Jump to content
BulForum.com

www.last.fm


kopche

Recommended Posts

А на мен не ми работи Profile+Tag Editor-a.Като сикам да изтрия лайната дето е насрал брат ми се бъгва и пише само deleting и нищо не става.Абе като цяло сайта си е доста бъгав. angry1.gif

Еми Tag Editor-a е бета версия още. Има си бъгчета :P

Кажи му на брат ти да си пуска музиката с някъф друг плейър просто ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply
  • 2 months later...

Моето не ще да се ъпдейтва хептен. Топ артистс и топ тракс ми стои от октомври миналата година...

Има ли начин да го форсна да се рефрешне?

Link to comment
Share on other sites

В застой са за сега.

Give us a chance this week, please

 

OK, we're going to be very slow to respond this week, because we've just moved into our new offices and we currently have no internet connection (thank you BT!). We're going to have to share a 128kbps connection between 16 people, which will be tricky.

 

In addition, a lot of us are off on a short holiday on Thursday (inconvenient timing, yes, but we booked it several months ago).

 

The first thing this will affect is the weekly charts, which are already delayed while we work on the new charts system. They should be done by Thursday.

 

Hopefully everything should be back into gear next Monday (8th).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Не работи от късния следобед.Първо имаше някакво съобщение/което забравих/,което не беше никак смислено,а сега въобще не го зарежда.

 

Току що почти го зареди..май има леки промени в скина и разположението на някои неща

Link to comment
Share on other sites

Вече работи сайтчето. Има доста нововъведения. Явно чакането си заслужаваше :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами ЕТО ме и мен ако го интересува някой...

Сайтчето е много яко ама и на мен не ми изписва всички песни. :inqn

Link to comment
Share on other sites

иам един сериозен проблем..значи сичко съм направил там както пише...регистрирал съм се,инсталирал съм плугина..но секи път ми изписва CANNOT SEND-HANDSHAKE DIDN'T COMPLETE...колко ли пъти вече преинсталирвах плугина,но все още нищо :angry1 :angry1 моля ви помогнете ми щото вече почнах да се изнервям

бтв:и инфото на песните е попълнено.

Link to comment
Share on other sites

Доста яко са го направили определено :)

Макар все още да се ориентирам малко бавно, доста от нововъведенията са адски на място... А и отделно, че горе до кутийката с профила има едно бутонче за смяна на скина и освен червеното има и черно :woot Супер! :)

Link to comment
Share on other sites

А и отделно, че горе до кутийката с профила има едно бутонче за смяна на скина и освен червеното има и черно :woot Супер! :)
Загасва се осветлението ;) .

 

 

Няма ли опция да си пусна стария скин, този ми е малко... червен, чернобелия също не ме радва.

Link to comment
Share on other sites

Днес си направих група - цък, обаче като кликна на members показва че съм единствен член в нея. Jaummo също е член обаче, навсякъде пише че групата има 2ма члена, в статистиката участваме 2мата, в профилът му пише, че е член... Някой знае ли защо е така и какво евентуално трябва да нарпавя аз за да се появи и той при членовете?

 

П.С. Направо ми се изтриха копчетата ч, л, е и н...

Link to comment
Share on other sites

:huh:

saasyk0.th.jpg

Не знам що и wallpaper-a ми е част от скрийншота..

Link to comment
Share on other sites

Аха, ясно, явно е трябвало малко време за да реагира. 10х.

П.С. /офф тапетът се появява така ако имаш 2 монитора или си включен към телевизор...

/он групата е отворена за всеки, който не слуша чалга и бритни :)

Link to comment
Share on other sites

Защо не са обновяват листите? Да няма някакъв бъг, след като сложиха новия скин?

Link to comment
Share on other sites

Сменен е плъгина, който праща информацията, а новия е ужасен :(

 

Сега са сляли в една програма радио плейъра и плъгина, който праща това, което слушате в момента. Това значи, че всеки път когато си пуснете winamp да речем, една малка гадна прозорка се пръква и ви дава (вярно, приятна и полезна) информация за това, което в момента слушате, но сте принудени да държите прозорката винаги най-малкото минимайзната долу при часовника. Абе гадна история, дано го оправят в следващия ъпдейт.

 

Новият работещ плъгин е тук:

 

http://www.last.fm/tools/downloads/

Link to comment
Share on other sites

Защо не са обновяват листите? Да няма някакъв бъг, след като сложиха новия скин?
Заради апдейта няма да се обновяват листите тази седмица мисля.

 

 

Сменен е плъгина, който праща информацията, а новия е ужасен :(

 

Сега са сляли в една програма радио плейъра и плъгина, който праща това, което слушате в момента. Това значи, че всеки път когато си пуснете winamp да речем, една малка гадна прозорка се пръква и ви дава (вярно, приятна и полезна) информация за това, което в момента слушате, но сте принудени да държите прозорката винаги най-малкото минимайзната долу при часовника. Абе гадна история, дано го оправят в следващия ъпдейт.

И аз се надявам да го оправят. Така е по-неудобно. Трябва да са включени и Уинампа, и радиото на ЛастФм, за да ми отчита песните, което ме дразни, а и натоварва компютъра ми доста повече. :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...