Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Моят приятел The Bangalorian определено ще стане топ сериал. Всъщност той май вече е станал. Стискам палци да не го осерат, да почнат да правят повече серии и да са все така яки. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, RaptoR said:

Моят приятел The Bangalorian определено ще стане топ сериал. Всъщност той май вече е станал. Стискам палци да не го осерат, да почнат да правят повече серии и да са все така яки. 

Добро утро, Мисире. Той си стана такъв още от началото на първия сезон. :lol:

Вторият сезон също започна яко, само чакам да се появи Джина Карано, за да стане всичко перфектно! :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Мисля, че вече съм препоръчвал това: The Night Of

 

image.png

 

Ако не съм, препоръчвам го. Лично за мен е една от най-добрите криминални драми. И сериали като цяло във всеки жанр.


За тези, които са го харесали, препоръчвам това:

Your Honor

 

За момента е само до втори епизод, но очаквам да е също толкова добър, колкото The Night Of.

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

Няколко въпроса на тема сериали, понеже нямам никакво време да се информирам:

1. Продължава ли тъпащината с по 8 серийки на сезон? Особено като си видял, че и 80 да направиш, ще се искат 100?

2. Какво стана с The Orville?

3. Къде отиде Picard? Тук подозирам, че е намесен вирОса, понеже Патрик от месеци чете сонети на Шекспир у Фейса. Логично е - ще го убие на мига... 

4. Какво става с VIKINGS? 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:

 

1. Да беше споменал за кой сериал говориш :Facepalm:

2. Очаква се по някое време през 2021.

3. През януари 2021 трябва да почне втори сезон.

4. 6 сезон просто е разделен на няколко части. Изчакай да излезнат всичките.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, netrootbg said:

1. Да беше споменал за кой сериал говориш :Facepalm:


Виждам, че не следиш за какво си говорим у форОма по темата. Не става въпрос само за един.  

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Shadow and Bone, Нетфликс пак избиха рибата :) Сега си свалих и книгите и мисля да ги зачета, да видя какво ще стане след първи сезон :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

192668471_10224469178094565_553063061877

Темата за сериала е от архивираните (така и не разбрах тази глупост защо ни се случи, та не може да пишем в стари теми) и затова ще пиша тук. 

 

Събирането е неописуемо и далеч няма да бъде еднакво за всички, особено тези, които нямат понятие от преживяването. Близо два часа сякаш бях някъде другаде, в края на миналия век и началото на новия, в едни прекрасни и забавни години... 

Останах изумен от факта, че любимците ни не си спомнят доста неща от сериите, които аз поне знам наизуст. Излишно е да казвам (за тези, които ме познават), че на теста грешка не допуснах, включително и с ръката на Джоуи. Щастлив съм, разбира се, че научих и нови интересни неща. 

Матю Пери ме изненада най-много с визията си - сякаш основен ремонт му е правен на главата... Гостите бяха страхотни, а Лиса и Гага направо неотразими... Вълнението все още ме тресе...    

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, djaba said:

..... to be sponsored by Botox


Така и не разбрах какво общо има ботокса в цялата работа, освен да се дрънкат глупости из пространството... 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Изгледах the handmaid’s tale за един месец. Всичките му 4 сезона. Тежко. Доста тежко. В IMDb се изразяват доста крайно, спомням си един коментар там, че филмите на ужасите бледнеят пред този сериал. Не бих се присъединил към тези думи, но със сигурност твърдя, че това е тежък сериал, но заинтригуващ. Идеята му е интересна. С няколко думи, в бъдещето, когато раждаемостта спада драстично, решават да ограничат правата на цените до колкото да раздат. Но основните раждащи са прислужниците. И това става във силно вярващи християнски семейства. 
 

сега е на ред under the dome. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
On 7/11/2021 at 11:36 PM, vikktorpenchev said:

Изгледах the handmaid’s tale за един месец. Всичките му 4 сезона. Тежко. Доста тежко. В IMDb се изразяват доста крайно, спомням си един коментар там, че филмите на ужасите бледнеят пред този сериал. Не бих се присъединил към тези думи, но със сигурност твърдя, че това е тежък сериал, но заинтригуващ. Идеята му е интересна. С няколко думи, в бъдещето, когато раждаемостта спада драстично, решават да ограничат правата на цените до колкото да раздат. Но основните раждащи са прислужниците. И това става във силно вярващи християнски семейства. 
 

сега е на ред under the dome. 

 

Under the Dome е с много слаба актьорска игра. По Стивън Кинг е, но въпреки че не съм чел книгата, съм сигурен че е доста разводнен. Най-малкото са вкарали типични за апокалипсис сцени, без които просто няма накъде. Като се пренебрегнат тия факти, идеята не е лоша и до средата на 2-ри сезон все още има какво да покажат. Сериала е в 3 сезона и според мен още от самото начало са тръгнали с такава число, нищо чудно да са го снимали и на веднъж, и в последствие да са го разделили на 3 сезона.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

По предложение на @gado, изгледах Beforeigners. Хареса ми. Интересна идея, добре написано. Жалко само, че пандемията ги е ударила и не е ясно кога ще излязат следващите епизоди.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mIRCata said:

По предложение на @gado, изгледах Beforeigners. Хареса ми. Интересна идея, добре написано. Жалко само, че пандемията ги е ударила и не е ясно кога ще излязат следващите епизоди.


То ВСИЧКО спря бе, слакър! Да не е само това. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

Аз сериали гледам от петилетка на петилетка. От де да знам тия работи.


Ти остави другото, аз забравих къде какво се случва в сериалите, които гледам... Трябва да ги почвам отначало :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

И това го има :) На supernatural докарах до 8 ми сезон. Но поне май точно е момент между 2 "истории", та ще е лесно да превключа :)

Поне покрай HBO изгледах отново приятели с висока резолюция и без дублаж.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mIRCata said:

И това го има :) На supernatural докарах до 8 ми сезон. Но поне май точно е момент между 2 "истории", та ще е лесно да превключа :)

Поне покрай HBO изгледах отново приятели с висока резолюция и без дублаж.


Супернатуралните приключиха вече. И то толкова бозаджийски, че нямаше повече накъде. Накрая вече едва ги траех. 

Link to comment
Share on other sites

Ее тия сериали се изчерпват много накрая. Lucifer е същата боза, миналия сезон беше тотал щета.

 

 

А аз продължавам да се чудя как още излизат сезони на Анатомията на Грей. 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, kotora said:

А аз продължавам да се чудя как още излизат сезони на Анатомията на Грей. 


Излизат и още как, но и той е спрян. Принципно УНИКАЛЕН сериал, но не е за деца. Там единственото ,което ми пили нервите е как набутаха една безсмислена гейщина в играта. Твърде досадна, силно натрапчива и тотално безсмислена гейщина - ей тъй, да сме с тренда.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...