Jump to content
BulForum.com

121 неща, които всеки мъж трябва да знае за жените!!!


Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Интересно защо мъжете не обичат умни жени. Може би, защото те знаят какво е мнението за тях(на мъжете за жение) и се възползват от това...а и да не забравя - много жени се правят на лигави и тъпи а въртят УМНИТЕ мъже на малкия си пръст :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

И най умната жена няма акъл колкото най простия мъж.

 

Хубаво си си избрал user name-a, иначе човек може да те вземе насериозно.

Генерализации не са валидни тук.

Link to comment
Share on other sites

Интересно защо мъжете не обичат умни жени. Може би, защото те знаят какво е мнението за тях(на мъжете за жение) и се възползват от това...а и да не забравя - много жени се правят на лигави и тъпи а въртят УМНИТЕ мъже на малкия си пръст :rolleyes:

 

[майтап]

Аз лично не обичам умни жени, защото се водя от поговорката-въпрос: "Ако наоколо няма жена, която да ми каже, че не съм прав, не съм ли прав?"

[/майтап]

Link to comment
Share on other sites

Хубаво си си избрал user name-a, иначе човек може да те вземе насериозно.

Генерализации не са валидни тук.

Къв си ти ве?Сметка ми държиш какво пиша ли а?Не си човека дет ша ми каже кое е генерализация и кое е валидно,нито си автор на темата разбра ли, тук всеки пише каквото си поиска.Относно ника ми мисля че твоя също не е кой знае какво.Вместо Тиеф по добре направо Кенеф да се беше писал :sick

Link to comment
Share on other sites

Охо, стари форумяги се появяват така ненадейно... Васко, споко душа, не си давай много зор...на всичкото отгоре знаеш какво си написал, колко е вярно и така нататък. За какво ти е да се палиш толкова?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...