Jump to content
BulForum.com

World Racing 2


hosta

Recommended Posts

В арената я има

Така едно много бързо инфо как да подкарате играта щото аз я подкарах и сега ще геймя като луд.

1.Намирате си демото на играта.

2.Инсталвате демото.

3.След това от папката на демото копитрате следните файлове: protect.dll, protect.exe, WR2_PC.exe.

4.След това пускате играта и се кефите като мен.

Става ли някой да качи играта на локала и тези 3 фаила от демото :woot

Link to comment
Share on other sites

В арената я има

 

Става ли някой да качи играта на локала и тези 3 фаила от демото :woot

Съмнявам се заради 3,4 или там 5,6 човека някой да я качи. ;)

Все пак и на мен ми се играе и ще потърся демото само заради тези 3 файла.

Link to comment
Share on other sites

Тръгва ама после пише "Default Port Lost" и само с Alt + F4 може да я прекъснеш :( :( :( !Ама може и при мен да е грешката?!

 

Както казах в рекуест темата, играта ще крашва по някое време :) За съжаление в случая дори 1 ниво не може да се играе ..

Link to comment
Share on other sites

1. You need Windows XP SP2 in order to play

2. IDE PCI Controller Drivers MUST be OS STANDARD IDE PCI Drivers

3. Unpack file sfcure01 located into archive itw-wr2-tools.rar, launch file !setup.bat through MS-Dos prompt and reboot your box

4. If you have AMD64, then use sfcure_x64 instead

5. Mount Alcohol 120 image and install the game

6. Once installation is complete, launch sfdrup 2 update StarForce3 drivers and reboot box

7. Launch !start.bat through MS-Dos Prompt, file located in the tools.rar pack

8 . Use StarForce Nightmare (fund it on the net ;)) & launch sfn.exe

9. Select in this order: "Disable node", "Disable CD", "Disable node", and the IDE channel you use for real CD/DVD units ( Pr. Slave, Sc. Master or Sc. Slave ), depending on how your IDE units are connected

10. Launch the game and when asked use the serial

При мен работи Свалил съм я от бубу.то

Играта си заслужава :punk

Link to comment
Share on other sites

Нищо не си заслужава инсталирането на SP2 :P

;) Аз съм с вграден SP2 и съм много доволен (преди бях с SP1) :P

Ако некой я подкара да пише ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Кво става стая игра?Не излезе ли вече?Някаде четох че излиза на 25 Номеври тази година пък никва я няма или просто не е качета на локалния.

Link to comment
Share on other sites

Кво става стая игра?Не излезе ли вече?Някаде четох че излиза на 25 Номеври тази година пък никва я няма или просто не е качета на локалния.

 

Просто не е качена

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Свалих цялото DVD на тая игра, инсталриах я нормално и т.н. но за нея няма pre-patch/reloaded готов crack, който да оправи нещата с просто copy-paste. Всъщност из нета циркулира един, но той не действа, пробвах го, работи само до менютата и при зареждане на самата игра дава "lost default port". Във fileforums.com също потвърждават, че този готов crack не работи.

 

Единственото смислено решение, което намерих и което хората твърдят, че действа, е едно mini-image .mdf, с което някакси трябва да се излъже Starforce-а и всичко да върви.

 

Ако съм разбрал правилно, другата възможност е да си ровя из кутията и да си разкачам кабелите на CD/DVD устройствата, което няма да го бъде.

 

Ако някой разбира какво изобщо става, да се опита да ми помогне с това mini mdf и как по-точно трябва да го ползвам.

 

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Ивох! :blink:

 

Извинявам се, че пуснах нова тема, предположих, че играта е прекалено забутана и безизвестна да има своя тема и не търсих.

Link to comment
Share on other sites

6. Once installation is complete, launch sfdrup 2 update StarForce3 drivers and reboot box

 

Тая стъпка ми се губи, защото в осигурените магии във файла sfcure01.zip няма нищо наподобяващо sfdrup

Link to comment
Share on other sites

Някакси я пуснах веднъж, не съм много сигурен защо и как стана. Изключих CD/DVD устройствата със Starfuck, бях пуснал и sfcure01 драйвъра, после просто пуснах .exe-то и тръгна. Направих едно кръгче и я угасих.

 

Сега не ще и така да тръгне, ама не знам защо. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Не знам дали играете тази игра, но имам едно въпросче :

 

Има ли тази игра мулти? Защото чета, че е със Split-screen(ясно) и че има мулти. Мн хора обаче казват, че няма мулти, други пък са я играли мулти... и не знам, аз никъде не намирам този мултиплейър? Другаде пишеше, че трябва да си го заслужиш мултито (o_o) wtf? Явно се отключва или нз? Някой ако знае да каже? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...