Jump to content
BulForum.com

От къде да си купя ..... ?


Recommended Posts

От къде мога да си купя такива потенциометри 500К? Обиколих всички магазини за които се сещам - "Конрад"-а на моста на Герджика, "Кузмов Електроник" на гърба на кино Фламинго и на Централна гара, "Квазер"-а на бул. "Руски"... Навсякъде ми казват че изобщо нямат в наличност и не знаят кога ще получат :blink:

 

potenciometer.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Трябва ми малко подово отопление (~50 W) или подобно кабелно отопление.

Къде правят подово по поръчка?

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми малко подово отопление (~50 W) или подобно кабелно отопление.

Къде правят подово по поръчка?

Бриколажа виж , име едни "маркови" уж и едни български , но 50В май са само от "марковите", и аз ще вземам едно такова -за огледалото в банята , те 50В-товите май основно за тва се използват !

Link to comment
Share on other sites

Бриколажа виж , име едни "маркови" уж и едни български , но 50В май са само от "марковите", и аз ще вземам едно такова -за огледалото в банята , те 50В-товите май основно за тва се използват !

 

Случайно да им знаеш цените?

Link to comment
Share on other sites

Случайно да им знаеш цените?

еми не , не я запомних защото нямах избор , гледах за аналог и никъде не видях друго подобно и се примирих с цената и сега ве4е я забравих , а и беше преди няколко месеца , аве май-беше доста по-дебела от БГ-варианта !

Link to comment
Share on other sites

И аз искам да попитам, от къде мога да си купя що годе приличен охладител(радиатор+вентилатор) за процесор Athlon 2600+ Barton soket A . По компютърните фирми са заредили предимно за по-новите сокети.

Аз ще то продам моя охладител виж темата.Тих е и държи на прилични градуси моя Атлон 3000+.

Edited by FalleN_213
Link to comment
Share on other sites

Аз ще то продам моя охладител виж темата.Тих е и държи на прилични градуси моя Атлон 3000+.

Имам уговорка за един друг охладител на Thermaltake, ако не стане сделката, ще се обадя.Благодаря за предложението.

Link to comment
Share on other sites

Aз искам да попитам някой знае ли дали има склад на adidas или на някакви маркови стоки в Пловдив и ако има плс кажете ми къде се намира :D

Link to comment
Share on other sites

markowi ? originalni ili ot tiq puntajite,zashtoto trydno shte si namerish neshto originalno v BG.

 

Абе да им са носи славата, че са оригинални ... ;) а пък това, че в БГ трудно може да намериш нещо оригинално си е напълно вярно, ама все пак ако някой ми каже такъв склад за маркови стоки ще съм много благодарен :P

Link to comment
Share on other sites

Аз пък питам от къде мога да си купя свястни (като за втора употреба монитори) в Пловдив.

От Изотсервиз. Вече ги продават и с шест месеца гаранция. Има доста добри бройки.

Link to comment
Share on other sites

От къде да си купя ..... ?, За всички с този 'проблем'

 

7181100012_org.jpg

 

Creative Inspire P380

 

* Satellites: 12 watts RMS (6 watts x 2)

* Subwoofer: 17 watts RMS

* Frequency response: 40Hz ~ 20kHz

 

7184380013_org.jpg

 

Logitech X-230

 

* Satellites: 12 watts RMS (6 watts x 2)

* Subwoofer: 20 watts RMS

* Frequency response: 40Hz - 20kHz

* Signal-to-noise ratio: >96dB

 

та ... откъде?

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже ориентировачна цена за Нокиа 6630? Също и в кой магазин излиза най-далавера?

Edited by iv_laz
Link to comment
Share on other sites

зна4и пак да попитам трябва ми адаптер с usb накраиник да си зареждам mp3 някои да знае каде се продава

Edited by pi4a
Link to comment
Share on other sites

От къде да си купя от тези металните които се слагат на вентилатора на процесора.

има ги и с формички.Миля че се водят 'решетки за вентилатори';

Начи едно време от Вали click казаха, че ще докарат, но най добре се обади или отиди на място... Иначе винаги може да отидеш на някой лазер да ти изрежат по твой си проект...

 

едит: и от своя страна да питам някой знае ли къде продават гейм-->USB преходник, или нещо такова стига да не е гейм порт.

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже ориентировачна цена за Нокиа 6630? Също и в кой магазин излиза най-далавера?

Нов е 480лв.На старо се намира за около 400лв.

Link to comment
Share on other sites

трябва ми печатаща глава за принтер cannon i250 не съм сигурен дали изобщо се продават като резервни части на тъй като могат да се свалят и слагат реших да попитам.

Link to comment
Share on other sites

ot kade da si kupq mmc za telefona.v4era hodih po ruski i ne namerih

edit:6a se radvam ako nqkoi mi dade otgovor na po gorniqt mi post

Ми виж в Ера, ако там не ти харесват виж във Вали, аз си харесах една ммц в ера...

 

 

едит: адреса и тел. ги има на сайта им.

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

От къде да си купя кондензатори ама наистина качествени за смяна на тези от дъното.Аз взимам от Кузмов електроник,но интересно има ли и други места с качествена стока?Казаха ми за някъв магазин в капана.Споделете от къде взимате полупроводникови елементи?

Edited by PROSTAKA
Link to comment
Share on other sites

Начи едно време от Вали click казаха, че ще докарат, но най добре се обади или отиди на място... Иначе винаги може да отидеш на някой лазер да ти изрежат по твой си проект...

Я кажи едно такова място и ориентировъчна цена.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...