Jump to content
BulForum.com

Коя игра и най-подходяща за волан


Pnevmotorex

Recommended Posts

Купих си волан и се чудя коя игра ти дава най-голям кеф с волана :D

 

По принцип такива, в които се изискват по-плавни и нежни движения с него. Колите трябва да се движат по писта, а не разни като НФС, с които не само, че няма да изпиташ удоволствие, ами ще си по-бавен отколкото с КБД и най-много да видиш сметката на волана. На мен лично най-много ми допадат за волан игрите за Ф1, Richard Burns Rally, Toca Race Driver 2...

Link to comment
Share on other sites

игрите за Ф1, Richard Burns Rally, Toca Race Driver 2...

...Colin McRae Rally...:)

 

От тея игри дето съм играл McRae има най-добър съпорт за волана... ся се мъча с волан на MW ама така са го направили че крака ми се схвана в опити да поддържам ниска скорост и да се движа в едно платно...

Link to comment
Share on other sites

...Colin McRae Rally...:)

 

От тея игри дето съм играл McRae има най-добър съпорт за волана... ся се мъча с волан на MW ама така са го направили че крака ми се схвана в опити да поддържам ниска скорост и да се движа в едно платно...

Ми аз точно нея фанах като първа игра. Определено волана не е за нея ;)

Link to comment
Share on other sites

Купих си волан и се чудя коя игра ти дава най-голям кеф с волана :D

 

Има една игра, която можеш да пробваш с волан - аз я играх с аналогов джойстик защото нямам волан. Пред нея не важи никоя друга като управление на автомобила - играта се казва Cabela's 4x4 Off-Road Adventure 3 , само че аз не я издържах дълго щото вкарва много нерви.

Link to comment
Share on other sites

има една игра която е абсурд да се играе дори с крайно удобния dual shock

серията gran turismo.

Link to comment
Share on other sites

Colin McRae rally серията :punk :punk :punk . Аз се размазвам с моя волан. И F1 99-02 също става :) :D :P .

Link to comment
Share on other sites

Mercedes-Benz World Racing.Цъкал съм с волан и мноо ми хареса как се управлява.

Играл съм я..Gameplay-a е супер лесен! ( и аз иам волан,но само на тока 2 се усеща нещо по-специално )

Link to comment
Share on other sites

Colin McRae rally серията :punk :punk :punk . .

 

Абе кво ви става на всички с тоя Колин?! Тва пък е толкова НЕреалистична игра, че повече няма накъде! В момента, в който подадеш газ разбираш, че има толкова общо с държанието на истинска кола, колкото ....Матрицата има нещо общо със свестен филм... Да не говорим за самото движение на колата...изобщо цялата физика в тая игра е супер сбъркана! Ричард Бърнс е пъти по-добра! Мнението ми го приемете за безпристрастно, защото преди да играя RBR и аз играех на Колин, да не кажа, че ми беше любимото рали. На всички, на които толкова им харесва вица на Codemasters мога да им кажа само да врътнат 1 кръг на Ричард...

Link to comment
Share on other sites

Матрицата Рулира бе Иво :)

 

 

Игри за волан са 1. Ричърд бърнс

2. Ф1 99-02

3. Колина...

 

На Ъндърграунд 2 си чухпих стария волан на един дрифт.!

Link to comment
Share on other sites

Най-добрата която аз съм играл е Ф1 99-02! ПРедлагам да си намерите мод-а WGTS има БМВ М5, Листер, Порше-та, Ферарита 550, 575М, 360, Мазерати и т.н. Сега вече има толкова модове за тази игра, че неможе да я познаете. :)

Link to comment
Share on other sites

Абе кво ви става на всички с тоя Колин?! Тва пък е толкова НЕреалистична игра, че повече няма накъде! В момента, в който подадеш газ разбираш, че има толкова общо с държанието на истинска кола, колкото ....Матрицата има нещо общо със свестен филм... Да не говорим за самото движение на колата...изобщо цялата физика в тая игра е супер сбъркана! Ричард Бърнс е пъти по-добра! Мнението ми го приемете за безпристрастно, защото преди да играя RBR и аз играех на Колин, да не кажа, че ми беше любимото рали. На всички, на които толкова им харесва вица на Codemasters мога да им кажа само да врътнат 1 кръг на Ричард...

 

Как вееее. Първото колинче рулира. Една от малкото игри, които си взех оригинални. Още през 1998-ма когато излезе, оттогава съм фен на серията. Играта ме грабна. Не само че колата можеше да я потрошиш но и графиката беше супер за времето си. След колин 2-ката взе да се пооправя малко серията. Иначе съм съгласен в 1 и 2 нещо не се чувстваше че караш кола. Но определено РБР не струва и като графика и акто геймплей и като всичко. Само 2 пъти се излъгах да я играя. От друга страна Колин 05 си е правена точно за волан. Братчеда я цъкаше и с падче от конзола. Абе взимайте Колин 05 ръгайте волана и да ви е кеф. :punk :punk :punk

 

П.С. Веднъж седнах да играя НФС 2 ( 1997-ма, не ъндърграунд 2 ) с волана и се размазах от кеф. Като цяло не струваше ама определено ме зарадва.

 

П.П.С. Пробвайте и NFS 4 ( high stakes ) ( 1999 ). Яка графика, куки, мноо фън и един изтормозен волан. :P :D :)

Link to comment
Share on other sites

Идеята ми беше с коя игра ще усетиш на яко карането с волан. Гледам доста хора споменаха за TOCA2, но сега гледам че има демо на TOCA3....

Link to comment
Share on other sites

Преди малко поиграх с волана на Richard Burns Rally... както биха казали някои - ибооооо. Тва е играта! Още не схващам всички настройки ама... :)

Препоръчвам ти я, само дано си падаш по по-трудни игрички... може и аз да съм ламер ама не мога да мина училището :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Сега се сещам за няколко нови предложения:

1. Grand Raid Offroad

Играта още не се е появила на пазара, но това ще е един симулатор на рали "Дакар".

Ще се появи на бял сват някъде през първото тримесечие на 2006.

Ето малко шотове.

 

2. rFactor

Става дума за ново поколение Ф1, различна от тази на ЕА. Не се залъгвайте, че играта съдържа само Ф1 и това е. Има толкова много видове състезания, че свят ще ви се завие. :)

Малко скриинове.

 

3. DTM Race Driver 3

Коментарите са излишни - състезавате се с всичко що е възможно. Играта ще я видим края на Февруари или Март (незнам със сигурност), но докато чакаме да се появи или ще си джъткаме на 2-ката, или демото.

 

И като за финал погледнете тук харесайте си игра, намерете я и й се наслаждавайте!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...