Jump to content
BulForum.com

Най-зарибена мацка


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
една нисичка с кестенява коса/всъщност може да не е много ниска,просто ти си бая висок/
И аз се интересувам от нея?

 

 

Зависи кога си ме мяркал... :P

:) И аз съм те мяркал на главната,готина е ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз си продьлжавам да си давам предложения!Ама не някви еб*ни направени звезди* , истински красиви момичета дето имам честа да го познавам!!!

Сладурана 1 :)

Сладурана 2 :)

Тва е сладураната ми (най-голямата) :)

Link to comment
Share on other sites

To4no wikam bah mama mu kade za4eznah hubawite imena kato Jessie. Carmen, Monica i Eva i nqkoi gi obadi. Ewala :D . No mislq, 4e propusnahte edna dosta taka sashtestwena macka - imenno Brookie Burke. Ami Tyra Banks . Ami Aaliyah . A syshto i Mena Suvari . Kam spisaka moje da sa sloji i Kelly Brooke de :P . I edna dosta so4na negarka na ime Gabrielle Union :) .

Link to comment
Share on other sites

Deftur,ако ти е някаква по-специална приятелка,да не се разсърдиш,просто е много хубава. :D Виж,че и Васко я е забелязал :D А онова под аватара значи много лоша дума :ph34r: ,изчезвам безследно

Link to comment
Share on other sites

Тази втората, коята е показал The`Prisoner много прилича на една позната, която само нямаше толкова много русо по косата. Странното е, че е на 15 години. Призънър, бъркам ли се нещо, или?

Link to comment
Share on other sites

mj.jpg

millaj_200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Винаги ми е харесвала .........Натали :love :love :love

Link to comment
Share on other sites

Тази втората, коята е показал The`Prisoner много прилича на една позната, която само нямаше толкова много русо по косата. Странното е, че е на 15 години. Призънър, бъркам ли се нещо, или?

Sara ли на 16 тряя да е :) иначе е сладурана и тя ;)

 

Ама изглежда доста повече от 16 :)

 

Така да са на куп мойте предложения ги копнах и тия в тоя пост ;) Тва са старите :)

Сладурана 1 :)

Сладурана 2 :)

Тва е сладураната ми (най-голямата) :)

 

А сега новите:Едната ми е сестричка толкова близака че обивам хора за нея :) другата е една сладурана която страшно много оБичам и е най-добрата и приятелка :)Имам забрана да го показвам за тва ще седят само 3-4 дена и ги махам!Момичетата се казват Пепа и Анелия :)Пепа е като сестра обивам за нея,а Анелия е оБичам супер мноо ;))))

 

Мойто бебче :)

Пак тя ;)

Пепинка сестричката ми :)

Пак сестричката ми :)

Бебчето ми и сестричката ми :)

Последната на 2-те заедно ;)

 

3-4 дена и ще са DELETE :)

Link to comment
Share on other sites

@Th3`Pr1s0n3r това момиче дет си е писал "Сладурана 1" не се ли казва Ива или се бъркам? B)

Link to comment
Share on other sites

Th3`Pr1s0n3r, това момиче Сладурана 1, твоята приятелка ли е, защото ако не е искам да ме запознаеш с нея... :) :P

Беше..Ти как мислиш сьм снимал ;)..Ако не беше с мене нз кога щях да е снимам така ;)Еми ще и се овадя да видя кво прай че не сьм се чувал с нея от бая време:)

Link to comment
Share on other sites

АХУаухаху Знам че са хубави :)Ама аз не сьм агенция за запознанства бе :)остайте ме намира ;)Има толкова много бьлгарки хубави из улиците че няма на каде ;) пьк т'ва са мой приятелки парво ще минат през мене :)

Е някой са минали ама т'ва де др тема айде сьс здраве ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...