Jump to content
BulForum.com

Локомотив Пловдив


Dulgia

Recommended Posts

Такаа, като за начало искам да помоля привържениците на Ботев да не взимат участие в темата, или поне да не я развалят, както ние не разваляме тяхната.Благодаря им!

 

Кой каквото има да казва за Локомотив в рамките на добрия тон-тук.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 789
  • Created
  • Last Reply
Ти май за сефте ше ходиш на мач на Лаута...Билети преди мача, тва да не е Уембли :)
Еми не знам, така ми казаха :), до ся не съм си взимал сам билетите, даваха ми ги :)
Link to comment
Share on other sites

:beerchug

 

Жалко....Пловдивския футбол бавно замира....имам чувството че догодина ще имаме 4 отбора в Б група ебати!!! :cry ....мислех че за Локото е само медийна измислица че ще си разпродават играчите....дори си мислех че някъде ще се пръкне някой да налее пари ама май няма да стане....жалко....много жалко че Тракия остава без силни отбори!!!Кат гледам и Ботев и Локо ще си играят с юношите и просто ще бъде отвратително!!!Е поне не се разпадате а само продавате защото незнам какво щяхме да правим без Пловдивско дерби!!!Ако някой не забелязва вие минавате по нашите стъпки просто се забавяте...ние също изпаднахме в криза продадохме си звездите....играем с юноши от няколко години асансьор между А и Б група...кат гледам и двата отбора ще са на едно дередже....жалко....всичко хубаво и нека запазим Пловдивския футбол!!!

Link to comment
Share on other sites

За кви билети говорите, бе :D

Ще ми се стадиона да се напълни в неделя, но няма да стане :( След време тези, които не дойдат ще осъзнаят, че това е бил последния мач на отбора с шампионския състав и ще съжаляват, че не са дошли да изпратят подобаващо най-добрите ни играчи. Можем само да си пожелаем отборът ни да и занапред да се утвърди като един силните отбори в 'А' група, ако ще и да е вън от евротурнирите :)

Link to comment
Share on other sites

Най ме е чд, че в с.Ловеч, където хем е 10000 стадиона, хем не може да се напълни и Гришата плаща на цялата околия да идат на мача, има отбор-мечта, а Пловдив с тоя потенциал е принуден да се гърчи :(

Link to comment
Share on other sites

За съжаление, от Пловдивския футбол не остана нищо вече. От генератор на таланти и големи футболисти, от място където всеки софийски отбор се спъваше се превърна в нещо псоредствено. Жалко за Локото, жалко за Ботев, Спартак, Марица... Славното минало остана само. Настоящето е много грозно. Фен съм на Ботев от малко дете, но тази свинщина която се случи с Ботев сега се случва с Локото и съчуствам на феновете на Локо, защото знам какво изпитват в момента. Съжалявам.

Link to comment
Share on other sites

Най ме е чд, че в с.Ловеч, където хем е 10000 стадиона, хем не може да се напълни и Гришата плаща на цялата околия да идат на мача, има отбор-мечта, а Пловдив с тоя потенциал е принуден да се гърчи :(

 

Само че не е село Ловеч, и стадиона е за 7000 човека. Гришата не плаща на околията, а хората отиват да гледат добър футбол, за разлика от други градове ;)

Link to comment
Share on other sites

жалко бяхме изградили добър отбор а сега какво стана...
Стана това, което се случи (и се случва) с нас!Вие вече го изпитахте преди няколко сезона, когато бяхте в Б, ние го изпитваме от 6 години под игото на Христолов. И все пак се надявам, че няма да се разпаднете (в което не се и съмнявам), но и да се задържите в А група, за да може ако и ние го направим да има Пловдив своето велико и неповторимо дерби!

 

И все пак всички живеем с надежда, че всичко ще се оправи и отново БОТЕВ, а и Локо ще бъдат това, което бяха едно време, а защо не и нещо повече, затова още ходим и по стадионите

:excl:

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм че пловдивският футбол бавно замира..не трябва да е така<но това е реалноста.Реалноста в която няма инвестиций в ботев а и в локото в последно време...

Аз също се надявам да не се разпаднете буфери,за да има найтина това магическо дерби.

