Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

"Остава" е малко силно казано при положение, че не са минали и 2 седмици откакто излезе. Да видим как ще устои тестовете на времето. Много "шедьоври" си останаха забравени и никой не ги споменава вече.


Днес попаднах на това:

 

 

Изглежда супер и аз лично довечера ще си го сваля.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Времето абсолютно нищо няма да промени за този шедьовър, но за сметка на това пък летвата вече е вдигната много високо за следващи подобни опити. 

Link to comment
Share on other sites

Шедьовър в твоите очи. В моите - просто добър сериал.


Намерих кратка извадка от ревюто на New York Times, която съвпада с моето мнение: 

 

Quote

Mazin name-checks most of the pertinent facts of the story. But his cheap theatrics... detract from the real tragedy of the story.

 

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно! Шедьовърът си е шедьовър. Има хора не харесват и Мона Лиза, залагам три бири, че някой като тебе ще тръгне да й намира кусури дето ги няма. :laughing1: 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, w00x said:

 

Да чета на някакъв изпърдян палячо глупостите и то в тоя вестник? Ти верно ли си повервА, че бих си причинил такова нещо?  :laughing1:
Може би е крайно време да се засилиш къмто тоя град и ти - там отлично ще приемат и саката, и чорапите и т.н. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Светът не се върти около теб. Ако искаш го чети. Някой друг може да поиска.
Ако беше положително ревюто, дали пак щеше да е "изпърдян палячо във вестник"?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, w00x said:

Светът не се върти около теб. Ако искаш го чети. Някой друг може да поиска.
Ако беше положително ревюто, дали пак щеше да е "изпърдян палячо във вестник"?

 

Нямам понятие какво е ревюто и не ме интересува. Интересно как реши, че светът се върти около теб след като си единствения не само в Булфорум, но и въобще (поне от хората, които познавам аз), който е казал нещо срещу сериала? 
(предполагам се сещаш, че нямам време за губене да извадя на всяко негативно сто позитивни ревюта, за да докажа пак, че си вентилатор)

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм решил, че светът се върти около мен. Не виждам да го твърдя някъде или да го показвам с мненията, и реакциите си.. Аз си споделям мнението. Или и това не ти допада вече?

Това, че твоите познати не са казали нищо срещу сериала, какво трябва да ми говори според теб?

Ще ти подшушна отговора после.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, w00x said:

Аз не съм решил, че светът се върти около мен. Не виждам да го твърдя някъде или да го показвам с мненията, и реакциите си.. Аз си споделям мнението. Или и това не ти допада вече?

Това, че твоите познати не са казали нищо срещу сериала, какво трябва да ми говори според теб?

Ще ти подшушна отговора после.

 

Ти не споделяш мнението си или поне аз не го разбирам така, иначе отдавна щях да съм спрял да ти обръщам внимание по случая. Ти твърдиш, че сериалът не струва, като както винаги забравяш да уточниш, че това е според теб. Е няма как да стане тая работа. Доста по-назад поясних, че твоето мнение си е твое и никой не е тръгнал да го моделира. Но да се знае , че си е само твое, защото е единица на хиляди както се вижда. Или да ти подшушна аз директно какво искам да кажа, ама както искам да го кажа :laughing1: 

Link to comment
Share on other sites

Споделям мнението си и няколко пъти го написах. Стига си повтарял едно и също. Колко пъти ще го обсъдим? Ще се самоцитирам даже.

 

On 6/6/2019 at 4:33 PM, w00x said:

И да. Това си е моето мнение. Няма да ти пиша постоянно "според мен", защото ти не можеш да разбереш кога става въпрос за лично мнение. Ти обаче трябва да го пишеш, защото начинът ти на изказване не показва, че ти изразяваш собствено мнение и си склонен да приемеш друго. Показва, че ти смяташ твоето мнение за универсално и най-добро, а това на останалите за невалидно и едва ли не малоумно.

 

4 hours ago, w00x said:

 

Не сме гледали различни неща със сигурност. Просто явно сме ги гледали по различен начин.

Щом не си видял стиловите разлики в определени сцени, значи няма защо да го обсъждаме.
Щом ти е харесал - ОК.

На мен също ми хареса, но в моите очи е далеч от шедьовъра, който всички го изкарват.

