Jump to content
BulForum.com

"Речник на индиректните термини на жените"


Recommended Posts

С риск да бъда обвинен в сексизъм и в продължение на "121 неща, които...", не мога да не споделя с вас следния:

 

"Речник на индиректните термини на жените"

"Добре" Жената използва тази дума в края на всеки спор, когато вярва, че тя е правата, но иска да му затвори устата. Мъжът никога не бива да използва "Добре", за да опише нейния външен вид. Това може да доведе до спор, в който тя казва "Добре"!

"Пет минути" Това е около половин час. То е еквивалентът на петте минути, за които мъжът твърди че остават до края на мача, след което той ще изхвърли боклука.

"Нищо" Това означава "нещо"."Нищо" обикновено се използва, за да опише чувството, което изпитва жената, когато и се иска да удуши мъжа. "Нищо" често бележи началото на спор, който ще продължи "пет минути" и ще завърши с "Добре" .

"Давай" (с вдигнати вежди). Предизвикателство, което ще доведе до разстройване на жената за "нищо" , и ще свърши в думата "добре".

"Давай" (без вдигнати вежди). Това означава "отказвам се" или "прави каквото искаш, не ме интересува" . Обикновено получавате "Давай" с вдигнати вежди, няколко минути по-късно последвано от "нищо" и "Добре"; Тя ще ви проговори след "пет минути", когато се поохлади...

"Силна въздишка" Това означава, че ви смята за идиот и се чуди защо си губи времето да стои и да спори с вас за "нищо".

"О-о" Като начало на изречението "О-о" обикновено означава, че са ви хванали в лъжа. Например "О-о" Вече разбрах от брат ти какво сте правили снощи" и "О-о" От мен вероятно се очаква да повярвам на това, така ли?" Тя ще ви каже, че е "добре", докато изхвърля дрехите ви през прозореца, но не се опитвайте да лъжете повече, за да се откачите, иначе ще получите едно "Давай!"(с вдигнати вежди).

"Всичко е наред" Това означава, че тя иска да размишлява дълго и задълбочено, преди да си върне за това, което сте направили. "Всичко е наред" често се използва в комбинация с "Добре" и "Давай"(с вдигнати вежди) В някакъв момент от близкото бъдеще, след като тя е изпипала замисъла и плановете си, ще имате големи неприятности...

"Да, моля" Това не е изявление, а предложение да говорите. Жената ви дава възможност да съобщите причината или извинвнието за това, което сте извършили. Ако не и кажете истината, ще получите накрая едно "Всичко е наред"...

"Наистина?" Тя не поставя под въпрос валидността на думите ви, а просто ви намеква, че не вярва в казаното. Предлагате да и обясните и получавате "Да, моля". Колкото повече извинения и давате, толкова по-силни и саркастични стават нейните "Наистина?", подсилени с доста "О-о", "вдигнати вежди" и в завършек "дълбока въздишка"

"Много благодаря" Тя казва това, когато е наистина много вкисната. То означава, че сте я обидили по много груб начин и ще бъде последвано от "дълбока въздишка". Не питайте какво не е наред след "дълбоката въздишка", тъй като тя ще ви отговори "Нищо". Следващият път, когато ще се съгласи на интимен контакт с вас ще бъде "някога".

 

Dedicated to the one and only "farrell" ;)

Make love, not sex war...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply
:blink: :wacko: хмммм има нещо вярно ама докато го схвана....доста се обърках по едно време ама кат го прочетох за 2 път загрях! :bgrin: :lol: забавно е!И пак казвам че има нещо вярно....
Link to comment
Share on other sites

AssassiN е природно надарен психолог и познавач на женската душа. Сигурно имаш впечатлителен успех сред жените и ги въртиш на двете си кутрета :devil. Случайно да даваш курсове? :) Ще има много желаещи да се запишат! Аз съм първи!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Хех...много свежо:)

Хайде сега давайте, изпотрепвайте се, че отдавна не съм чела словесен кеч:)

 

Без тебе кечът няма да стане.

Link to comment
Share on other sites

Те всичките тия неща не са лоши :). Особено като свикнеш и знаеш в коя ситуация как да подходиш и именно защото имам малко опит знам, че поне 1/3 от нещата, написани по-горе са верни. А колкото за курсовете просто гледайте филма Hitch :) Ще ви откаже от подобни занимавки ^^

Освен това според мен това е взето отнякъде :) Обаче е много добро! Евала...

Link to comment
Share on other sites

има истина? :blink: стига моля ви се,това Е самата истина!само дето е малко кратко,има още за добавяне ;)

Link to comment
Share on other sites

AssassiN е природно надарен психолог и познавач на женската душа. Сигурно имаш впечатлителен успех сред жените и ги въртиш на двете си кутрета :devil. Случайно да даваш курсове? :) Ще има много желаещи да се запишат! Аз съм първи!

Тука някаква ирония ли долавям, какво ли... Като схвана ще отговоря...

 

Те всичките тия неща не са лоши :). Особено като свикнеш и знаеш в коя ситуация как да подходиш и именно защото имам малко опит знам, че поне 1/3 от нещата, написани по-горе са верни. А колкото за курсовете просто гледайте филма Hitch :) Ще ви откаже от подобни занимавки ^^

Освен това според мен това е взето отнякъде :) Обаче е много добро! Евала...

