Jump to content
BulForum.com

µTorrent


Teddy-King

Recommended Posts

Имал съм подобни проблеми с други програми, накрая винаги се е оказвало вирус. Свали някоя читава антивирусна като Kaspersky и скенирай. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply
Имал съм подобни проблеми с други програми, накрая винаги се е оказвало вирус. Свали някоя читава антивирусна като Kaspersky и скенирай. :)

Доскоро и аз се оплаквах от подобен проблем, наистина се оказа вирус пусни си един скан с AVG-много лека и сравнително добра антивирусна.

Link to comment
Share on other sites

Доскоро и аз се оплаквах от подобен проблем, наистина се оказа вирус пусни си един скан с AVG-много лека и сравнително добра антивирусна.

да, това беше проблема. Мерси... Направих го още след поста на THE_STORM

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

И за къв чеп ми трябваше да ъпдейтна до версия 1.8.4?Изобщо не се разбират с IE8.Като ми е включен мторента, страниците се отварят ужасяващо бавно.Мамка му.Сега ще тряя да си поиграя и да направя един даунгрейд до 1.8.3 примерно, или до нещо по-старо. :angry1

Link to comment
Share on other sites

И за къв чеп ми трябваше да ъпдейтна до версия 1.8.4?Изобщо не се разбират с IE8.Като ми е включен мторента, страниците се отварят ужасяващо бавно.Мамка му.Сега ще тряя да си поиграя и да направя един даунгрейд до 1.8.3 примерно, или до нещо по-старо. :angry1

А не мислиш ли, че е от това колко връзки си направил? И аз си я ъпдейтнах, но нямам никакъв проблем, специално проверих и с ИЕ8 - нищо, тъй че не версията е проблема...

Link to comment
Share on other sites

Ами не е точно така.Щото сега сложих 1.7.2 и е осезаемо по-добре.А под връзки имаш предвид сийд и даунлоуд, или общ максимален брой връзки и максимален брой свързани пиъри за торент?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
И за къв чеп ми трябваше да ъпдейтна до версия 1.8.4?Изобщо не се разбират с IE8.Като ми е включен мторента, страниците се отварят ужасяващо бавно.Мамка му.Сега ще тряя да си поиграя и да направя един даунгрейд до 1.8.3 примерно, или до нещо по-старо. :angry1

Явно не е до версията.

Някой от по-знаещите ако може да обясни, защо когато е включен, IE-то просто работи ужасно бавно, дори когато няма сийд?

Нетърпимо е.Преди да се ъпдейтне до 1.8.4, бях с 1.8.3 нямаше проблем.Ъпдейтна се и....Сега съм сложил 1.7.2 и е много зле положението.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

От два дена се появи проблем."[2009-11-19 22:04:18] Error opening Windows firewall: 0x80070005 Access is denied.

" Не е блокнат от файрлола и се чудя от какво може да е :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ами не е точно така.Щото сега сложих 1.7.2 и е осезаемо по-добре.А под връзки имаш предвид сийд и даунлоуд, или общ максимален брой връзки и максимален брой свързани пиъри за торент?

 

 

Защото IE8 e В Г Зъ,

Ползвай опера или огнената лисица :D аз съм с постоянно работещ (ама въобще не го спирам) ю торент и нямам никакви проблеми версия 1.86

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с 8ма версия на ИЕ, послдна версия Utorrent, която работи 24/7 и от както съм го сложил тоя торент (вече 2-3 години), не съм имал абсолютно никакви проблеми!

Link to comment
Share on other sites

Значи проблема е другадее........еми напраи преинсталл на уин ако не се оправи, нищо няма да може да ти помогне :D

The ultimate solution :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Прегледах всички постове тук но не видях нищо за моя "проблем"...Със версия 1.8.1 съм.На доста торенти на Статуса им пише-"Грешка:Invalid download state,try resuming".Какво означава това и защо е станало така с тези торенти с които изглежда и не сийдвам...

Link to comment
Share on other sites

Не засича правилно скоростта на връзката. 1.8.5. е версията за win7 x64. Постоянно прави по-ниски скоростите за upload. Някой има ли наблюдения за по-стара версия да върна или друг fix?

Link to comment
Share on other sites

Не засича правилно скоростта на връзката. 1.8.5. е версията за win7 x64. Постоянно прави по-ниски скоростите за upload. Някой има ли наблюдения за по-стара версия да върна или друг fix?

Как така "прави по-ниски"? Може да ги пипа само ако са на автоматична. Виж добре на лимита...

Link to comment
Share on other sites

аз имам следния проблем с всички версии и на виста и на седем и на експи

когато тегля нещо сийдвам с 1-2-3мб/с обаче когато се изтегли и само сийдвам 200 не минава по принцип ок възможна да няма толкова теглещи ама проблема е че примерно 5торента да съм свалил общата скорост е 200 и на петте ако остава само един той си сийдва с 200 ако са 2-3-4-5 ги разпределя и като цяло скоростта е 200 и това само след като съм свалил торента в момента на теглене си сийдва нормално някой ако може да си напише неговите настройки да пробвам

всичко съм пробвал и по 2000връзки съм пускал и по 10 и пак едно и също

ъплоуд лимита винаги ми е 0 тоест ънлимитед

 

да уточня че не ползвам DHT но дори и като го включа вместо ~200 става ~210-220

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ok, нов проблем. Почва да пълни паметта. Докато не я наджаска до край!? Какво подяволите. Ограничих боря на peers и upload slots до 15 и пак прави същата мизерия. Идеи?

Link to comment
Share on other sites

Ok, нов проблем. Почва да пълни паметта. Докато не я наджаска до край!? Какво подяволите. Ограничих боря на peers и upload slots до 15 и пак прави същата мизерия. Идеи?

Идеи не, но при мен седи по 24 часа с по 50-60 сийдващи се торенти и никога не минава 20-30 мегабайта. Със същата версия като твоята съм, разликата е само, че съм на 32-битов ХР.

Link to comment
Share on other sites

След намаляване на бройките падна лапането. Сега е 50k според Task Manager-а. Надявам се, че решен проблема.

 

_____________________

 

Taka, нищо не се е оправило. Проблема го има само като оставя торент (хубавичък над 3-4гб) за сийд. Както си сийдва с над мегабайт и нещо и виждам как пълни паметта. Бавно, систематично, докато не я натъпче до край. Спирам торента който се сийдва и моментално се освобождава всичката памет.

 

Що за дявол е това!?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Горния проблем още го има по някога.

 

Ама има друг въпрос. Преди ползвах BitComet и можеше като сваляш видеофайлове да си ги гледаш докато ги сваляш - т.е. сваляше ги не на произволни парчета, а от началото към края.

Може ли го това uTorrent или не?

 

____________

 

Намерих това http://pcworld.bg/14097_utorrent_21_pozvolyava_da_se_gledat_videofajlovete_v_procesa_na_svalyane

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ъпдейтнах utorrenta от 2.00 до 2.01. Преди, ъплоуд ми показваше при пиърите, колко процента са ъплоуднали,аз като сийдър, сега с новата версия ми показва постоянно 0%, при условие, че от доста време се ъплоудва към един пиър. Май трябва обратно да се връщам към предишната версия

 

P.S. При ъпдейт към 2.0.2 проблема изчезна, и забелязвам по-добър менаджмънт на клиента при 10+ пиъри, за ъплоуда на 700 мб при 10+ пиъри се нуждае от 950 мб ъплоудтрафик, при 2.0 беше 1,02 гб.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...