Jump to content
BulForum.com
Genius

Най-зарибена мацка

Recommended Posts

Ето едно прдложение и от мен :devil :love

имам и по яки нейни снимки ама са ми в "личната колекция" :)

15ps7.th.jpg

Edited by HVB

Dosta dobri i ne tolkowa dobri predlojeniq sa se namestili w temata. No mai propusnahte madamata ot Biker Boyz i ot klipa na Fifty - 21 Questions. Meagan Good :D .

И да покажем победителката:

gallery_2899_8_117325.jpg

Vinagi sam bil fen na Adriana !!!

Ех тоя Photoshop бе .. :) Винаги съм му бил фен :)

I ti si prav. Taq Adriana Sklenarikova nqma nito edna benka, bate tva vazmojno li e.

И да покажем победителката:

gallery_2899_8_117325.jpg

Едно немога да разбера... какво толкова ви възбуждат лица и тела приличащи на пластмаса. Вижте я само... една пора няма, едно косъмче...въобще не предизвиква у мен усещането за нещо, което като докосна няма да ми остане отпечатък от пръста. Къде-къде по-добре е да виждаш как плътта реално съществува пред теб и е почти на една ръка разстояние, макар и на снимка. Аман от Барбита.

Виж ся всеки ама абс. ВСЕКИ МЪЖ ОТКРИВА НЕЩО УНИКАЛНО В ЖЕНАТА КОЯТО ХАРЕСВА.Толкова е просто!Когато той смята че е ТЯ няма значени каков мислят другите ;)

http://mielofon.com/model/francesca_lodo/3.shtml

http://mielofon.com/model/francesca_lodo/12.shtml

Който го интерс. ще си намери още снимки ;)

Вие ако си мислите че преди моята снимка няма нафотошопотизирани мадами жестоко се лъжете. Фотошопа е най-добрия приятел на ВСИЧКИ звезди! Според вас защо МАдона/Бритни/К. Агилера и другите квачки нямат целулит? Ще се опитам да намеря в нета имаше едно филмче с една дето я снимат за билборд реклама. Да видите какво е в началото и какво в края. Вижда се колко грим слагат, снимат и на фотошоп изчистват от всичко неприятно за окото, издължават шията, вдигат раменете и т.н. Така че тука сме се събрали точно такива мадами да обсъждаме. А пример за естествена красота - Кийра Найтли например ;).

Снежко, с колко косъма под мишниците, корема и гърба трябва да бъде една мадама за да я смятаме за истинска и естествено красива?

А ефекта, да няма нито една бенка може да се постигне п оследния начин -> грим, ама МНОГО грим. 2-рото фотошоп вече казахме ;).

Edited by Blitz_krieg_1941

Вие ако си мислите че преди моята снимка няма нафотошопотизирани мадами жестоко се лъжете. Фотошопа е най-добрия приятел на ВСИЧКИ звезди! Според вас защо МАдона/Бритни/К. Агилера и другите квачки нямат целулит? Ще се опитам да намеря в нета имаше едно филмче с една дето я снимат за билборд реклама. Да видите какво е в началото и какво в края. Вижда се колко грим слагат, снимат и на фотошоп изчистват от всичко неприятно за окото, издължават шията, вдигат раменете и т.н. Така че тука сме се събрали точно такива мадами да обсъждаме. А пример за естествена красота - Кийра Найтли например ;).

Снежко, с колко косъма под мишниците, корема и гърба трябва да бъде една мадама за да я смятаме за истинска и естествено красива?

А ефекта, да няма нито една бенка може да се постигне п оследния начин -> грим, ама МНОГО грим. 2-рото фотошоп вече казахме ;).

'evolution'

Edited by Aquila

jessica-alba-0105-003.jpg

jessica alba в яка поза :D

Ето едно прдложение и от мен :devil :love

имам и по яки нейни снимки ама са ми в "личната колекция" :)

15ps7.th.jpg

я постни още някоя :D :P