Link to comment
Share on other sites

От дете съм фен на Локото... Щастлив съм, че поне една моя детска мечта се сбъдна... Локото стана шампион. Локото играха като с равни срещу Болтън. Е... всяко чудо за 3 дни... Знаех си го още когато Георги Илиев взе Локото, че няма да е винаги така...

Link to comment
Share on other sites

айде да не правим излишни трагедии,че Камбуров и СИЕ няма да са при нас другия полусезон.тва не значи,че Локомотив ще е в Б група.вярно,че ще ни е много трудно,но имаме доста млади момчета,които играят добре и след Нова година ще дойдат пари в отбора и всичко ще е окей.Така че Сбогом на този отбор в шампионския му състав и Добре дошъл на новия,който ще ни донесе следващата шампионска титла!166.jpg

Link to comment
Share on other sites

айде да не правим излишни трагедии,че Камбуров и СИЕ няма да са при нас другия полусезон.тва не значи,че Локомотив ще е в Б група.вярно,че ще ни е много трудно,но имаме доста млади момчета,които играят добре и след Нова година ще дойдат пари в отбора и всичко ще е окей.Така че Сбогом на този отбор в шампионския му състав и Добре дошъл на новия,който ще ни донесе следващата шампионска титла!166.jpg

 

LoL :blink: 2 шампионска титла през крив макарон...

Link to comment
Share on other sites

LoL :blink: 2 шампионска титла през крив макарон...

A да видим.Заклевам се в най-ценното си-Митьо Христолов,че ще има втора титла! :D

Link to comment
Share on other sites

A да видим.Заклевам се в най-ценното си-Митьо Христолов,че ще има втора титла! :D
Знам, че Локо е нещо невероятно за вас, каквото е и БОТЕВ за нас, но мога ти дам един съвет: За титла на Локото не се надявай или поне не се надявай за такава в следващите 10-20 години. Казвам го от личен опит след като вече 6-та година не можем да си помислим ние за нещо подбно

:excl:

Link to comment
Share on other sites

ultra_botev... не сме болни като "грандовете" само титли да са ни в главата. Това въобще не е важно, както сам се сещаш. Не знам защо въобще отваряш тема за титлите...

Link to comment
Share on other sites

ultra_botev... не сме болни като "грандовете" само титли да са ни в главата. Това въобще не е важно, както сам се сещаш. Не знам защо въобще отваряш тема за титлите...
Ми не я повдигнах аз ами няколко поуста по-нагоре видях, че се коментира нещо подобно.

 

Иначе съм напълно съгласен, че не сме като разглезените Софийски "грандове" да мислим само за титли!

 

Аз и не мисля за това честно казано.Искам няколко неща, може би всеки ги иска, но...ще ги споделя

:excl:

Бих искал БОТЕВ, а и Локо да играят красив и интелигентен футбол, с който да радват феновете си, пък ако ще и без титли!Искам като отида на стадиона, той да не е срутен (нямам предвид Лаута, а по принцип) и като стъпя на трибуните да усетя тръпката ако не на пълния то поне на стадион с 15-тина хиляди зрители, с невероятна атмосфера каквато за съжаление виждаме само в 2 мача през годината и то ако сме и двата отбора в еднаква група!

 

Може и да съм мечтател, но преди 10 години стъпих за първи път на стадион и атмосферата беше подобна :excl:

Link to comment
Share on other sites

Искам да кажа само че нито един от вас нито пък аз знае каква е съдбата на отбора ще поживеем па ще видим.Аз неходя на стадиона заради това че там са "звездите" аз ходя защото този отбор ми е в сърцето от малак ходих когато бяхме в "Б" пак ходя без значение какво ще стане с отбора.Единственото нещо заради което ме е яд че наистина пловдивския футбол си отива един беше ЖОРО ИЛИЕВ..............Аиде сички локомотивци ще се видим на стадиона догодина.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

С Камбуров се почват продажбите и сигурно няма да спрът докато не започнете да играете с юношите и някой друг ветеран....както при нас!Е поне тези които излезнат в чужбина ще имат шанс за развитие....защото съгласете се че в България футболист няма бъдеще....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...