Jump to content
BulForum.com

Сериали


FunLov3

Recommended Posts

Мхм, сериозно е положението. Не съм гледал новите епизоди на Revenge/The Good Wife, но още ги чакам да си свършат целите сезони и тогава да ги започна, че ще ги изхрускам за 2 дни и ще захапя клифхенгъра здраво за няколко месеца.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Шерлок много ме радва, какво ли не бих дал, за да съм high functioning sociopath като него :D

Сватбеният епизод беше уникален, точно както очаквах да бъде. Няма лабаво!

Link to comment
Share on other sites

Не е супер, а е просто по-добър от Бенедикт...

 

EDIT: Това не звучи, както исках да звучи.

 

Не просто е супер, а и е доста по-добър от Бенедикт.

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Ма мен ... в другата тема словоблудстваш за "субективните" възприятия и спорове ... молим ... нидей така са впуска в метаморфозата към по висша форма на разум (хибрид "w00x + Raptor") ... plsssssss ... 

 

Кажи, че си падаш по онзи другия и толкова.

Link to comment
Share on other sites

Оставете човека да си ме дъвче :)

Може би съм пристрастна, защото много харесвам Бенедикт, а Луси Лиу ми е леко неприятна. Нямам сериозни впечатления от партньoра и в "Elementary", тъй като съм гледала има-няма половин епизод. Толкова издържах да и гледам физиономията. 

Link to comment
Share on other sites

Broadchurch. Много добър, а на всичкото от горе предоставя възможност да видим Докторът и Рори в съвсем друга светлина.

Еййй супер. Тъкмо се чудех какво да гледам като свърша с voyager :)

Link to comment
Share on other sites

Оставете човека да си ме дъвче :)

Може би съм пристрастна, защото много харесвам Бенедикт, а Луси Лиу ми е леко неприятна. Нямам сериозни впечатления от партньoра и в "Elementary", тъй като съм гледала има-няма половин епизод. Толкова издържах да и гледам физиономията. 

ааа ясно, едната жена не харесва другата жена и затова сериалът не го бива .. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ааа ясно, едната жена не харесва другата жена и затова сериалът не го бива .. :laughing:

Е хайде сега глупости! "Едната жена" има око за женските дарби и надарености и ги цени наравно с мъжките, но да сравняваме актьорският талант на Benedict Cumberbatch и Martin Freeman с този на Lucy Liu (за Jonny Lee Miller нищо не мога да кажа) си е направо смешно. Дразнят ме единствено способностите и като актриса. 

 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...