Jump to content
BulForum.com

Най-зарибена мацка


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Не се вижда през форума, но като го отворих от любопитство - на това девойче и 16 не мога да и дам ...

 

Вече се вижда ; по второто - гарантирано 18 и нагоре...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

1.jpg

 

Hedy Lemarr appeared in more than 35 films and was regularly described as the "most beautiful woman in Europe". She was particularly well known for starring in Gustav Machatý's Ecstasy, which featured close ups of her character during orgasm and completely naked. At the time, this was very unusual.
Slightly less well known are her mathematical talents. Along with George Antheil she developed an technique for spread spectrum communications and frequency hopping that is still in use for wireless communications today.

 

Ако това не е най-зарибената мацка, не знам коя е!

Link to comment
Share on other sites

Debrahlee Lorenzana - нашумя преди време в корпоративните среди с историята, че беше уволнена от клон на Ситибанк в Ню Йорк поради това, че била "твърде секси".

debrahlee_lorenzana_(1)_1.jpgdebrahlee_lorenzana_(2)_1.jpg

Debrahlee-Lorenzana-photo-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Вече изгубих връзка кой какво е помествал в тази тема, така че може и да повтарям някого. :))

Сигурно много от вас преди време са гледали

. Припомням....

 

02b413823aafaac2.jpg

 

 

 

Всъщност....за мен това е една от най-зарибените мацки, само дето във филма не й личи много... :P

 

 

 

5b3cea1d7680399e.jpg  ADC-1.jpg

 

daveigh-chase-premie.jpg  chase_5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Друга ми беше мисълта в случая. Тя може и да я има преди 5 страници или преди 1 ама някак е по-правилно в случая и да се дава някаква информация както в темата с филмите се коментираше - един постер е хубаво ама не винаги се отваря

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Jacinda Barrett

Де да можеше повечето жени над 40 да изглеждат така. Невероятна.

Де да можеше повече жени над 30 да изглеждат така.

 

Вчера ми показват една и ме питат - тая според теб на колко е.. Погледнах пък изтърсих - 42, като им видях изражението се коригирах - може и на 35 да е... девойчето се оказа на 22-23 - някаква братовчедка беше на човека при това беше горд как изглежда "момата"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...