Jump to content
BulForum.com

Муай Тай


UzITo

Recommended Posts

Може да разгледаш и тази тема. Тренировки в Пловдив има вторник и четвъртък, от 19.30 и събота от 13.30 на бул. Марица 104. Треньорът се казва Вихрен и доколкото ми казаха бил пич B) За таксата обаче не знам, сори... Поздрави :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

На самите тренировки ще се разтегнеш най-бързо. Няма какво да се притесняваш. Колкото можеш да разтегнеш - толкова. Да не си мислише, че всички там правят шпагат?

 

А Вихрен е супер пич, казвам ти го от личен опит! Направо се записвай!

Link to comment
Share on other sites

А Вихрен е супер пич, казвам ти го от личен опит! Направо се записвай!

Аха, тъкмо ще се запознаем :)

Link to comment
Share on other sites

А моите тренировки се отлагат за неопределен период заради травма на ходилото,която сам си причиних пред 3 месеца,а преди няколко дни си изпуснах едно чекмедже,пълно с инструменти.И не ми се рискува да си направя костите на кайма.Ама ми се искаа и енергия имам бол

Link to comment
Share on other sites

велвет, това не ти пречи, бе, аз редовно си ходя със сини крака... просто ще направиш по-лека тренировка ;)

 

А, ти, Earthwalker, тепърва ще учиш как да риташ ;)

Link to comment
Share on other sites

То ако ставаше въпрос за синини,щеше да е пей сърце.Но аз бях пукнал едни костици на ходилото и не ми се ще да слагам гипс:)

Link to comment
Share on other sites

А, ти, Earthwalker, тепърва ще учиш как да риташ ;)

Хаха :D , знам бе човек....Аз да си кажа просто...Ако става въпрос ми е ебати зора да балансирам на пръсти, пък камо ли да трябва да ритна някой... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

На самите тренировки ще се разтегнеш най-бързо. Няма какво да се притесняваш. Колкото можеш да разтегнеш - толкова. Да не си мислише, че всички там правят шпагат?

без пълен женски и пълен мъжки пак може да се рита на ниво собствена глава или дори повече,но удара е инерционен и нечист.

трудното е да се направи бавно удара(тоест да се опише )

а иначе разтягането на самите тренировки никога не е достатъчно.винаги трябва и вкъщи поне два часа само разтягане.има такива дето тренират с години и разчитат на разтягането на тренировките и са дооста далече от шпагата

поне според мен гъвкавостта в бойни изкуство в което краката са важни е от изключително значение

Link to comment
Share on other sites

az pak ne moga nito jenski nito majki 6pagat smisal ostavat mi kam 5 pedi O.o ot zemqta ili po malko ama ne mi puka tyva deto kaza 4e bil ne 4ist udara nqma ni6tu takova az sam mnogo raztegnat v takav smisal za ritnici makar 4e 6pagat ne moga nzm kak to4no da go obqsnq ama mava6itata v glavata sa mi ubiistveni edin pi4 go napravih knock dawn(nzm dali taka se pi6e i ne me interesuva) no na edno sastezanie napravo v parviq rund go izdebnah i tako go 4atnah pi4a padna i be6e glava po visok ot men O.o

a az sam 183-4 sm

Link to comment
Share on other sites

е да ама си свикнал да риташ,да не мислиш че всеки който почва и е дървен мое да рита по високо от ребрата

а как прайш ороши кагато кат си на 5 педи?

Link to comment
Share on other sites

тренирах сериозно тенис на маса,и от време на време ходих на киокушин ,но нямах време за два спорта

важното е че и мъжки и женски шпагат си ги правих напълно додолу и не обяснявайте че тва не е от значение при ритниците

Link to comment
Share on other sites

Че е важно - няма спор, но далеч не е най-важното ;) И аз не мога да правя шпагат, но мога да направя раундхаус на нивото на моята глава или малко по-високо ;) пък ти си ги прави бавно и без сила, а мен ме остави да си ритам, както си знам ;)

Link to comment
Share on other sites

а тук тъкмо за тва да питам.значи аз тръгнах пак да се разтягам и до месец пак ше съм додолу на шпагат

ама кво да правя за сила.значи клек и изправяне с мае гери мисля че помага.клекове,подскоци,много повторения,ама ако моеш да кажеш нещо специфично което да повиши силата и експлозивността на ритането

смятам скоро пак да почна киокушин но тоя път сериозно и ше ми тряят мощни ритници

 

пп.раундхаус кик кво се явява.маваши гери или оширу маваши гери

Link to comment
Share on other sites

не знам японските наименования ;)

round1%20pivot.jpg

иначе за сила и експлозивност тренирай на щит или чувал, по много, бързо, мощно... и след време ще видиш резултата ;)

Link to comment
Share on other sites

Earthwalker, snatch, нищо не казвате за тренировките - как е?

Еми аз съм много доволен!Много добре ми се отразяват, пък и много се кефя!Зарибих се доста, ама ще видим...ако някой ми счупи коляното, ентусиазма ще ми премине..някакси... :P

Рано ни е да ядем топалки от Вихрен...виж от Илия е друг въпрос :D

Link to comment
Share on other sites

Баш пък от Илийката няма какво да се оплакваш ;) Ще те призная ако издържиш това, на което ме подложи мен в четвъртък ;) така че... пък е и за ваше добро, така че спокоино.

Link to comment
Share on other sites

CoprophiliacInMe аз имам въпрос!Защо всички казват на Вихрен Сенсей, при положение, че Сенсей е учител на японски, а пък Муай Тай е тайландско бойно изкуство и няма нищо общо с Япония?

А и още едно питане...на Вихрен титлата Кру ли е?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...