Jump to content
BulForum.com

µTorrent


Teddy-King

Recommended Posts

Това е програма за слабички машинки с яки хардове. Никакъв кеш не прави, затова гълта малко от паметта. В крайна сметка скапва харда да го чегърта :sick

Преди да поствваш несщо погледни опците, в опците си има цял раздел за кеширането и много добре си е обеснено, кое какво е и как да го настрйш

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

1 питане имам, свалям с уторента сваля с някъде 300-400 кб, по едно време обаче спада скоростта стига до 20-30 кб и забива и неще и трябва да рестартирам целия компютур, ако можете да ми помогноте ще съм благодарен

Link to comment
Share on other sites

1 питане имам, свалям с уторента сваля с някъде 300-400 кб, по едно време обаче спада скоростта стига до 20-30 кб и забива и неще и трябва да рестартирам целия компютур, ако можете да ми помогноте ще съм благодарен

пробвай да свалясх от друг тракер дали схте имасх този проблем, защото ж поже4ето слу4аи се получава когато някой "умен" админ ресетне тракера

 

Ае нещо ми се прецака май последните дну уТорента. Нито дърпа, нито ъплоудва... странна работа... мн тъпо!

пустни си тест на портовете, има такъв ж опците на програмката

 

Немога да уплоадвам с него...Само за това не го пускам и за т'ва съм с биткометата :S

несхто ти са разбарникани настройките, получавало ми се е но немога да се сета точно коиа поциа беше, другото което е провери си настройките на Firewalla <- това важи и за по горниа коментар

Link to comment
Share on other sites

Торент клиента няма грешка. Снощи дърпах от еврокомския торент с 3МБ/с и uploadvah с 800 к/с. Спокойно си сърфирах в интернет без никакви забавяния. Сваляха се някъде около 8 задачи едновремено, а иначе общо са около 70. Забравете за BitComet или някакви други жалки опито за торент клиенти :-)

За момента uTorrent e No1 !!!

Link to comment
Share on other sites

ще може ли едно бързо и просто упътване за качване на торент с uTorrent за Биткомет има ама за тази няма и въпреки че направих два опита пак нещо явно сам бъркал щото няше уплоад

Link to comment
Share on other sites

И аз имам същия проблем с ъплоуд само свалям без да качва,горе прочетох че било от настройките нещо,ако може някой да помогне` ;в отчета ми дава Unable to map UPnP Port дали е от Firewall

Link to comment
Share on other sites

И аз съм с utorrent сърши работа, само че товари доста когато са 5-6 задачи. А при новия флашгет не е така. Това са мои лични наблюдения

Link to comment
Share on other sites

И аз съм с utorrent сърши работа, само че товари доста когато са 5-6 задачи. А при новия флашгет не е така. Това са мои лични наблюдения

 

Не взима много според мен сийдвам 7,8 торента и ми взима 8.000 к това много или малко е?

Link to comment
Share on other sites

И аз съм с utorrent сърши работа, само че товари доста когато са 5-6 задачи. А при новия флашгет не е така. Това са мои лични наблюдения

Какво товари??? :confused

Link to comment
Share on other sites

Ами аз не знам до сега да е измислена програма, която да е по-лека и да товари по-малко от тази...

Link to comment
Share on other sites

програмата е супер но компа ми дава огромни разлики за останалата памет в ц-то имах 3 гб.после ми даде че имам 1,накрая 2.само това ми е проблема

Link to comment
Share on other sites

Инсталирах си µTorrent и си прехвърлих всички торенти вътре. Заебах биткомета. Няма такава програма като МюТорент :punk N1 e... малко ресурси гълта , повече статистики и ми изглежда изчистена и елементарна ( както повечето торент клиенти де) :tongue

Link to comment
Share on other sites

Наистина програмката е повече от лека, обаче

май имам някакъв проблем със Замунда. Свалих един филм, обаче през цялото време иконата на торента беше червена (което видях че означава проблем), и даже го сийдвах 2-3 дена, коефициента в програмата ми показваше близо 2, а изглежда в торента не е отчетено, и ми показва под 0.3 и онова съобщение за коефициента, дори и сега, след като са минали 24 часа след като съм сийдвал сумати време.

