Jump to content
BulForum.com

От къде да си купя ..... ?


Recommended Posts

Тук питайте от къде може да се сдобиете с Някакъв чаркалък за щаигата.

Моля коментари свързани с компютри и не само с тях.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 455
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Къде другаде се продават портативни ДВД плеъри освен в МЕТРО и Техномаркет Европа?!Искам да четат секви формати.... DVD/DVD-RW/CD-R/CD/MP3/DIVX/JPEG :confused

 

Може и някой да ми препоръча! :blink:

 

Мерси предварително! :bgrin:

Edited by WoW_Lo6iq
Link to comment
Share on other sites

Плексиглас ..... ТЪНЪК И ЕВТИН ..... дебел колкото линия ... може и повече стига да е ЕВТИН ... Не ми треат ония бронирани стъкла в Практикер :lol: Да и това с решетките за вент също ме интересува ... ;) А ве бях чел някъде в форума , че някъде правили по поръчка за по 10 лв. точно такива за комп решетки ама .... кдие бешиии ?!?

Edited by bate_pesho
Link to comment
Share on other sites

Решетки за вентилатори от стандартните се продават в магазините за електроника.(Квазер,Викиват,Кузмов). Да в правят грилове по поръчка, но не се знам каде.Мисля че @Shade знае.Плексиглас имам във МикроАсу(май така беше де :bgrin: ) срещу панаира. 2мм-20лв/м2 3мм-30лв/м2 4мм-40лв/м2 :)

Link to comment
Share on other sites

А някой знае ли дали вообще някога ще започнат да внасят хардове Western Digital отново? И ако да кажете фирмата или друга фирма от където може да си закупя...

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си намеря черен панел за 6600 (не оригинален) до 15-20 лева и черна клавиатура пак за 6600 ?

 

blackblack1wg.th.jpg

Къде си търсил трябва да има някаде няма значение че е черен. На края на главната до римския стадиум един приятел взе панел и клавиатура за 6600 преди 1 седмица за 12лв. На Руски би трябвало да има иначе.

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да си намеря черен панел за 6600 (не оригинален) до 15-20 лева и черна клавиатура пак за 6600 ?

 

blackblack1wg.th.jpg

На Руски до спирката на зъботехническите лаборатории (мисля че лаборатории бяха). Там са две три павилионки за GSM-и. И в трите има по 12 кинта+поставянето.Миналата седмица си взех от там.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо една тема от търсене на грилове за вентилатори я превръщате в търся си това и онова,от къде да го купя ? Айде моля ви се после на мен ми лепват уорн..

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо една тема от търсене на грилове за вентилатори я превръщате в търся си това и онова,от къде да го купя ? Айде моля ви се после на мен ми лепват уорн..

От заглавието на темата съдя, че не е само за "грил"-ове, а за всякакви хардуерни джунджурии.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли каде се продават отделно предни аудиопанели за кутия(жаковете за мирофон и слушалки,които седят отпред на кутята)?

Link to comment
Share on other sites

От стар панел.. ;)

xaxaxaxa то ясно че от там ще е, но просто питах дали се продават отделно. :) Че не ми се рискува да си правя сам такъв, особено като знам че ще го вързвам дикректно към дъното... :bgrin: Но ако някой намери схема за подбно нещо да се обади :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли каде се продават отделно предни аудиопанели за кутия(жаковете за мирофон и слушалки,които седят отпред на кутята)?

 

www.vali.bg

Edited by b4ur2m
Link to comment
Share on other sites

@b4ur2m мерси.Ще намина след празниците. :) А само да питам продават ли се с кабел да се включват към дъното или не?

 

хе хе :D кабела не е включен в комплекта :P !!!

 

Но е със специален куплунг, който се включва към стола който е пред PC / все пак за боб говорим :D /

 

Същите куплунги се ползват при изучаването на дихибридното кръстосване при глухаречтата!!!!

 

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Абе някой знае ли къде продават едни суичъри с вълк отпред и отзад (отзад е черно-бял, отпред цветен) и на ръкавите пише The Wolf? Знам, че не спада към електрониката, ама няма друга такава тема :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Kato nikoi ne mi predloji ventilatori v bye/sell vikam da probvam i tuk. ot kade da si vzemq eftini ventilator4eta 50/50mm 12v. i da ne sa novi nqma zna4enie. interesuva me samo razmera i da ba4kat. pi6ete PM PLS

аз си взех нови 40х40 от викиват по 6 или 4 лв бяха.

Тва е точно пред моста дето ся го попрвавят / като трагнеш от пешеходния срещу течението на реката 1вия/ маи му се вика сащо Големия Квазер.

Link to comment
Share on other sites

И аз искам да попитам, от къде мога да си купя що годе приличен охладител(радиатор+вентилатор) за процесор Athlon 2600+ Barton soket A . По компютърните фирми са заредили предимно за по-новите сокети.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък питам от къде мога да си купя свястни (като за втора употреба монитори) в Пловдив.

 

За Пловдив не знам, но аз чаках месец и половина да докарат в някъв склад в софия свястни монитори, обаче чакането си струваше. Купих го преди две години и половина за 100 евро втора ръка(някакъв Дел, ама го разпознава като Айбием). 1024*768@100Hz. Пускал съм го и на повече но Уинбозата ми прави проблем. Монитора е с тринитрон тръба на Сони. Ако искаш ще поразпитам за местположението на склада и т.н.

И аз искам да попитам, от къде мога да си купя що годе приличен охладител(радиатор+вентилатор) за процесор Athlon 2600+ Barton soket A . По компютърните фирми са заредили предимно за по-новите сокети.

Ми в Buy&Sell имаше една тема

Edited by Xciter
Link to comment
Share on other sites

Къде продават евтино панели за ГСМ апарати? Имам няколко стари телефона, които искам та стегна. Ако някой е попадал на такова местенце да каже.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...