Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Егати Ясен Петров според мен е в топ5 на най-добрите треньори в България а сега ще го уволняват.Иначе коефициента на еврофутбол е 3.25 за равенство, но в net-а може и да е бил към 4 и нагоре.А представете си,ако това 3-3 е пуснато на точен резултат-коефициента е 100!!!!! :confused

Link to comment
Share on other sites

post-4-1133031217.gif

 

 

Красота за пръв път го виждам това....истината си е!!Митьо УБИЙЙ СЕ!!!

 

 

ХРИСТОЛОВ ПРАСЕ ЖЕНАТИ СЕ *Б* А ТИ СТОИШ И ОТБОРА НИ РУШИШ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Не виждам защо в конкретния случай се ядосвате на Христолов. Отборът е зле и той маха треньора - това е най-логично. Проблемът е, че в България няма достатъчно качествени треньор и ще е трудно да се намери достоен заместник. Все пак не ни трябват треньори като К.Костадинов, Пачев, Курдов, Дерменджиев и още две дузини с подобни качества за треньори, които все още не са били в Ботев. Ясен Петров е добър треньор и има бъдеще, но все още не може да контролира отбора и да задържа добри и стабилни игри. Това се видя още докато беше в Локо(Сф).

Иначе варианти за треньори - бол. Доста имена трябва да се извъртят преди да опрем до Ераносян. Аз лично много уважавам Едо, той е един от най-добрите български треньори! Но на всички е ясно защо не може и не бива да е треньор на Ботев. Освен треньор-чужденец, може да дойде и български специалист. Някой от старата гвардия - за съжаление това е невъзможно, освен ако не е от легендите на Ботев. Иначе, до колкото знам и Вили Вуцов, и Ферарио Спасов и Петър Хубчев нямат отбори. Защо не дори Георги Бачев, нали се изживяваше като треньор във Вихрен. Пък и така ще си намерим сносен нападел :P Съществува и вариантът с връщане на стари лица - Петър Зехтински, Тенчо Тенев, Марин Бакалов...

А и да довърша за Христолов - защо си мислите, че той не би дал Ботев на богати спонсори :confused Разбира се, че ще се съгласи. Проблемът е, че няма спонсори и фирми, които да искат да инвестират в Ботев! Вижте какво става с Локото. Да не би след смъртта на Георги Илиев да има опашка от богаташи, спорещи за отбора? При това трябва да признаем, че в Локото има доста качествени играчи и отборът има реални шансове на есен отново да играе в евротурнирите!

Edited by notor1ous
Link to comment
Share on other sites

... :blink:

 

Христолов - вън! Нищо друго не искам!

Ясен си е най-подходящия треньор на Ботев според мен!

Ся ше сложат онова прасе Трифон Пачев и ще цъфнем и вържем.

Да не говорим за ония скаут на Милан,дето сложил един анцуг на отбора и вече се мисли за голямата работа! :angry:

 

ЕДИН Е ЯСЕН,ЕДИН Е ЯСЕН ПЕТРОВ!!!

 

Edit:

Очаква се временно Ботев да бъде поет от спортно-техническия директор Костадин Костадинов или мениджъра Трифон Пачев.

 

Да де.. временно,но пак не го искам! :lol:

Edited by CTAH4O
Link to comment
Share on other sites

Предварително се извинявам, ако някой умре от смях, докато чете мнението ми.

Обаче. Абе, хора! Откакто се помня, все тоя Димитър Христолов ви е виновен за отбора. Нищо чудно да е така. Ама като толкова негодувате и като сте велика публика (в което не се съмнявам ни най-малко, защото познавам истински ботевисти), защо по дяволите не направите нещо, за да разкарате биг бос? Ако трябва - съберете някакво дружество и си откупете отбора. Ако нещо не се купува с пари, значи се купува с мноооого пари. А вие не сте малко фенове и гледам, че ви боли наистина. Но вместо да ревете по стадионите и по форумите, вместо да съчинявате 5 години песнички за жената на Христолов, да бяхте се взели в ръце.

:huh:

 

 

Кучето е бронирона не пукна мамицата(извинявам се за израза) му....нали се опитваха ама не стана....до ся всички си мълчахме заради Яската за да не го изгони....сега ще съжалява мига в който му подписа отпусното!!!!Сельо УБИЙЙЙЙЙ СЕЕЕЕ!!!!!!!

