Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Мисля добре видяхме феновете на Толкин как го оцениха... Между другото бурята в нета продължава по въпроса... Тия как ще си избиват парите не знам... Айде негри има да гледат черната дуджанка, ама все още имам надежда, че педалите и траверсите са малцинство... 
Вчера имаше много забавно премятане на публикация във фб и човекът вика джуджетата в тоя филм са 1000% от Skyrim, аз вика имам над 10 години стаж в тия игри нищо общо нямат с Толкин. Въобще много се смях, но не го откривам сега, заровено е вече... Така ги беше насосал хубаво...  

• Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да не можеш да гледаш черни джуджета във фентъзи стила .. всеки с проблемите си. Но освен ако не си спрат абонамента, не виждам как ще попречат на Безос да си избие парите :laughing:

Но извън това, за мен поне сериала е ОК, ако изключим, че ми идва малко тегав на моменти. Надявам се да се подобри в това отношение :)) 

Някак за тебе нямах никакви съмнения, че ще прескочиш умопомрачителните извращения в тоя сериал. :laughing1:
Може би и ти като мен не си чел книгите на Толкин, ако пък си - още по-голяма трагедия. Според феновете, в Средната земя черни джуджета, елфи, бла бла НЕ МОЖЕ да има. Според тях е НЕДОПУСТИМО. Аз вече казах, че Толкин ще се върти в гроба, но пък оня пич с 10 години стаж вика, че черната джуджанка била добра домакиня и хостеса. Каза го на майтап, естествено. 

Като гледам как мнението ти за това кое е извращение се базира на какво били казали Драганчо и Петканчо .. :laughing1:

Иначе аз лично винаги съм оценявал филми/сериали по това дали са ми интересни за гледане, а не дали са 1:1 предаване на съответната книга. :))) Та от там и мнението ми :))

Тук говорим за достоверност на художествен фентъзи роман. Осъзнаваме ли колко нелепо звучи това?

2 hours ago, ARPAnet said:

Като гледам как мнението ти за това кое е извращение се базира на какво били казали Драганчо и Петканчо .. :laughing1:

Иначе аз лично винаги съм оценявал филми/сериали по това дали са ми интересни за гледане, а не дали са 1:1 предаване на съответната книга. :))) Та от там и мнението ми :))

Не е само оттам. Но пък както казах - изненада йок! 
Миро, реално както и да го гледаме точно това се случва навсякъде, всеки ден и всеки час. Мъдра мисъл от мъдър човек. 

Edited by RaptoR
19 hours ago, mIRCata said:

a114Beb_700bwp.webp

По повод случващото се последните години доста ограничих гледането на филми и сериали. Спрях си нетфликса и добре преценям даден филм (особено ако е на Дрисни) преди да отида да го гледам на кино. 

И тази "мода" ще отмине, като започнат да губят пари студията. 

Нелепи артисти, нелеп диалог, нелеп сценарии. Аз изгледах първите две серии и не мисля да продължавам, синът ми който е голям фен на Толкин издържа само първата.

ХАХААХ, епа изгледах ги тия 2 епизода, бозаджийница. Опитали са се да го направят интересно като има 3-4 линии на историята ама до там :D 

Аз последно гледах "Игра на тронове", не го бях гледала преди, останах много доволна. Ако не сте го гледали, препоръчвам го. :popcorn:

Аз последно гледах Рийвърдейл. Хареса ми, не е каквото очаквах, но определено ми хареса. :thumbsup:

• 2 weeks later...