Jump to content
BulForum.com

Мезета


Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Браво, батьовата!!! Внимавай с тия дръжки, гледам си ги претоварил!  :grin:

 

Аз сега с врат се занимавам 

 

 

Видях снимите на свинския врат :) Ще изчакам да кажеш как е станал преди да го пробвам, че малко ми е криминално да купувам врат от магазина, за който незнам от къде е дошъл :)

 

 

Всички вие ще умрете млади, чревоугодници такива - АНАТЕМА!!! :woot :woot :woot...ама преди това поне ще ви е кеф. :lol:

 

Така е :) На мене тези луканки, които съм си направил са ми много по - вкусни отколкото купешките :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Първи опит за домашен кайзеорван врат - брутално успешен, разбира се. Има някои работи, които ще пипна по рецептата следващия път, но те са незначителни. 

 

28059374_10214596713489120_8034036636561

 

27858568_10214596713809128_3470413241253

 

Стаси, горния врат съм го изял без да го снимам, батьовата - прави си изводите...  :D

Link to comment
Share on other sites

Първи опит за домашен кайзеорван врат - брутално успешен, разбира се. Има някои работи, които ще пипна по рецептата следващия път, но те са незначителни. 

 

28059374_10214596713489120_8034036636561

 

27858568_10214596713809128_3470413241253

 

Стаси, горния врат съм го изял без да го снимам, батьовата - прави си изводите...  :D

Прасе!

Link to comment
Share on other sites

Офф, прасе викаш....имам към десетина кила сушено-пушен врат и ребра за измезване и ме съмнява, че няма да ми стигне пиеньето за таз работа...и аз ще се опрася ми се струва....

Link to comment
Share on other sites

Офф, прасе викаш....имам към десетина кила сушено-пушен врат и ребра за измезване и ме съмнява, че няма да ми стигне пиеньето за таз работа...и аз ще се опрася ми се струва....

Ми пий, бе..... Пий.....

Link to comment
Share on other sites

Офф, прасе викаш....имам към десетина кила сушено-пушен врат и ребра за измезване и ме съмнява, че няма да ми стигне пиеньето за таз работа...и аз ще се опрася ми се струва....

 

Чек'са - такива скатавки са наказуеми направо. Първо - ако не си ги правил ти хич не се обяснявай и второ - ако си и не си казал си за трепане!!!  :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Първи опит за домашен кайзеорван врат - брутално успешен, разбира се. Има някои работи, които ще пипна по рецептата следващия път, но те са незначителни. 

 

Стаси, горния врат съм го изял без да го снимам, батьовата - прави си изводите...  :D

 

Много добре изглежда :) Догодина 100% ще пробвам рецептата, че от коледа насам нямам време за такива експерименти :( Останах си само с бабека, луканките и рибиците :)

Link to comment
Share on other sites

Много добре изглежда :) Догодина 100% ще пробвам рецептата, че от коледа насам нямам време за такива експерименти :( Останах си само с бабека, луканките и рибиците :)

 

Ти нали разбра, че горният врат е сушен и не е този кайзерования? Нямат нищо общо, освен че са врат двете  :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Ти нали разбра, че горният врат е сушен и не е този кайзерования? Нямат нищо общо, освен че са врат двете  :ninja:

 

Доколкото разбрах последните снимки, които качи са от първия врат, който прави :) И един малко тъп въпрос ще задам :) Разликата между "сушеният" и кайзерованият врат не е ли само в подготовката, защото доколкото знам и двете се сушат ? Досега само съм си купувал кайзерован врат :)

Link to comment
Share on other sites

Разликата е от тук до небето. Онзи врат е киснат, подправен и обесен. Този врат, кайзерованият, минава съвсем други процедури, сред които 4 часа във фурна. 

Link to comment
Share on other sites

Разликата е от тук до небето. Онзи врат е киснат, подправен и обесен. Този врат, кайзерованият, минава съвсем други процедури, сред които 4 часа във фурна. 

 

Ясно :) Като реша да правя ще те питам за рецептата :) От къде си взимаш месото между другото ?

Link to comment
Share on other sites

Принципно от РИТОН винаги, но примерно карантия те нямат, така че там Попов. А тоя врат специално беше промо в Кауфланд и кака ти го донесе...  :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Принципно от РИТОН винаги, но примерно карантия те нямат, така че там Попов. А тоя врат специално беше промо в Кауфланд и кака ти го донесе...  :bgrin:

Абе, лаЙк! Месо само от новоселския, ама от магазина му (фирмен, а не франчайз) на асеновградско шосе! Няма да споменавам кой от моите клиенти след като ми поиска съвет, съм изпратил там (че му бяха дошли на гости едни височайши чужбински особи)... Само ще ти спомена, че сега в барчето ми има още едно шише с ракийка, от онези, дето не можеш да си купиш с пари ;)

 

П.п. И като ти го давам този акъл, приеми, че има защо. Понеже както сам знаеш, бая съм пообикалял по месокомбинатите и тукашните ресторантски кухни.

Link to comment
Share on other sites

Я,я,я пак...от новоселския?!? Верно?

Ъхъм.... И твърдо стоя зад думите си, стига да става въпрос за мръвка купена от ФИРМЕНИТЕ му магазини, а не от такива, които просто са сложили една табела по причина, че зареждат някаква част от стоката си от него ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...