Jump to content
BulForum.com
nakatak_zick

Ботев Пловдив

Recommended Posts

И на мене повече ми харесва сегашният отбор. Надявам се нещата да продължат да се развиват добре, особено след като продължава строителството на стадиона :)

edit: Незнам дали гледахте мача Литекс и Левски, но агитката не Левски е пълна със селяни. Интересно ще ми бъде дали ще има някакви наказания, защото запалиха предпазната мрежа, хвърляха бомвички и шишета с вода и не на последно място удряха полицаите с един ред от седалки...

Edited by Stasio

На каунестия трансферите няма да ги коментирам... единствено Адам заслужава да играе в нашия велик клуб, защото момчето многократно показва, че има сърце. Друг от чужденците, който заслужава да остане в отбора ни е Томаш и се надявам да се споразумеят с ръководството, защото тоя човек е най-добрия опорен халф в БГ!

Е Хамза си беше класа и няма да се учудя ако стане голмайстор на А група.

Доволни ли сте? От много отдавна не следя футбол. Но собствениците на Ботев се оттеглят заради шайка татуирани малоумници, която се е правила на велика. Не разбра ли рая сган, че от тях се иска да идват по мачове и да гледат, не да се бият, не да се месят в работата на собствениците. Много хубаво са им отговорили хората. Не съм нито Локомотивец, нито Ботевист, но измекярския футболен фен трябва Най-накрая да разбере къде му е мястото - на терена. Не в районното, не на улицата с бокс в ръка.

Честито на всички ботевисти!! Страхотна победа с обрат, точно на рождения ден! :D  :punk  :punk