Jump to content
BulForum.com

От къде да си купя ..... ?


Recommended Posts

От викиГад няма да купя нищо и не препоръчвам на никой да го прави - продадоха ми прецакани "нови" предпазители, 100% са връщани за дефектни преди тва и пак ги продават. Освен това са ми продавали запоявани (смъквани от платка) елементи и протекли електролитни кондензатори. :angry1

За предпазителите отказаха смяна, за другите две изобщо не ми се занимаваше...

 

Като оставим тея мошеници няма никъде и май ще се оръся за доставка от чужбина.

Edited by Overdrive
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

От 5 browser-a, само FireFox и Опера го показаха, защо другите се ебават нямам идея но пробвах първо с Chrome, после с IE и ми писна, реших че е или от хостинга или от файла.

 

Иначе такива неща във всяка железария. Пробвай примерно в бриколаж и практикер (щото аз за друг такъв магазин не се сещам но има със сигурност)

Link to comment
Share on other sites

От 5 browser-a, само FireFox и Опера го показаха, защо другите се ебават нямам идея но пробвах първо с Chrome, после с IE и ми писна, реших че е или от хостинга или от файла.

 

Иначе такива неща във всяка железария. Пробвай примерно в бриколаж и практикер (щото аз за друг такъв магазин не се сещам но има със сигурност)

 

Не се ебават браузърите. Грешката е моя :lol:. Аз основно само опера и firefox ползвам. Но сега поне разбрах и че те успяват да изкарат и изображения в CMYK (оставил съм го по инерция). Оправих цветовия режим на снимките. Пробвах с IE и сега смятам, че във всичките ми постове трябва да се виждат снимките.

 

Мерси за мнението. Ще пообиколя.

 

ЕДИТ:

 

Където и да питам, ме гледат сякаш съм открил топлата вода :wacko: ?!?

 

Някой да е виждал да се продава точно това, което е на снимката и къде?

Edited by tracker
Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си купя лепенки за клавиатура с българските букви?Не държа да са червени.

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си купя лепенки за клавиатура с българските букви?Не държа да са червени.

 

Които ще се изтъркат на 2рия месец...

Link to comment
Share on other sites

Които ще се изтъркат на 2рия месец...

Това са подробности.Приятел търси,моята клавиатура си е изрядна. :) Някой ако знае-да пише къде има такива.

Link to comment
Share on other sites

Малко ми е трудно да си представя на каква клавиатура се поставят тези лепенки. Дали се слагат на някаква авантосана клавиатура, която е супер готина, и е по-готина от новите такива за 8-10 лв. Но явно не е толкова готина, че да си направиш труда да й направиш ситопечат, който далеч не струва много. А ако става въпрос за клавиатура на лаптоп, направо не мога да си представя колко трябва да е зле, че да не си направиш кирилицата като хората.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

от къде мога да закупя не-оригинална касета (с тонер, разбира се) за hp laserjet 1010/1020, ама да е от старите с капачки, че се оказа че оригиналната на 1020 не е с капачка и не може да се пълни.

Link to comment
Share on other sites

къде мога да намера читави батерии тип за часовник, нещо такова, които да държат нормално или по-дълго време заряд, щото ми омръзна от боклуци! А ако някой знае и от къде могат да се купят фини винтове и видийки (примерно 1 или1,5 мм) също да казва! би било добре да е за Пловдив.

Мерси!

Link to comment
Share on other sites

С Еконт и Спиди цената е към 10тина лева. Тип-топ бяха малко по-ниски (към 6-7 май), но ако е с наложен платеж има да ги питаш 2-3 пъти докато се сетят да ти го донесат. За 1-2лв само български пощи, като там за пращането с наложен платеж попълваш като гламав 2-3 страници документация - общо взето пишеш 1 и също на 10тина места.

Link to comment
Share on other sites

Д & Е не затвориха ли?Един приятел поне така ми каза.

 

Не мога да твърдя със сигурност, но ако съдя по този линк - http://desbg.com/debt.htm би трябвало още да работят. Смятам, че който иска може да провери като звънне на посочените телефони (в линка).

Информацията явно е от преди около 2 месеца, но нищо чудно за този период нещо да е станало.

 

П.С: Ако се сметне, че с горния линк правя реклама, нека целия ми пост да бъде изтрит.

Link to comment
Share on other sites

къде мога да намера читави батерии тип за часовник, нещо такова, които да държат нормално или по-дълго време заряд, щото ми омръзна от боклуци! А ако някой знае и от къде могат да се купят фини винтове и видийки (примерно 1 или1,5 мм) също да казва! би било добре да е за Пловдив.

Мерси!

 

Срещу Джумаята, в магазина за часовници. Сервиза е долу, иначе се влиза през магазина.

1,5 мм. винтове съм взимал от едно магазинче за крепежни елементи, до автогара Родопи, срещу Била-та. Не знам дали работят още, че беше преди 5-6 месеца.

За видии незнам, толкова малък размер май няма.

Link to comment
Share on other sites

Срещу Джумаята, в магазина за часовници. Сервиза е долу, иначе се влиза през магазина.

1,5 мм. винтове съм взимал от едно магазинче за крепежни елементи, до автогара Родопи, срещу Била-та. Не знам дали работят още, че беше преди 5-6 месеца.

За видии незнам, толкова малък размер май няма.

Мерси, ще проверя!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Листове за механична ножовка? Или ако някой има изхабени една-две бройки за подарък :).

Edited by magnus
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...