Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

KnoPPix da, spored men de ;), mnou smiah e :lol: :woot :lol: :woot

 

btw spored komentarite na Freddy vs. Jason razbrah che filma ne e horror! Taka li e naistina? Iskam da razbera poveche mnenia

Edited by ACHE
Link to comment
Share on other sites

Prepory4vam vi tezi tri filma :

Signs (2002) ;

Vanilla Sky (2001) ;

K-Pax (2001) ;

 

Ako ne ste gi gledali dosega , nqma da zagubite ako go napravite. :)

 

P.S. Miro123 , kakvo da ti kaja , "Matchstick Men" ne e koj znae kolko lo6 film. Vsy6tnost o4akvah da e dosta po-zle (zaradi imeto). Dori moje da se kaje , 4e e gore-dolu dobre. Ima nqkakva ideq v sebe si , no ne e koj znae kakvo. Li4no za men tozi film ne e ni6to osobeno , no v krajna smetka vseki si precenqva sam za sebe si . Bi prozvu4alo typo , no ako ti haresvat pove4eto ot filmite s Nicolas Cage , sigurno i tozi 6te ti haresa.

Edited by NeverFirst
Link to comment
Share on other sites

Ако споменеш и какви са ти вкусовете, в тоя пост може и да се долови някакъв смисъл  :evil

Kakvo iskash da kajesh???

 

DreamCatcher mnou mi haresa , gleadite go

Link to comment
Share on other sites

Иска да каже, че малко повече инфо за филма няма да е излишно. Пиши какво ти е харесало в него и защо. Това "мноо ги ареса, гледайте го" не е достатъчно.

Link to comment
Share on other sites

URDeaD: Мисля, че curidge е много прав в това да иска малко повече инфо за филма. Това дали ти препоръчваш тъпи филми или не - това само ти можеш да си го определиш. А и чесно казано определено не знам и не мога - от всичките ти постове - да определя какъв жанр предпочиташ. Наполеон е бил един!!!

Не се сърди, но тези твои лаконични и прекалено кратки обяснения на филмите, които гледаш и препоръчваш са ми неясни. Мноо яки филми има много - дори и драми, но защо са яки и какво ти е харесало в тях, кое ще те накара да запомниш този филм, какво ти даде - това са нещата, които е хубаво да споменеш. Разваржи си това твое въобръжение - пусни го малко, откъде да знаеш, може да се окаже, че си роден за кинокритик! ;)

Не приемай това мое включване като заяждане - просто малко критика. А ако пък не искаш да пишеш по - дълги и обяснителни постове за филмите, които харесваш и ги препоръчваш на хората, то тогава ще те разбера. Може пък и всички ние, които ти се чудем и маем, какъв жанр обичаш или искаме повече инфо да не разбираме вашата кодови изрази, с която си кореспондирате - може и да си имате някакви скрити изречения в израза - "мноу ми хареса". Не знам? Това си мисля аз и продължавам да си чета изкусно написаната тема изпълнена със страни словосъчетания на гласни и съгласни от българската азбука, а колко красив език май беше българският!

Успех млади филмови критици! Бъдете все тъй кратки и обяснителни! ;)

Edited by TAZ
Link to comment
Share on other sites

Хахах, опитахме се с TAZ да ви кажем нещо, ама нали знаете през едното ухо влиза през другото излиза. Постът на Crazy_Hamster го доказва. бтв поне се е постарал да сложи картинка :)) бухаха .. ужасТ

Link to comment
Share on other sites

curidge: Вече си мисля, че проблема ще да е в нас!!!! ;) Явно ние май си общуваме на някакъв суахили или подобен език, а и най - лошото е че и не разбираме сложната кодировка на другите колеги. Определено Crazy_Hamster ме ЗАТАПИ и то само няколко минути след като си постнах "есето". А финалът на неговата препоръка за филми е просто трогателен и изпълнен с мистерия: "Teq filmi sa prosto............ vijte gi i 6te razberete"!!!!

Благодаря ти все пак, че ме подкрепяш!!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

curidge: Вече си мисля, че проблема ще да е в нас!!!!  Явно ние май си общуваме на някакъв суахили или подобен език, а и най - лошото е че и не разбираме сложната кодировка на другите колеги. Определено Crazy_Hamster ме ЗАТАПИ и то само няколко минути след като си постнах "есето". А финалът на неговата препоръка за филми е просто трогателен и изпълнен с мистерия: "Teq filmi sa prosto............ vijte gi i 6te razberete"!!!!

Благодаря ти все пак, че ме подкрепяш!!!!! 

 

TAZ: Мда, удоволствието е изцяло мое :) Но наистина проблемът майче е в нас. Вярно e, че имам 4 по Български, но гледам да не го показвам много-много и все пак оценката ми явно си е заслужена. бтв сега научих малко иврит искаш ли да пробваме на него :) И още нещо филмите ми препоръчани от Crazy_Hamster вече ги заредих във флашгета. Просто нямаше как да не ги дръпна, при такова впечатляващо резюме и такава критика :)

 

Сега да оставим настрана децата и да ви препоръчам един филм. Става въпрос за филма "City of God". Накратко действието се развива през 60-те години в града на Бога, където "ако бягаш си мъртъв, ако пък останеш, пак си мъртъв." Филмът започва с това как бездомните ги изпращат в един специално изграден квартал за тях или с други думи отиват в гетото, където няма вода, няма ток, няма нищо. Хората, които са живеели там по това време са претърпели един свой собствен Виетнам. Интересно представен е сценарият и това как филмът гледа на израстването на децата от крадци до убийци. Има някой доста брутални сцени като застрелването на едно плачещо дете на сигурно 6-7 години. А ето сега и един коментар ала URDeaD: "Бре, гледайте го, много е як :)" No offene, man. :) Хм, то и аз говоря, говоря, ама май нищо не казах, как да е, по-добре е от някой други люде :)

 

imdb top 250: #55

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...