 

1 hour ago, w00x said:

Шедьовър в твоите очи. В моите - просто добър сериал.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2019 at 8:53 PM, RaptoR said:

 

Отново строшаване на гипса по всички параграфи и липса на измислен достатъчен фейспалм да опише ... 

МЕЖДУВРЕМЕННО ... с IMDB рейтинг 9.6, потрошавайки всички рекорди... 

Умишлено изчаках да излязат всички серии и в неделя ги изгледах една след друга - много добър е сериала, но далеч не е най-добрия сериал на света както го изкарва IMDB оценката! Ако на нея разчиташ за довод, значи и трябваше да кажеш, че и Аватар и Авенджърс Ендгейм са най-добрите филми на света щом имаха най-високите оценки за известно време - е това е сериозен фейспалм! Масата от олигофрени дават 10, защото даже не знаят какво е станало тогава и от филма го научават за първи път! 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, NEO_DDT said:

Умишлено изчаках да излязат всички серии и в неделя ги изгледах една след друга - много добър е сериала, но далеч не е най-добрия сериал на света както го изкарва IMDB оценката! Ако на нея разчиташ за довод, значи и трябваше да кажеш, че и Аватар и Авенджърс Ендгейм са най-добрите филми на света щом имаха най-високите оценки за известно време - е това е сериозен фейспалм! Масата от олигофрени дават 10, защото даже не знаят какво е станало тогава и от филма го научават за първи път! 


Дебело подчертах, че никога не се занимавам с IMDB, даже го отворих само заради статията, споменаваща този убийстен рейтинг. Ако се съобразявах и на йота с тия рейтинги вероятно нямаше да съм гледал половината филми от тези, които съм изгледал. Аз дори не знаех какъв е рейтинга след като бях изгледал 4-те серии. Не че ме е и интересувало какъв е.  А сериалът е шедьовър, както правилно каза Момчил, но може би последното нещо, което обуславя това е този рейтинг. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/11/2019 at 8:48 PM, RaptoR said:


Дебело подчертах, че никога не се занимавам с IMDB, даже го отворих само заради статията, споменаваща този убийстен рейтинг. Ако се съобразявах и на йота с тия рейтинги вероятно нямаше да съм гледал половината филми от тези, които съм изгледал. Аз дори не знаех какъв е рейтинга след като бях изгледал 4-те серии. Не че ме е и интересувало какъв е.  А сериалът е шедьовър, както правилно каза Момчил, но може би последното нещо, което обуславя това е този рейтинг. 

Сериала наистина е добър и е задължителен за всичк, които не са запознати със събитията и всички бавноразвиващи милеещи и обясняващи колко по-хубаво и безопасно е било през комунизма!!! Просто не е най-добрия сериал който съм гледал за мен :)

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, NEO_DDT said:

Сериала наистина е добър и е задължителен за всичк, които не са запознати със събитията и всички бавноразвиващи милеещи и обясняващи колко по-хубаво и безопасно е било през комунизма!!! Просто не е най-добрия сериал който съм гледал за мен :)

 

Е разбира се, така казано съм напълно съгласен. А е задължителен понеже е хубав, а не поради разни определения. 

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали и колко е добър сериалът според рейтинги, но се гледа на един дъх. На нас ни хареса, ако изобщо може да бъде "харесано" това, което се е случило и начинът му на пресъздаване. Единствено ме дразни фактът, че се говори на английски, та тук не ми е никак реалистично. 

Някаква идея колко сезона са планирани, кога излиза 2 сезон? 

Link to comment
Share on other sites

Ок де, а защо се води сезон 1? Не би ли следвало да е само Чернобил? :D

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, gal4enceto said:

Някаква идея колко сезона са планирани, кога излиза 2 сезон?  

Когато построят беляНе.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, gal4enceto said:

Ок де, а защо се води сезон 1? Не би ли следвало да е само Чернобил? :D

 

Кой го води "сезон 1"? В imdb няма сезони. Обявени са само епизоди, без сезон.

Link to comment
Share on other sites

Някой го е объркал или просто приложението им не е предвидено да се показват епизоди без да са част от сезон.

 

Няма сезони. Това е. 5 епизода. Все пак историята свърши. Няма какво повече да се показва.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...