Jump to content
BulForum.com

"Речник на индиректните термини на жените"


Recommended Posts

Вярно е, че германците са различни, ама и германките са различни от българките. От германци пък съм чувал не особенно ласкави изказвания по адрес на българки, както принципно и за източно европейките. Германките пък смятали, че германците са много студени, то пък за сметка на това на мода е негърът. Колкото по-черен толкоз по-модерен. Другата често срещана гледка, която си спомням беше 40-50 годишен германец с 20-25 годишна виетнамка и малко дете.

Може би греша, но думите ти ми звучат като: "Българските жени не заслужават, затова и мъжете им не се отнасят така добре с тях, както германските". А аз съм убедена, че българките сме много по-красиви от германките, например. Ти обърна упрека отново към жените...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply
Може би греша, но думите ти ми звучат като: "Българските жени не заслужават, затова и мъжете им не се отнасят така добре с тях, както германските". А аз съм убедена, че българките сме много по-красиви от германките, например. Ти обърна упрека отново към жените...

 

Аз също мисля, че българките са много по-красиви от всички жени на света. Просто много племена са хвърляли семе тук и гена е страшно разнообразен... Харесвам и азиатки и негърки, но предполагам, просто ме привлича екзотиката (особено в азиатките :D ).

 

Ако пък на вас не ви харесваме ние, българските мъже... Направо не смятам да коментирам. Намерете си чужденци, но се съмнявам, че с тях бихте били по-щастливи. Или поне повечето от вас не биха. Наистина има сериозна деградация, но смятам че до 1-2 поколения нещата ще се нормализират.

Иначе деградация определено има и сред нежния пол. Колкото и да не понасям МиШмара ще го цитирам:

 

"Това е така, защото пички всички станаха, а готини момичета въобще не останаха..."

Твърде жалко....

Link to comment
Share on other sites

Може би греша, но думите ти ми звучат като: "Българските жени не заслужават, затова и мъжете им не се отнасят така добре с тях, както германските". А аз съм убедена, че българките сме много по-красиви от германките, например. Ти обърна упрека отново към жените...

Нали знаеш, че не е луд този, който яде баницата, а този който му я дава. Zingam е прав, че германките са по-различни(а по мои наблюдения и повечето жени от богатите W държави). Това си личи първо от дрехите-унисекс, фризурите-преобладават късите коси. Има една такава силно изразеноа тенденция половете да си разменят ролите-жените се държат като мъже и обратното. Българските мъже биха казали за другите същата приказка:не е луд този, който яде баницата...

В България лека-полека започва да се усеща същата тенденция, но тук определено ще е доста по-трудно, защото в процентно отношение, независимите жени са едно нищожество.

А относно красотата-красиви жени има навсякъде. Жени, които се обличат без вкус-също :P

Тук може би жените залагат повече на подчертаната женственост(обаче рядко го правят със стил :bgrin: поради ред причини )

Link to comment
Share on other sites

Може би греша, но думите ти ми звучат като: "Българските жени не заслужават, затова и мъжете им не се отнасят така добре с тях, както германските". А аз съм убедена, че българките сме много по-красиви от германките, например. Ти обърна упрека отново към жените...

 

:) Не знам, дали сте по красиви от германките, ама ще ти кажа, какво забелязах - когато отидох в Германия - германките никак не ми харесваха. Когато поседях по-дълго започнаха да ми харесват повече от българките, когато се върнах в България и мина известно време - българките започнаха да ми харесват повече.

 

Има много хубави и елегантни (не толкова откъм обличане, а откъм фигура) момичета в България, ама истината е, че много, много не умеете да се поддържате. Може би нещата се променят, но що се отнася до по-възрастните - ужас! Прекалявате с кафето, прекалявате с грима, за цигарките да не говорим! Направо си е невероятна рядкост да срещнеш красиво и непушещо момиче!

 

Проблемът на българите ни е, че не търсим първопричината за мизерията ни в себе си!

 

Нали знаеш, че не е луд този, който яде баницата, а този който му я дава. Zingam е прав, че германките са по-различни(а по мои наблюдения и повечето жени от богатите W държави). Това си личи първо от дрехите-унисекс, фризурите-преобладават късите коси. Има една такава силно изразеноа тенденция половете да си разменят ролите-жените се държат като мъже и обратното.

 

Това пък ми е адски гадно! Не може ли жените да се държат по-серизно, без да стават мъжествени, а мъжете да са по-деликатни, ама да не се обръщат на обратно.

 

Между другото съм останал с впечатлението, че гейовете на Запад са многократно пъти в повече или поне се забелязват многократно пъти повече.