И кво, напразно ли съм сийдвал с мизерни ъп, какво става в крайна сметка, uTorrent пише нещо че не може да се кънектне с тракера в General, а сийдва мам*а й. После май се кънектва и брои от 42 минути надолу нещо, а иконата винаги е червена.

Link to comment
Share on other sites

На определен период от време(определен от настройките на тракера)клиента ъпдейтва информацията и изпраща към тракера новите данни. Това, че иконката ти е била червена означава, че има някакъд проблем със самия тракер. Долу като дадеш на General и на tracker status си изписва каква грешка има. Проблема в случая не е от уТорент, а от самата Замунда. Покрай тея премествания и кой знае още какви глупости сигурно и тракера не е работил и за това не е отчел. По принцип уТорент(а и всички клиенти май)веднъж върже ли се към тракера и към други IP адреси той ги запомня. След това дори самия тракер да е офлайн ти пак може да теглиш и качваш през запомнените от клиента пиъри. Предполагам за това е станало така.

Сега ако работи тракера при теб дай ръчно да се ъпдейтне информацията. Може и да се отчете правилно, но ме съмнява.

Link to comment
Share on other sites

Наистина програмката е повече от лека, обаче

май имам някакъв проблем със Замунда. Свалих един филм, обаче през цялото време иконата на торента беше червена (което видях че означава проблем), и даже го сийдвах 2-3 дена, коефициента в програмата ми показваше близо 2, а изглежда в торента не е отчетено, и ми показва под 0.3 и онова съобщение за коефициента, дори и сега, след като са минали 24 часа след като съм сийдвал сумати време.

И кво, напразно ли съм сийдвал с мизерни ъп, какво става в крайна сметка, uTorrent пише нещо че не може да се кънектне с тракера в General, а сийдва мам*а й. После май се кънектва и брои от 42 минути надолу нещо, а иконата винаги е червена.

Абе човек помисли малко, тракера на замундата е бил сприан замалко, и има предопреждение на саита 4е имаше веменни проблеми поради преместване на сайта.

 

На определен период от време(определен от настройките на тракера)клиента ъпдейтва информацията и изпраща към тракера новите данни. Това, че иконката ти е била червена означава, че има някакъд проблем със самия тракер. Долу като дадеш на General и на tracker status си изписва каква грешка има. Проблема в случая не е от уТорент, а от самата Замунда. Покрай тея премествания и кой знае още какви глупости сигурно и тракера не е работил и за това не е отчел. По принцип уТорент(а и всички клиенти май)веднъж върже ли се към тракера и към други IP адреси той ги запомня. След това дори самия тракер да е офлайн ти пак може да теглиш и качваш през запомнените от клиента пиъри. Предполагам за това е станало така.

Сега ако работи тракера при теб дай ръчно да се ъпдейтне информацията. Може и да се отчете правилно, но ме съмнява.

много точно :)

 

И аз съм с utorrent сърши работа, само че товари доста когато са 5-6 задачи. А при новия флашгет не е така. Това са мои лични наблюдения

или си разбуткал несхто настройките или харда ти е бавенм, ако харда ти е бавен иди и си настрий кеша от опцйте на по голям да не турси толковачесто харда, има и 3 вариант да си свалял с 7-10мб и да си хванал капацитета за трансфер на харда а при фласхгета да не си достигнал тези стойности

аз сум с сата хард и досега несъм имал натоварване от utorrent, максимума които сум имал е 10мегабайта рам памент

Link to comment
Share on other sites

 

Значи аз правя следното, когаот ъпвам нещо: Правя си торента и той автоматично си тръгва през уТорента да се сийдва. Аз изтривам задачата, свалям си от страницата файл.торрент и си го пускам отново. Посочвам къде ми е запаметен файла/файловете, програма си check-ва и след това почва да се сийдва!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...