Edited by NightKiller
Link to comment
Share on other sites

Мача беше инфарктен края беше мн. заяъврзан не съм доволен разбира се но пък колкото и гадно да е и агитката не беше на ниво но пък и тя една агитка около мен тоя път имаше доста доста стари хора ... нямаше кой толкова да пее чак накрая за отбора:

еми кръстев издънка кво да си говорим не знаеше къде се намира

за слабите игри на Недко който някой каза... еми гледай пак мача с локото и тогава говори за салби игри на Недко

Лошо че без коцето явно трудно стават нещата

Въргов ... еми време беше Ясен да види че въргов не прави нищо на терена и заедно с Г. Андонов са за резерви..

Божков не са искали да рискуват с него да го пуснат защото е бил на инжекции...

Каклов от началото на сеозна ми харесва най-накрая оправда капка доверие

Муши - да си ходи в ЦСКА не не мисля че някой го иска не може да си титуляр 14 мача подред и да вкараш 1 гол е не може просто ...

Боби Д. - хубав мача смяната му беше абсурдна

Стефчо наистина игра слаба

Караматев много е задуржаше топката но нищо особено

Куртев - не промени по някакъв начин играта на Ботев просто игра когато накрая всички бяха в Атака ...

ЖОРО АНДОНОВ - най-голямата издънка за мен в отбора да си ходи вече не издържам да го гледам титуляр всеки мач ... голямо чудо че Киро Андонов е зам. трен. да гледат обективно ...

Ясен еми даде на клуба добри игри но не знам можеби наистинат трябва да се смени

Едо - ем никъв шанс няма да дойде все пак няма да е як да не е Бг. трен. освен ако нее оня италянец

Домакина като цяло игра добре ...

Дано да бием Вихрен и Пирин в оставащите мачове класиране за купата ще е доста добро...

ДХ-С еми кво да кажа всичи си го знаем че е гадно говедо

иначе невероятно разочатован съм от мача очакваш добра дори убедителна победа :(

 

a twa za qsen sigurno li e ?

dano ne e za6toto naistina mislq 4e s nego otbora moje da progresira

Edited by don_anton
Link to comment
Share on other sites

Предварително се извинявам, ако някой умре от смях, докато чете мнението ми.

Обаче. Абе, хора! Откакто се помня, все тоя Димитър Христолов ви е виновен за отбора. Нищо чудно да е така. Ама като толкова негодувате и като сте велика публика (в което не се съмнявам ни най-малко, защото познавам истински ботевисти), защо по дяволите не направите нещо, за да разкарате биг бос? Ако трябва - съберете някакво дружество и си откупете отбора. Ако нещо не се купува с пари, значи се купува с мноооого пари. А вие не сте малко фенове и гледам, че ви боли наистина. Но вместо да ревете по стадионите и по форумите, вместо да съчинявате 5 години песнички за жената на Христолов, да бяхте се взели в ръце.

:huh:

edit - все пак, едно уточнение - нямам предвид физическо отстраняване на Христолов, дайте да се разберем! Има си нормални начини за преминаване на даден обект в ръцете на нов собственик.

 

Гриша Ганчев е казвал, че е говорил с Христолов да вземе отбора, оня му е искал 1 млн долара. Според теб можем ли феновете да съберем толкова ?

Link to comment
Share on other sites

Да де.. временно,но пак не го искам! :lol:

Ми то до края на първенството има още един мач и преиграванто с Вихрен. Дано тея да не дойдат щото с Пачев ще е много зор да ги отстраним.

 

за слабите игри на Недко който някой каза... еми гледай пак мача с локото и тогава говори за салби игри на Недко

Става дума за мача с Нафтекс. Спомняш ли си колко центрирания опита да направи и колко бяха сполучливи. След контузията на Видолов трябваше да играе като плеймейкър - отново разочарова. Не казвам, че е слаб футболист - даже напротив. Просто в този мач игра много слабо. Същото важи и за Лилчо. Но сърце не ми дава да коментирам неговата игра, все пак той е най-големият!

Каклов от началото на сеозна ми харесва най-накрая оправда капка доверие

Какалов най-накрая направи приличен мач. Иначе от началото на сезона с неговия ляв крак, силен удар и един финт беше пълна трагедия. Да не говорим за невероятните му пропуски. Все пак днес беше на ниво. Дано и за напред да играе така.

Куртев - не промени по някакъв начин играта на Ботев просто игра когато накрая всички бяха в Атака

Напротив, включи се много добре. Подаде за втория гол. Няколко пъти центрира добре, направи и 1-2 извеждащи паса, за съжаление не уползотворени.

 

a twa za qsen sigurno li e ?

dano ne e za6toto naistina mislq 4e s nego otbora moje da progresira

Съобщиха го по BTV.

