Jump to content
BulForum.com
po_taka

От къде да си купя ..... ?

Recommended Posts

От къде да си купя Laptop втора ръка за около 300 лв става дума за някоя P-II 400-500mhz

От къде да си купя Laptop втора ръка за около 300 лв става дума за някоя P-II 400-500mhz

има един магазин.... почти на ъгъла на руски и на улицата на която се намира природонаучния музей. с големи витрини е бял такъв... там съм гледал втора ръка лаптопчета от 200 до 500-600 кинта.... за качество не мога да ти кажа, ама поне си струва да видиш... последния път имаше към 8-9 бройки..... погледни

ЕДИТ: даже помня че имаше един рекорден П1 на някви мизерни МХз.... ама беше за 159 кинта... Предстааш ли си?

Edited by spot_ex

trqbva mi 80 milimetrov ventilator.

s lager4eta mislq 4e se vidqt Ball bearing.

ako moje i s 3 kabel4eta da e ( za procesora ) no i s 2 da e pak 6te go naglasq.

Който и да е магазин за компютри, има и в някои железарии, има и в конрад, викиват, кузмов електроник... за три пинов, можеш да си земеш от жар или ресет нещо на залман, ще останеш доволен.

мен ме интересува дали има някакъв цифров апарат за около 50-60лв,ако някой има идея моля да каже

мен ме интересува дали има някакъв цифров апарат за около 50-60лв,ако някой има идея моля да каже

TCM

Някой да знае къде се продават вентилатори за GeForce Ti 4200 128 with agp 8x ? Защото вентилатора ми изгоря и сега съм със Рива тнт 2 16 мб.. :angry1 Някой ми каза че е кофти модел на картата защото вентилатора е м/у самите ребра ако не се лъжа там на самата карта. :sick

това и това, може и да ти свършат работа.

много много ти благодаря! :beerchug :thumbs-up: обаче за второто ме съмнява..

Edited by I`GoT`Da`PoWeR

А някой може ли да ми каже откъде си купя вентилатор за моята карта GECUBE RADEON 9550 128MB Xtreme Edition, той също е в радиатора. Имам снимка на картата и на вентилатора отдолу но като питах на няколко места ми казаха, че неможе да се намери същия а, че имало вариант да се смени радиаторчето и вентилатора с друг вид. Много е шумен моя и чат пат спира да се върти та го смазвам с масло поне веднъж в месеца.

Благодаря за вниманието :unsure: !

Edited by Chubaka

Купи си Zalman VGA Cooler виж в jarcomputers.com или друг магазин

Някой знае ли къде се продават ефтини колонки 5.1

Там където се продават и скъпи?

Някой знае ли къде се продават ефтини колонки 5.1

Ако те устройва има едно магазинче в Смирненски (намира се до Еврокома "Царевец" 13).От там си купих моят (65W 5.1 колонки по 5W и woofer-а 40W) за 80лв.От опит ти казвам,че просто кърти прозорци тва съраундче.Ако пък ти се дават до 150лв. можеш и 7.1 да си земеш :woot

Там където се продават и скъпи?

В смисъл да е виждал някой скоро. Щото преди някое време бех виждал за 50лв затова питам.

Ако те устройва има едно магазинче в Смирненски (намира се до Еврокома "Царевец" 13).От там си купих моят (65W 5.1 колонки по 5W и woofer-а 40W) за 80лв.От опит ти казвам,че просто кърти прозорци тва съраундче.Ако пък ти се дават до 150лв. можеш и 7.1 да си земеш :woot

Мерси ще проверя да видя кво имат.

Очаквам и други препоръки.

Търся следните неща:

MAC DB15 Male to VGA HD15 Female адаптер - изглежда нещо подобно -

http://i12.ebayimg.com/04/i/000/7a/3d/05cf_1.JPG

, или какъвто и да е Mac монитор с MAC DB15(може и стар, черно бял, няма никакво значение).

Transceiver Apple AUI to ethernet/RJ 45 - изглежда нещо подобно -

http://www.oldmac.de/netzwerk07a.jpg

Мерси предварително

Кой ще ми препоръча, къде в града може изгодно (най-тънко) да се купи нормален Laptop – Бюджет около 800 лв.

Edited by Torque

За тия пари технополис техномаркет или из някой форум на старо.

За тия пари технополис техномаркет или из някой форум на старо.

По-скоро на старо....в Технополиса тръгваха от 900...

в jar имат за по 800-820-900 в нови