Jump to content

Photo

Търся един филм, но не знам как се казва

• Please log in to reply
1372 replies to this topic

#1361 milenboikov

milenboikov

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 19 posts

Posted 13 August 2017 - 15:25

Мерси много. Точно този е :)

#1362 gal4enceto

gal4enceto

Кукличка

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3444 posts

Posted 03 October 2017 - 12:37

Има един филм, мисля, че е известен. С испански актьор, жена му я играе една руса мацка :)
Става дума за едно дете, което той не искаше (беше каскадьор по филми), но което жената му заряза да гледа.
Загатваше се за някакво заболяване, в целия филм зрителят си мисли, че е болен мъжът, но в крайна сметка се оказва детето.
И почива, след като тримата с майката и бащата се събират на един остров, някаква екскурзия ли...

Posted Image

#1363 Dunc

Dunc

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2563 posts

Posted 03 October 2017 - 12:57

Без инструкции... или нещо такова. Наскоро го даваха по телевизията.

#1364 gal4enceto

gal4enceto

Кукличка

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3444 posts

Posted 03 October 2017 - 14:04

Да, аз точно по бТВ Комеди го гледах. Ще потърся. Мерси много :)
Posted Image

#1365 aiko

aiko

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 4 posts

Posted 09 August 2018 - 20:42

Здравейте! Търся един филм, който е английски криминален . В него участва Харолд Пинтър, като мафиот убиец, Ако някой може да помогне, ще съм благодарен,

#1366 skazy

skazy

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 279 posts

Posted 09 August 2018 - 22:43

Да не би филма да е "Mojo" ?

#1367 aiko

aiko

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 4 posts

Posted 11 August 2018 - 07:59

Не е той,за съжаление. В този филм Харолд Пинтер играе с един светлокафяв балтон и някакъв гангстер , ролята му е второстепенна.

#1368 Midex

Midex

Индикатор

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 24465 posts

Posted 11 August 2018 - 11:16

Кои години пресъздава филма, че ми се мержелее нещо дето съм гледал? Освен това игрален ли е филма или е ТВ?

#1369 skazy

skazy

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 279 posts

Posted 11 August 2018 - 13:36

Разгледай в imdb филмографията на Харолд Пинтер и най-вероятно ще го намериш там. :)

#1370 aiko

aiko

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 4 posts

Posted 12 August 2018 - 21:51

Може би 70-те или 80-те , беше с жълт балтон или шлифер и караше ретро мерцедес. Но дали е бил сериал ,сега не мога да се сетя. Но благодаря за отзивчивостта.

#1371 Midex

Midex

Индикатор

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 24465 posts

Posted 12 August 2018 - 23:46

Хммм, странно - уж даде доста информация...филм от 70-те-80-те, гангстер, жълт шлифер, мерцедес...а не мога да се сетя Харолд Пинтър да е играл такава роля, дори и второстепенна. :online2long: Всъщност той е по-известен като режисьор, сценарист, с играта си в пиеси и т.н., но нищо не пречи да е играл в някакъв филм дето просто не съм го гледал. А тъй като в момента по БНТ1 повтарят някакъв филм с Брендън Фрейзър и Майкъл Кейн, се сетих и друго - да не би случайно да бъркаш Харолд Пинтър с Майкъл Кейн, понеже и двамата са англичани, почти са набори и даже малко си приличат. :P  Щото ако е Кейн, работата е по-лесна, тъй като е играл в огромно количество филми и между тях все може да изскочи нещо...даже сега на "първо четене" се сещам за един доста стар негов филм от 70-те "Get Carter", където играеше някакъв гангстер. ;)

Edit: Не е той, прегледах трейлъра - с черен шлифер е. :))

Edited by Midex, 13 August 2018 - 00:54.

#1372 Angel_89

Angel_89

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 14 August 2018 - 14:40

Търся един стар филм , който го въртяха по Диема. Става въпрос за мъж с неангажиращи връзки с жени-жиголо. Накрая се влюбва в една русокоса и иска да прекрати работата като жиголо. Обаче една брюнетка започва да го ревнува и преследва. Американски е филма, но не помня заглавието . Ако някой има идея нека сподели името на филма

#1373 aiko

aiko

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 4 posts

Posted 16 August 2018 - 19:29

Хммм, странно - уж даде доста информация...филм от 70-те-80-те, гангстер, жълт шлифер, мерцедес...а не мога да се сетя Харолд Пинтър да е играл такава роля, дори и второстепенна. :online2long: Всъщност той е по-известен като режисьор, сценарист, с играта си в пиеси и т.н., но нищо не пречи да е играл в някакъв филм дето просто не съм го гледал. А тъй като в момента по БНТ1 повтарят някакъв филм с Брендън Фрейзър и Майкъл Кейн, се сетих и друго - да не би случайно да бъркаш Харолд Пинтър с Майкъл Кейн, понеже и двамата са англичани, почти са набори и даже малко си приличат. :P  Щото ако е Кейн, работата е по-лесна, тъй като е играл в огромно количество филми и между тях все може да изскочи нещо...даже сега на "първо четене" се сещам за един доста стар негов филм от 70-те "Get Carter", където играеше някакъв гангстер. ;)

Edit: Не е той, прегледах трейлъра - с черен шлифер е. :))

Ами какво да кажа....добър си ......излезе абсолютно прав. Сбъркал съм актьора. Наистина е Майкъл Кейн  :Facepalm:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users