Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Да бе и аз го гледах до преди 3-4 години преди да утрепат Дерек. Ама след това нещо ми се разбози много. Иначе гейщина има в сичките сериали на тая продуцентка. 

 

Аз гледам Station 19, същата работа като Анатомията. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, kotora said:

Да бе и аз го гледах до преди 3-4 години преди да утрепат Дерек. Ама след това нещо ми се разбози много. Иначе гейщина има в сичките сериали на тая продуцентка. 

 

Аз гледам Station 19, същата работа като Анатомията. 


Очаквам да я видя в SEE, но както казахме ВСИЧКО СПРЯ. Миличък, току що ми даде идея да си почна да си гледам VIKINGS отначало. Залагам, че Лагерта ще си остане най-големият мъжкар и до края

ЕДИТ: Патрик Стюърт ми чете шекспирови сонети в ефира, кво да ти каа... Обаче ВЕЛИКИЯТ сър Антъни прави уникални включвания. Тоя човек ми е кумир. Дип че от алкохолик не е кусвал 35 години. Срещу него да бягам не моем го стигнА

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, RaptoR said:


Очаквам да я видя в SEE, но както казахме ВСИЧКО СПРЯ. Миличък, току що ми даде идея да си почна да си гледам VIKINGS отначало. Залагам, че Лагерта ще си остане най-големият мъжкар и до края

ЕДИТ: Патрик Стюърт ми чете шекспирови сонети в ефира, кво да ти каа... Обаче ВЕЛИКИЯТ сър Антъни прави уникални включвания. Тоя човек ми е кумир. Дип че от алкохолик не е кусвал 35 години. Срещу него да бягам не моем го стигнА

Абе добре ме подсети за See :D То утре му е премиерата :) 

Link to comment
Share on other sites

On 8/24/2021 at 5:52 PM, mIRCata said:

По предложение на @gado, изгледах Beforeigners. Хареса ми. Интересна идея, добре написано. Жалко само, че пандемията ги е ударила и не е ясно кога ще излязат следващите епизоди.

Много откачен сериал :D Сега изгледах епоизодите, ебаси болните мозъци са го мислили. 

 

Общо взето се нарежда по откаченост с Black Mirror. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
37 minutes ago, kotora said:

Изгледах 2та епизода на The Foundation, за сега изглежда обещаващо. 

С колко се разминават от книгите?

Link to comment
Share on other sites

Мдаа, Демерзел е жена, а не мъж.

Edit:

Още едно мдаааааа. Ебаха майката на книгата още на 2 епизод.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 10/1/2021 at 10:52 AM, kotora said:

Изгледах 2та епизода на The Foundation, за сега изглежда обещаващо. 

 

Разминава се тотално с книгите но и другите вече го писаха. Повече ме втресе расизма в първите два епизода. Втория го догледах до средата и се отказах. Значи всичките гадняри и смотаняци в тоя филм са бели европейци а всичките готини пичове и пички са чернокожи !?! И Хари Селдън от кабинетен гений в областта на математиката се е превърнал в похотлив старчок и манипулатор със съмнителен морал... На мен това ми стига да зачеркна това недоразумение

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Squid Game беше съвсем нормален Корейски сериал. Просто масата хора не са се сблъсквали с киното им и са впечатлени от това колко са различни от Американското.

Това явление го видях още когато Parasite спечели Оскар. Филмът беше добър, но беше типичен Корейски филм.

 

Ако не си се сблъсквал с Корейското кино, ти препоръчвама да прегледаш по-обстойно филмите им.

Започни с 

Memories Of Murder

Chaser
I Saw The Devil

 

След това имаш класиките Sympathy for Mr Vengeance, Lady Vengeance и Old Boy.

 

Друг известен, който на мен не ми хареса толкова, колкото останалите е Madeo. Също и The Wailing, Yellow Sea.

 

Още един популярен от близките години, който много ми хареса, е "The Handmaiden".

Link to comment
Share on other sites

Миналата седмица излезна 2ра част на 5ти сезон на Money Heist. 

 

Сега видях, че е почнал сезон 2 на Beforeigners, а другата седмица излиза 2ри сезон на Witcher-a.

Link to comment
Share on other sites

Преди време изгледах първи сезон на FOUNDATION. Страхотия във всяко отношение. Малко оплетено върви историята, но пък във визуализацията железни. 

Link to comment
Share on other sites

Ми оплетено ще върви, като са преебали цялата история и са го напълнили с тъпотии ала "полит. коректност" и " разнообразие".

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mIRCata said:

Ми оплетено ще върви, като са преебали цялата история и са го напълнили с тъпотии ала "полит. коректност" и " разнообразие".


Оооо - тая помиярщина от километри личи... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...