Jump to content
BulForum.com

Най-зарибена мацка


Recommended Posts

Това не я прави по-малко яка. Не ти ли харесват тунинговани коли? Или само по заводските модели си падаш? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Между жена и кола - разлика от земята до небето. А иначе харесвам умерено-тунинговани коли, стига да не са ги докарали до такива "висоти", а за жените съм на принципа, че ако искам да мачкам силикон - ще отида в магазина да си купя една туба силикон за прозорци, ще си направя една топка и после ще си я мачкам на воля....само дето не обичам да мачкам силикон. :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

До един момент. Подминат ли 50 каквито и козметични операции да си правят започва да си личи

Дедо, каката е още на 38, рано й е да подминава 50. Но наистина изглежда перфектно, дори сравнена с повечето 25-годишни. :)

Link to comment
Share on other sites

Хубавото си е хубаво. Те какви хипопотамчета и крокодилчета има на по 19 (при това хипопотамчета в лицето, дори да не гледаш тялото, което обикновено е по-зле даже).

 

Но galaxy нали изцепи, че с напредването на годинките се разхубавявали.. До към 40 може и да се разхубавяват, но след това започва да си личи. А след 50 вече започва да върви в другата посока, каквото и да прави човек.

 

<offtopic>имаше една статия, която обясняваше доста добре тези процеси - т.е. има нещо "програмирано" в организма и е свързано биологичния часовник и репродуктивните способности, та един вид докато трябва да ставаш родител всичко работи доста добре, но подминеш ли това време (което е около 40те) започва всичко да върви в другата посока... a аз вече съм на 40...</offtopic>

Link to comment
Share on other sites

Хубавото си е хубаво. Те какви хипопотамчета и крокодилчета има на по 19 (при това хипопотамчета в лицето, дори да не гледаш тялото, което обикновено е по-зле даже).

 

Но galaxy нали изцепи, че с напредването на годинките се разхубавявали.. До към 40 може и да се разхубавяват, но след това започва да си личи. А след 50 вече започва да върви в другата посока, каквото и да прави човек.

 

<offtopic>имаше една статия, която обясняваше доста добре тези процеси - т.е. има нещо "програмирано" в организма и е свързано биологичния часовник и репродуктивните способности, та един вид докато трябва да ставаш родител всичко работи доста добре, но подминеш ли това време (което е около 40те) започва всичко да върви в другата посока... a аз вече съм на 40...</offtopic>

Има бе дядо то е елементарно и с две думи е свързано с хормоните - на около 25-6 ти е пика на тестостерона(естрогена) и хормона на растежа, след това започва да намалява, а след 50 започват драстично да спадат нивата, така клетките започват по бавно и малко да се делят и съответно стареят :) И да не съм оффтопик:

11041684_899447406782077_885720104598978

Link to comment
Share on other sites

Тва тяхното кардио 1 час го знам- на 7-ма скорост на пътеката ходене в свински тръс :D Като е така, по-хубаво излез навън и се разхождай из града, иначе нищо не правиш, пък дори и 1 час да стоиш. 

 

The-Overhead-Compartment-with-Erin-Heath

Link to comment
Share on other sites

Само мен ли Крюгер не ме кефи? Ама хич!

Ми..., не, не само теб....

Link to comment
Share on other sites

Само мен ли Крюгер не ме кефи? Ама хич!

 

Ми..., не, не само теб....

Стига бе, да не искате и двамата да кажете, че бихте върнали тази кака без да ви трепне окото? Би било голяма мисирщина.  :lol:

 

Ето ви нещо по-младо - Нина Агдал:

 

136538925016.jpg

Link to comment
Share on other sites

А... На две ракии ставам толкова галантен, че....

И не става въпрос за възрастта  на каката тука.

Link to comment
Share on other sites

Ама то и аз, ве... на две ракии.... Инак си е обикновена с нищо не изпъкваща лелка от миманса на улицата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...