Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

От къде я изкопа тази идиотска подредба? Тук са смесени отделни епизоди (много малк част) от Stargate SG1 и Atlantis, както и пълнометражните филми "The Ark of Truth" и "Continuum", а тва DirCut кой го знае какво е - вероятно оригиналния филм с Кърт Ръсел. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Първото е филма, ясно е... А другите - ако пресея SG1 и Атлантис поне хронологично подредени ли са, че нещо и в това се съмнявам... Виждаш как са по 2-3 серии във файл...

 

Между другото SG1 дотук като го гледам е стабилно тъп low budget shit.

 

EDIT: Сега поразгледах в IMDB - пълна кошница с лайна... Това дори не е малка част от цялата работа, камо ли пък да е подредена... 

 

EDIT 2: Ето го и обяснението на цялата раЛта:
 

Обяснявам за торента, съдържа филмът Stargate / Старгейт (1994),след това продължава с Stargate SG-1 само епизоди които са свързани и направени като филм.След това продължава с Stargate Atlantis, който се обединява с Stargate SG-1,добавени са също и двата филма Stargate: Continuum / Старгейт: Континиум (2008) и Stargate: The Ark of Truth / Старгейт : Кивотът на Истината (2008).И всичко това е подредено в последователност на гледане.
Торентът е правен от фенове на Stargate.

 

Link to comment
Share on other sites

The Young Pope

 

Отдавна не е имало пилотен епизод, който толкова да ми хареса и да ме запали по сериал! Джуд Лоу е страхотен! Надявам се да не се разводни нататък.

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, че спамя. Сериалът не съм го гледала, но само да вметна, че Джъд Лоу винаги е бил и ще бъде... един път. Уникален!!!

Link to comment
Share on other sites

Има ли го някъде качен вече? Онзи ден четох статия за него и ми се стори любопитен и вчера го търсих, но не го намерих . 

Link to comment
Share on other sites

Абе нали трябваше да изтеглят Долорес още в епизод 4, защо я има в 5ти? Нещо ми се губи явно... Иначе сериала мн кефи.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Това е, защото се множат по-бързо от белите. :P

Няма майтап - като изключим филмите и сериалите, където основно играят черни, забелязал съм, че от известно време насам във филмите ни в клин, ни в ръкав включват някой черен без никаква връзка и нужда от него, явно за да постигнат повече гледаемост от черната публика.

Link to comment
Share on other sites

В Атланта имах чувството, че бял човек не живее там. Само черни ебати. Сори за спама.

 

Няма подобно нещо. 3 месеца съм живял там.

Link to comment
Share on other sites

Ами зависи и в кой квартал си живял, и в кои квартали си излизал в крайна сметка. :)
С Далас и Хюстън няма как да я сравняваш по тоя критерий.

Link to comment
Share on other sites

от известно време насам във филмите ни в клин, ни в ръкав включват някой черен без никаква връзка и нужда от него, явно за да постигнат повече гледаемост от черната публика.

 

Political correctness, това е ключовата дума в случая. С появата и изумително бързото размножаване на т.нар. Social Justice Warriors всички гледат да са максимално "инклузивни", за да няма обидени демографии. В мнозинството актуални сериали непременно има по малко от всички цветове на кожата, полове, сексуални ориентации, религии и др. В противен случай ще се намери някой, който ще напише в Twitter "В сериал АБВ няма никакви ГДЕ! Бунт!", ще се съберат всички други професионално обидени, рейтингите ще паднат с някоя друга точка и т.н. 

Link to comment
Share on other sites

Това е, защото се множат по-бързо от белите. :P

Няма майтап - като изключим филмите и сериалите, където основно играят черни, забелязал съм, че от известно време насам във филмите ни в клин, ни в ръкав включват някой черен без никаква връзка и нужда от него, явно за да постигнат повече гледаемост от черната публика.

То това да беше само. Модата с черните във филмите отдавна мина, сега наред са гейове, лесбийки, бисексуални, транссексуални и всякакви такива извращения.

Общо взето почти във всеки us филм или сериал има по някой друг черен или китаец, а напоследък и по някой обратняк. Както психозата каза - political correctness...

Link to comment
Share on other sites

Поради тази причина съм чел и статии, в които казват, че емблематичния и легендарен статус на "Приятели" бил абсолютно преувеличен, защото нямало черни и гейове/лесбойки . 

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Поради тази причина съм чел и статии, в които казват, че емблематичния и легендарен статус на "Приятели" бил абсолютно преувеличен, защото нямало черни и гейове/лесбойки .

Ама то има и двете - Каръл и Сюзан, както и Чарли (гаджето на Джоуи и Рос).
Link to comment
Share on other sites

 

Доста зарибяващ - тази вечер ще приключа с 8-ми епизод и ще чакам останалите два. Гледал съм и първообраза от '73-та, но определено сериалът е в пъти по-интригуващ. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Мен в началото ме впечатли начина, по който е направен. В последствие обаче ми стана мега скучен. От 6-ти епизод малко се пооправи. 8-ми не съм го гледал все още, но аз лично все още не мога да разбера каква реално е историята в тоя сериал.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...