Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

2 hours ago, mIRCata said:

В НВО са пуснали АЛФ. Не съм видял дали е дублирания на бг или оригинал. Но пък който го пере носталгията, може да го гледа

 

Аз го знам наизуст и в двата езикови варианта :laughing1:
А НВО въртят ударно Гей ъф трънс на маратон поради излизащия нов сериал края на август... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да си го въртят.

Като почна пандемията ги бъзикаха как толкова са се изложили със края, че въпреки, че хората са си по къщите, никой не иска да почва да го гледа пак :)

Иначе започнаха и новия сезон на West World

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mIRCata said:

Да си го въртят.

Като почна пандемията ги бъзикаха как толкова са се изложили със края, че въпреки, че хората са си по къщите, никой не иска да почва да го гледа пак :)

Иначе започнаха и новия сезон на West World

 

Аз така и не разбрах какво "толкова се изложиха" с края... На мен единствено не ми хареса, че прекалено бързо се развиха някои събития и нямаше реална представа за времето, което минава в света на Уестерос.

Link to comment
Share on other sites

Краят беше отвратителна излагация, съразмерна само с тази на LOST... Това да съсипеш така нещо иначе велико си е дарба. Но нека си припомним, че сценаристите на сериала си признаха, че през цялото време са били толкова друсани и пияни, че не помнят как точно са "създали" някои от нещата... 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, w00x said:

Това пак не ми отговори на въпроса, съответно..

 

Коя част беше излагацията?

Супер важната, яка, решаваща всичко битка, кулминацията, най-великата битка правена някога според маркетинга - беше пълен ташак. Имаше ли 5 минути не помня. А след като сме гелдали епичните, продължаващи с часове битки във Властелина на пръстените и да кажеш няй-яката битка предстои, естествено очакваш нещо наистина дълго и продължително - 1-2 епизода например. А то - прас, хоп, 'айде.

Убийството на баш шефа на умрелите стана точно ей така, буквално от въздуха.

Измряха една камара герой в много нелепо написани сцени. Ланистърите например.

И т.н

Link to comment
Share on other sites

Има достатъчно информация в пространството относно колко точно голяма не прoсто излагация, а тотална насирация беше финала. Осраха нещо колосално по своите мащаби, както казах - баш като LOST. Но да повторя - признаха си, че през цялото време са били пияни и надрусани и на моменти дори не знаят какво са правили - оттам и поголовното клане и е%ане през цялото време... Който иска да чете.  
 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, mIRCata said:

Супер важната, яка, решаваща всичко битка, кулминацията, най-великата битка правена някога според маркетинга - беше пълен ташак. Имаше ли 5 минути не помня. А след като сме гелдали епичните, продължаващи с часове битки във Властелина на пръстените и да кажеш няй-яката битка предстои, естествено очакваш нещо наистина дълго и продължително - 1-2 епизода например. А то - прас, хоп, 'айде.

Убийството на баш шефа на умрелите стана точно ей така, буквално от въздуха.

Измряха една камара герой в много нелепо написани сцени. Ланистърите например.

И т.н

 

Цял епизод беше. 1 час. Дали дори не беше 2 епизода... Колко да продължи? 4 часа? :) При положение, че през целия сериал се случват неща по начин, различен от този, по който са се случвали в други сериали, защо очакваш това точно да се случи по калъп? Битката си беше битка. Показа, че това е един нормален противник, колкото и различно да е естеството му.

 

А Ланистърите умряха поетично според мен. В страх и заедно.

 

40 minutes ago, RaptoR said:

Има достатъчно информация в пространството относно колко точно голяма не прoсто излагация, а тотална насирация беше финала. Осраха нещо колосално по своите мащаби, както казах - баш като LOST. Но да повторя - признаха си, че през цялото време са били пияни и надрусани и на моменти дори не знаят какво са правили - оттам и поголовното клане и е%ане през цялото време... Който иска да чете.  
 

 

При положение, че обсъждаме ЛИЧНО МНЕНИЕ (твоето), да ме пращаш да търся информация в "пространството" е смехотворно. В "пространството" има много информация за хора, които казват, че било тъпо. Има много малко хора, които казват какво точно им е било тъпото. Нито един от тези малко хора не си ти, защото ти пращаш коментиращите да търсят информация в "пространството". :D 

 

Аз просто исках да започна дискусия, но то това при теб явно не е вариант.

Link to comment
Share on other sites

Проблемът с GoT е, че набра супер много популярност, имаше доста силни моменти, което води до фанатични фенове. Точно тези реагираха остро, когато някой каже, че не е гледал GoT и точно тези, които наплюха супер много края. 

 

Аз като един не-много-голям фен, но все пак, кефещ се на сериала, мога да кажа, че краят беше ОК. Можеше ли да е по-добре, сигурно можеше, но и така не беше толкова зле, колкото го изкарват. 

 

Моите 5 стинки по темата :P

Link to comment
Share on other sites

На мен краят ми хареса. Това, което не ми хареса, беше, че някои неща се случиха прекалено бързо. Трябваше да има още 3-4-5 епизода. Нямам забележки към историята като такава. Всичко си следваше логичния ход на нещата.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sothbiss said:

Аз като един не-много-голям фен, но все пак, кефещ се на сериала, мога да кажа, че краят беше ОК. Можеше ли да е по-добре, сигурно можеше, но и така не беше толкова зле, колкото го изкарват. 


Само че именно много-големите-хардкор-фенове ги попиляха за това безумно изпърдяване накрая. Потресающ шарт, който ще се помни дълго.  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
On 8/22/2022 at 10:06 PM, ARPAnet said:

Новият Game of Thrones започва интересно, липсваше ми музиката им :D 


Мани, че и старият почна добре и накрая пълна кошница с лайна... 
 

13 hours ago, kotora said:

Опаля, започнал е 3ти сезон на See


Там залитнаха и те, да видим как ще е... 

Link to comment
Share on other sites

Июаш предвид rings of power, нали? Че като кажеш LOTR, обикновенмо се сещаме за нещо хубаво.Imdb са изтрили ревютата и оценките под 6 за сериала.

 

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...