 

В България лека-полека започва да се усеща същата тенденция, но тук определено ще е доста по-трудно, защото в процентно отношение, независимите жени са едно нищожество.

 

А това хубаво ли е? Смятам, че в България не само, че това няма да стане по-трудно, ами напротив - дори по-лесно. Разликата е само във времето - там тези тенденции са започнали още преди 50 години, а тук тепърва навлизат. Вероятно до 20 години и тук ще е като там.

 

Отново както в близкото минало - за десетилетия ще постигаме онова, което други народи са постигнали за столетия. Само дето така ги настигнахме, че ги подминахме и се върнахме назад, за да видим, какво става и къде са отишли тия народи.

 

***

 

Цялата тая работа не е природосъобразна и в крайна сметка ще довете до физическото самоунищожение на тия "богати" народи. Все пак още не са измилили пресоването на биологични единици от машина и всичко все още става по добрия стар процес изобретен още преди милиарди години.

Link to comment
Share on other sites

rolling on the floor laughing...

 

Zingam, опазил господ. Преди време в махалата имаше една мадама, дето беше глава и нещо над мен... хората които ме познават, знаят, че не съм от най-ниските... та влизам в магазина и гледам на няква едва ли не колана... тая беше по-висока от телефонния автомат, мамка му! Та си представям няква, дето ръката й е колкото крака ми...

Link to comment
Share on other sites

Човек вървял през пустинята без капка вода. Накрая видял един оазис и един змей до водата. Човекът събрал смелост и сили и започнал да се бие със змея. По някое време змеят го попитал:

- Какво искаш ти, бе?

- Да пия! - отвърнал човекът.

- Ами пий бе, що се биеш?!

Link to comment
Share on other sites

Zingam прав си за цигарите,кафето и грима(за жалост).В на6то даскало се пове4е и пове4е се газарят с тея кафета,някои се пробват да пу6ат о6те нямат 8 клас...други пък ходат секо между4асие до кенефа се гримират...просто нямам думи,наистина ве4е е трудно да си намери6 свясно моми4е :cry

Link to comment
Share on other sites

Zingam прав си за цигарите,кафето и грима(за жалост).В на6то даскало се пове4е и пове4е се газарят с тея кафета,някои се пробват да пу6ат о6те нямат 8 клас...други пък ходат секо между4асие до кенефа се гримират...просто нямам думи,наистина ве4е е трудно да си намери6 свясна жена :cry

 

Абе извинявам се за саркастични OffTopic, ама в училище и жена?! Ти да не се заглеждаш по учителките?

Link to comment
Share on other sites

Абе извинявам се за саркастични OffTopic, ама в училище и жена?! Ти да не се заглеждаш по учителките?

tи пък веднага-що да не се заглежда по учителките?! :P

дай сега да спрем и по учителите да се зеглеждаме!!! :love

Link to comment
Share on other sites

tи пък веднага-що да не се заглежда по учителките?! :P

дай сега да спрем и по учителите да се зеглеждаме!!! :love

 

май ти се е прияло вкисаното сиренце :laughing: B)

Link to comment
Share on other sites

май ти се е прияло вкисаното сиренце :laughing: B)

зависи за кво сиренце си говорим,ссамо да не става-гроздето е кисело! ;)

Link to comment
Share on other sites

зависи за кво сиренце си говорим,ссамо да не става-гроздето е кисело! ;)

 

Ако стане кисело, отиваме да крадем в съседните лозя кичури грозде grandpa.gif

Link to comment
Share on other sites

Абе извинявам се за саркастични OffTopic, ама в училище и жена?! Ти да не се заглеждаш по учителките?

 

 

:) Aбе имаше един виц за, 5 годишното, велосипеда, бозата и мацките, но не се сещам сега!

 

Интересно е, как всеки приказва за жени, ама според възрастта си разбира различни неща!

 

Аз като приказвам из този форум за жени имам предвид такива дето са най-малко на 23, но по-често за техните майки и баби :P

Link to comment
Share on other sites

Ufo, май ти се иска да повозиш фарел на планинския бегач :Р

 

Или по-точно на рамката на байка :) Уфо, мръсник с мръсник :D

 

Любовната треска ни хвана вече, а? :P :wub:

 

Фанахте ме в крачка :bgrin: Насъскахме кучетата, ходи сега кради гроздето B)

Link to comment
Share on other sites

Фанахте ме в крачка :bgrin: Насъскахме кучетата, ходи сега кради гроздето B)

 

Ufo, споко, тя farrell ако е риба с тиган ще я ловиш :P

Link to comment
Share on other sites

Би трябвало да се добави още един термин: като каже женското "няма значение", това значи, че има значение. Или поне мъжките така си мислят. Което ме вбесяваааааааа :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...