Взето е, да... Освен това сума ти време се мъчих да го постна пригледно... Мамка му и кавички и bold и italic...

 

Иначе наистина може да се допълни списъка още доста... Давайте, допълвайте...

Link to comment
Share on other sites

дотук добре, ама никъде никой не каза какво да правим ако жената мълчи вместо да отоваря....

...п.с. разбира се, че е жива и в съзнание

 

...п.п.с. дали бие много....

....п.п.п.с....бие..бие...

 

 

добро включване караман

Link to comment
Share on other sites

Почва да ми се повръща от такива теми. Ставате банални.

стига да не се дрънкат глупости и да се убеждават един друг колко са глупави жените......са забавни :)

Link to comment
Share on other sites

Хахахах!

Това е много сладко:)

Учете се, момчета, учете се.

Аз си признавам, че обожавам да говоря индиректно. :D Жалко е, че списъчето е толкова мъничко... Но от друга страна е по-добре :)

Link to comment
Share on other sites

Тази тема е по-слаба от другата, въпреки, че съдържа не по-малко истини. Abuse ще е по-малко :)

 

Но не мисля, че е запазена марка само на жените. Аз примерно много обичам именно чрез този приом да измъчвам близките ми хора, ако са ме засегнали с нещо. Да казвам "не бе, няма проблем" докъто с цялото си поведение се самоопровергавам. Прекрасно е да оставиш човека да се самоизмъчва със съмнения :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък казвам "Е кво съм казала ся?" или "Нещо да съм казала случайно?", но имам предвид "Дано си разбрал намека ми щото лошо ти се пише":) Друг лаф ми е "Тази жена/момиче е много красиво/яко" и си мисля "Само послей да се съгласиш и да я зяпаш втренчено". Като се замисля....тва жените сме много подли същества.

Link to comment
Share on other sites

Тази тема е по-слаба от другата, въпреки, че съдържа не по-малко истини. Abuse ще е по-малко :)

 

Но не мисля, че е запазена марка само на жените. Аз примерно много обичам именно чрез този приом да измъчвам близките ми хора, ако са ме засегнали с нещо. Да казвам "не бе, няма проблем" докъто с цялото си поведение се самоопровергавам. Прекрасно е да оставиш човека да се самоизмъчва със съмнения :)

 

 

При тебе е от зодията.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък казвам "Е кво съм казала ся?" или "Нещо да съм казала случайно?", но имам предвид "Дано си разбрал намека ми щото лошо ти се пише":) Друг лаф ми е "Тази жена/момиче е много красиво/яко" и си мисля "Само послей да се съгласиш и да я зяпаш втренчено". Като се замисля....тва жените сме много подли същества.

 

Мда така си е, ама аз обичам да ви го връщам :bgrin: И на мен ми се е случвало момичето с което съм да спомене за друга че е яка и моят отговор почти винаги е "Ахам, ша я скъсам!!!" и я гледам втренчено... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

При тебе е от зодията.

 

Така е, наистина, но за истинските си приятели давам и душата си, за това от време на време проверявам доколко са истински.

 

Съжалвам за отклонението от темата, айде нещо по темата - "жените съкс" нали т'ва беше посланието на темата? Не знам за другите ама аз много обичам жените, не, не съм женкар, не съм от това тесто замесен, но много им се кефя, всяка една е предизвикателство, от моя гледна точка са ужасно абсурдни и парадоксални същества (а повярвайте ми научил съм доста за жените), което адски ме кефи, писнало ми е от хора и неща, които са ми ясни и ги разбирам - предпочитам тези, които НЕ разбирам...

Link to comment
Share on other sites

от моя гледна точка са ужасно абсурдни и парадоксални същества (а повярвайте ми научил съм доста за жените),

 

Аз пък бих добавила и коварни и подли :punk :) :tongue

Link to comment
Share on other sites

Коварни и подли? Ами това си зависи от човека...

Ама нищо де, всичко слагаме под общ знаменател. Боли ме фара, че има нещо хубаво, щом 80-90% е кенеф. Дайте сега като газим в *айна и да казваме, че всичко е *айна...

Няма подлост тука. Поне аз не виждам да проявявам подлост, когато казвам:

"Все ми е тая"-т.е. я се вземи в ръце и не ме карай да взимам решения вместо теб, защото няма да го направя.

След т.нар. "Да, моля"-"Няма проблем"-т.е. ужасно нескопосан лъжец си. Радвай се, че съм на кеф и се надявай да не ти се налага да ми се извиняваш отново така.

"казах ти вече"-т.е. достатъчно информация си получил. Напрегни си мозъчето и мисли.

Преставете си само какви скандали и сръдни ще се вихрят, ако не говорим индиректно. И за какво? Заради някакъв си ПМС в повечето случаи. Като ме питат "Какво ти е", разбира се, че ще кажа"Нищо", а не "ти си отвратително тъпо копеле и ми иде да изкарам бавно и мъчително очите с тирбушон, да направя на мозъка ти присадка с тока си и т.н."

Всички говорят индиректно. Възможно е жените да го правят по-често, но това за мен не е подло. Подло става, когато казваш нещо само, защото знаеш, че другия иска точно това да чуе, без да го мислиш, а не когато избягваш дълга разправия, чиито послеследствия обикновено се изчерпват с един единствен симптом-главоболие.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...