Статия относно уволнението

Edited by notor1ous
Link to comment
Share on other sites

Разбирам, обаче положението е направо абсурдно. Не съм навътре в нещата, но явно прекалено много хора (включително футболистите) имат голям интерес от настоящия собственик. Иначе досега да се бяха отървали от него или поне щяха да напуснат "Ботев" на Христолов и да се създаде нов клуб, който да си заслужава публиката. Примерно ФК "На Ботев брадата" - Пловдив :lol: Майтапя се, разбира се, но мисля, че схващате - истинският "Ботев", но в нов облик, който да свали всякакви съмнения за продадени мачове и уговорки.

 

 

Играчите няма да напуснат защото:

 

1.Отбора ще се разпадне а и имат договор

2.Селския си им плаща и то много добре дори и надници им дава

3.Много са млади почти всички са над 80 набор повечето между 84-86 така че никъде другаде няма да ги искат толкова млади и неотиграни

 

Нов футболен клуб?Абсурд!!!Ако ставаше ей така смяната на облика вече да е направено ама заради Селския никой няма интерес да купува Ботев Пловдив....

Link to comment
Share on other sites

NIe nqma da izpadnem(pone az taka mislq),no vyprosyt e drug...V liceto na qsen vijdah trenior koito 6te vyrne starata slava...no za jalost ne stana :cry

докато не се махне селския никаква слава няма да видим :angry1 сигурно ще изчака играчите да се обиграят и да ги разпродаде след това :sayjin

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Договорът на Ясен Петров като старши треньор на Ботев се прекратява с мотивировка за несправяне с треньорските задължения и системно несъобразяване с препоръките на клубното ръководство. Това съобщиха отпреслужбата на пловдивския клуб. На Петров бе предложено да сиподаде оставката като старши треньор след мача с Нафтекс, но той е отказал.

 

Затова от понеделник (28 ноември) договорът му ще бъде прекратен с мотива за несправяне с треньорските си задължения и системно несъобразяване с препоръките на ръководството. Това се отнася и за помощниците му за Кирил Андонов и Васил Василев.

 

В предстоящите мачове - от турнира за купата на България с Вихрен на 30 ноември и за първенството с Пирин 1922 на 4 декември "канарчетата" ще бъдат водени от мениджъра Трифон Пачев, като негов помощник ще бъде Петър Пенчев. Днес двамата водиха възстановителната тренипровка.

 

Трифон Пачев бе начело на тима през периода ноември 2003 - септември 2004 и си подаде оставката след домакинската загуба с 1:4 от Шумен в мач за първенството на "Б" група.

 

Новият старши треньор, който ще бъде начело на тима през пролетния полусезон ще бъде определен до две седмици. С най-големи шансове е треньорът от школата на Милан Корадо Котта или друг специалист от Италия.

 

Ясен Петков отказа коментар и ще говори пред медиите през седмицата.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Без Коментар....

Link to comment
Share on other sites

Призивите за физическа разправа със Селския не са вярното решение.

Може би, най-правилно е публиката да обяви бойкот и да не стъпим на стадиона, докато този не си отиде. Рискуваме да изпаднем без подкрепа по трибуните, но мисля, че си заслужава да се опита. Аз лично повече пари за билети няма да давам, защото е ясно в кого отиват.

Нужна е и по-масирана акция по дискредитиране на Христолов в обществото като цяло. Нека целият град разбере що за мошеник е този човек. Така е възможно( надявам се) бизнесът му да западне и той да се откаже от "издръжката" на клуба.

Много добре ще е да се организира някакъв масов протест(и) или шествие против ръководството. Ама наистина да е масов, което означава добре организиран, защото иначе няма смисъл.

Edited by sincity
Link to comment
Share on other sites

Майтапя се, разбира се, но мисля, че схващате - истинският "Ботев", но в нов облик, който да свали всякакви съмнения за продадени мачове и уговорки.

А бе най-добре престани да спамиш темата с подобен род изказвания. Или помисли малко преди да почнеш да ги пишеш. Има поне 1000 причини поради, които твойте идеи са абсурдни и нелепи!

 

V liceto na qsen vijdah trenior koito 6te vyrne starata slava...no za jalost ne stana :cry

Само един треньор не върши работа. Трябват играчи. И Капело да дойде, пак Ботев няма да постигне нищо с тези играчи. Да не говорим, че Ясен не се занимава със селекцията, а е само треньор. Добър е, има бъдеще, но в момента допуска много тактически грешки по време на мачове. Все пак от 13 мача Ботев е спечелил 11 точки + срамната игра срещу Вихрен за купата.

 

докато не се махне селския никаква слава няма да видим :angry1 сигурно ще изчака играчите да се обиграят и да ги разпродаде след това :sayjin

Христолов няма пари за качествена селекция. Много ясно, че ще продаде всеки към когото има интерес. Но от тези играчи някои вече доста години се обиграват пък все още за нищо не стават (любимият ми пример - Стефчо)!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...