Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И аз гледах първите 3 серии на Lie to me и да ви кажа, хареса ми. Малко главния герой прилича по държание на Хаус, но не чак толкова, че да дразни, даже се вижда как се опитват да ги разграничат, но като цяло интересо сериалче с доста потенциал. Главния проблем за сега е, че случаите са доста предвидими.

 

А сериал, който наистина препоръчвам е Hustle. Изгледах и 5-те сезона (30 серии) и го препоръчвам горещо. :)

Link to comment
Share on other sites

Изгледах първия сезон на Bones и не разбирам какво толкова му харесвате. Въобще не излиза от клишето и дори някои моменти са удивително скучни и досадни. Чак ми идеше да ги превъртам.

Link to comment
Share on other sites

Изгледах първия сезон на Bones и не разбирам какво толкова му харесвате. Въобще не излиза от клишето и дори някои моменти са удивително скучни и досадни. Чак ми идеше да ги превъртам.

На мен особено много ми харесват героите и развитието на отношенията между тях. Самите случаи не ме вълнуват особено, тъй като следя няколко полицейски сериала и май вече съм видял всяко възможно убийство. Например - The Closer - кефи ме тотално, но не заради мистерията около това кой кого и къде е убил, а заради главната героиня, която трудно мога да опиша с бедния си речник. :)

 

А за 30 Rock - ако го нямаше Алек Болдуин, нямаше да го следя.

Link to comment
Share on other sites

но ти си падаш по блудкави бозички като др. Хаус,

ГГРрррррррр.... не ми обиждай Хаусчо, че да няма после саморазправа, май живееш наблизо, да не се наема да те издиря и да те изненадам от някое тъкно ъгълче ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък намерих нов сериал, който ще следя. Free Agents. Лудница.

a6fa2527451491.gif 3bb26127451492.gif

+ секси глас + секси английски акцент = :wub: :wub:

 

Спам, но не можах да се сдържа. Много ме кефи сериалчето. ;д

Мооже би ще допадне на хора, които харесват Californication. Не че имат нещо общо де...

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

+ секси глас + секси английски акцент = :wub: :wub:

За мен тази комбинация се оказа недостатъчна. Гледах пилота, не ме впечатли.

 

За сметка на това попаднах на Shark - Джеймс Уудс играе изключително арогантен адвокат, който прави завой на 180 градуса и от защитник на богати престъпници се превръща в техния най-страшен кошмар и заедно с екип от надъхани новобранци раздава правосъдие.

На средата на сезон 1 съм и тъкмо замесиха сериен убиец - любимата ми подправка :)

Link to comment
Share on other sites

Bones - ep.1 : Тотална бозЪ за мен.Вярно мацката е готина ама к'во?

House M.D. е ясно изразено по-добър и остроумен от множеството сериали в момента.

Shark, имайки предвид, че съм юридически грамотен до някаква степен сигурно няма даже да ми е интересен.

Link to comment
Share on other sites

А за 30 Rock - ако го нямаше Алек Болдуин, нямаше да го следя.

 

Е да ама и другите персонажи размазват! В момента се зарибявам по Fringe и Rules of engagement на последния се заливам от смях. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Fringe за мен е изненадващо добър на моменти.Първоначално мислех, че е боза и нямаше да го гледам.Попаднах на епизод 2 и ми стана интересно, та до сега.

Link to comment
Share on other sites

Fringe за мен е изненадващо добър на моменти.Първоначално мислех, че е боза и нямаше да го гледам.Попаднах на епизод 2 и ми стана интересно, та до сега.

И аз тъй. На мен взе да ми става интересно някъде след 6-7 епизода. Е, не, че е най-остроумният и интригуващ сериал, ама все още ми е интересно какви случаи измислят за разнищване, колкото и фантасмагорични да са като цяло.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

LIFE е страхотен!!!

Пробвайте и RAINES - още един полицейски сериал, който залага на хумора и нестандартните методи за разследване. Джеф Голдблум ми е малко противен на външен вид, но се преживява.

Link to comment
Share on other sites

Аз гледам следните серияли:

 

Privileged - почнахго на шега но взе че ни допадна ( приятен и забавен е )

Charlie Jade - не съм много впечатлен от него но съм гледал за сега само 4 серии ще го видя понататък как се развиват нещата

Battlestar Galactica - Малко бавно се развиват нещата но пъпреки това вмомента гледам 2-ри сезон като цяло не е лош

Merlin - С нетърпение очаквам новите серии

Leverage - Завчера гледах първата серия виждами се добър сериял изпълнен с измами, кражби и обрати ще се гледа

Samurai Girl - Филмчето е от 6 серии като цяло е добър само края нещо него бяха изпипали

Fastlane - При като го даваха по ТВ-то не го гледах сега почнах то пък няма БГ титри за целият сезон :(

LOST - Още съм на 2-ри сезон средата мисля да го продължа надявам се да става все по голямо напрежениео с всяка изминала серия

Journeyman - Много интересен сериял очаквам новите серии с голям интерес ако има такива изобщо

The 4400 - Изгледахго на идин дъх

Stargate Atlantis - Надявах се да има повече серии но засъжеление финишираха нещата с 5 сезон

Heroes - Сериалчето е неповторимо изгледах първите два сезона на един дъх 3-сезон още не съм го почнал но като излезнат всичките серии ще го изледам и него на един дъх

The Legend of the Seeker - Лично на мен сериялчето много ми допада и ще го следя с голям интерес

Stargate SG-1 - Няма равен !!!

Fringe - Гледал съм само 2-серии но определено няма да го пропусна

Knight Rider - Много добро попадение, дано не го прекъснат скоро

Prison Break - Каквото и да се каже за този филм ще е малко макар и да съм на S4 Ep4

ROME - Много се надявам да излезе ското Сезон 3

Crusoe - Нещо много безинтересн ми се видя след 5 серия го делнах

 

Сега съм свалил:

Terminator The Sarah Connor Chronicles

The Tudors

Да ги вида, дано са интересни

Link to comment
Share on other sites

Аз гледам следните серияли:

Леле човек.... ти сериозно ли... как се побира всичката тая боза в главата ти??? Не, наистина... явно капацитета на мозъка ти за побиране на глупости е неизмерим.

Link to comment
Share on other sites

Knight Rider - Много добро попадение, дано не го прекъснат скоро

От одеве търкам очи и се чудя дали наистина "много добро попадение" се отнася за сериал, в който главният герой е говореща кола. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

От одеве търкам очи и се чудя дали наистина "много добро попадение" се отнася за сериал, в който главният герой е говореща кола. :wacko:

Поопадение в смисъл че са подбрали както добри актьори така и добър модел Ford Mustang !!!

snejko

това са филмите които съм гледал с години някои продължавам други стоят и си чакат реда !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...