне по един Image в темата, за да стане по-приятна и лесна за разглеждане...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 782
  • Created
  • Last Reply
Има колкото искаш.

 

http://www.tropicalisland.de/HKG%20Hong%20...%20by%20day.jpg

Намерете ми някоя компроментираща снимка на Джорч Буш!

 

Не е снимка, но все пак -> George Bush

 

EDIT:@AssassiN, не ми се карай, ако обичаш... не съм аз този, който да решава дали да имам нет или не... едитвах си поста и спря.

 

Трябват ми снимки на първия създаден компютър. От онези дето са се побирали в 2 стаи, за да сметнат просто уравненийце. Ако може да се вижда възможно най-много.

 

EDIT2:Ииии... спря докато писах... отново

Link to comment
Share on other sites

bdo04_136.jpg

искам снимка на милена славова.

Link to comment
Share on other sites

За тази Милена Славова ли става въпрос:

Milena372005_thumb.jpg

 

Тука почнахме един през друг да пишем. Предлагам, този, който е постнал втори да си редактира поста от тук нататък.

 

Все още искам снимка на хотел "Санкт Петербург" в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

IPB Image

интересно колко неща могат да се намерят с Гугъл :) Можеш да цъкнеш на картинката за още.

 

Искам снимка на следващото ми гадже :P ( velvet_underground, в десятката е :D )

Link to comment
Share on other sites

Надявам се да си доволен

 

Искам снимка на Мария Луиза вътре/барът срещу Света Петка/

 

 

Няма някоя друга,такива са правилата на играта+това не съм задал невъзможна задача

Еее,айде,оня с мъдростите в подписа издъни положението,ай..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тук-само за 18+ .ейй,вие двамата сте много прости бе.

 

Нищо бе,аз само ви поздравявам с тази снимка,защото успяхте да развалите темата.А задачата не е извънземна,извънземна би била ако ти поискам снимка на оная работа на Хемингуей....примерно

Link to comment
Share on other sites

Хахахахаххаха...

Що бре кво сме ти направили?!Ти даде няква извънземна задача,която никой не може да я намери и темата замря... :pirate

Link to comment
Share on other sites

Ами velvet и аз мисля, че твоето искане беше прекалено. Идеята не е да се полагат неимоверни усилия или някой да ходи с цифровия да снима...

 

По темата...

 

laptop_whiz.jpg

 

Искам най-еротичната снимка на Jennifer Love Hewitt...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...