Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Така и не разбрах там пред огледалото дали е имало дубльорка  :laughing1: 

Така или иначе то се вижда ясно за кво иде реч...  :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

RED SPARROW

 

Никак не е лош филма.

И явно след фепънинга и бешамелените истории тази вече няма грижи да развява смело цици и прочее на максимум... 

 

DEVIL'S GATE

 

Интересна концепция. 

Link to comment
Share on other sites

 Видене, кога успяваш да изгледаш толкова филми бе човек? Аз ако изглезам един филм в рамките на три дена...начи ми е харесал много.

Link to comment
Share on other sites

Летовници (2016)

a.k.a. Holiday Makers

 

Комедия. Свежо, забавно, готини лафове, известни актьори, хубав сценарий, бих казал оригинален при това, без простотии. Напоследък не съм срещал нещо подобно българско, заслужава си.

Link to comment
Share on other sites

 Видене, кога успяваш да изгледаш толкова филми бе човек? Аз ако изглезам един филм в рамките на три дена...начи ми е харесал много.

 

Асене, ще ти дам пример за последните 48 часа - дъщеря ти донася вкъщи стомашен вирус и почвате всички да изригвате и отпред и отзад... Та за последните 48 часа съм станал сигурно общо 4-5 пъти от леглото с големи затруднения... Все едно имам нажежена керемида в стомаха... Та реших докато лежа да понаваксам малко с филмите...   :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Avengers: Infinity War

Отличен екшън в стила на Марвел, страхотни визуални ефекти и много свеж хумор през цялото време, както и неортодоксален край! На практика това е най-доброто от всичко излязло досега от Марвел!

Link to comment
Share on other sites

ANON

 

Отлично направен, страхотно оформление и пресъздаване на обстановка. А Аманда ако ми попадне отнякъде....

 

Благодаря ти, че сподели за този филм. Гледах го днес, заради коментарът ти и много ми хареса. Харесва ми NetFlix в каква посока правят филми - след няколко години може и да се изтърка вече, но за момента те много силно развиват филми за далечното бъдеще и въздействието на технологиите върху хората. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

RAMPAGE

 

На границата на смехориите, но все пак интересна идея...

 

GOLD (ORO)

 

Силен и тежък филм, няма да се учудя ако е много близо до истината

Link to comment
Share on other sites

Знахар (1982) по книгата на Тадеуш Доленга-Мостович, която е също толкова добра или по-добра дори, както обикновено е с оригиналите.

 

Один из лучших фильмов мирового кинематографа. Сценарий фильма написан гениально. Очень трогательный, мало кого оставляет равнодушным. Смотрится на одном дыхании. Советую посмотреть всем!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Този филм RAMPAGE да не би да е "вдъхновен" от играта в детските години по залите с жетоните? Горила, дракон и още някакво животно можеше да се избира. Спомням си, че заглавието беше същото. Тогава ми се струваше "адската" игра :D

Edited by Samo_minava
Link to comment
Share on other sites

Този филм RAMPAGE да не би да е "вдъхновен" от играта в детските години по залите с жетоните? Горила, дракон и още някакво животно можеше да се избира. Спомням си, че заглавието беше същото. Тогава ми се струваше "адската" игра :D

 

Да.

Link to comment
Share on other sites

GOTTI

 

ТрИВолта се старае, но никога не може да бъде Арманд Асанте... 

 

TAU

 

Интересен филм. Поредно доказателство, че става и с двама души, стига да има идея. 

Link to comment
Share on other sites

DARK CRIMES

 

Много добър филм, но за чий чеп тази роля е дадена на Джим Кери не мога да проумея... 

 

SIBERIA

 

Никак не е лош филма. 

 

TRUTH OR DARE

 

Класически тийн стайл хорър, но приличен. 

 

THE DOMESTICS

 

Става, макар концепцията да е протрита от търкане.

 

HOW IT ENDS

 

Още нещо интересно с подобна тематика, но определено в края ме разочарова... 

Link to comment
Share on other sites

TRUTH OR DARE

 

Класически тийн стайл хорър, но приличен. 

 

Със същото заглавие има филм от 2013 година, но новият (2018) не е негов римейк и е доста по-добър. Но от 2013 пак не е лош. На пръв поглед може да изглежда, че е същият..... 

 

 

Every day (2018)

"Човек се буди всеки ден в различно тяло, но винаги обича една и съща жена." Романтичен е. Има и смях. Играта на актьорите ми хареса. Всъщност това е филмът с най-много поддържащи роли, които съм гледал :D 

Link to comment
Share on other sites

"Пилотите от Алабама"

Става въпрос за раждането на 332 ескадрила или така наречените - Червени опашки.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

AVENGERS INFINITY WAR

 

Бозата при Марвел стана тотална! Да - визуално нещата са лудница вече в буквалния смисъл, но определено техните щуротии са за до 18 години. 

 

ESCOBAR PARADISE LOST

 

Незнайно как тоя филм е минал покрай мен без да го видя, но е много добър. 

 

LOVING PABLO

 

Още един отличен филм за Пабло. Поради някаква странна причина, като никога, Пенелопи Круз не се съблече... 

 

EXTINCTION

 

Доста интересна концепция. Браво на Нетфликс, все повече техни неща са доста прилични. 

 

WILDLING

 

Изключително приятен филм.

 

TOUT NOUS SEPARE

 

Нищо особено, но не е лош филма. 

Link to comment
Share on other sites

... Поради някаква странна причина, като никога, Пенелопи Круз не се съблече... 

 

Най-вероятно защото играе със съпруга си... След 8 години брак няма причина   :lol:

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно защото играе със съпруга си... След 8 години брак няма причина   :lol:

 

:laughing1:  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

 

Не знаех тъз ралта...

Link to comment
Share on other sites

Много рядко някой филм ме кара да се смея на глас. Втората част на Дедпул успя да ме разцепи. Силно препоръчвам.

 

MV5BNjk1Njk3YjctMmMyYS00Y2I4LThhMzktN2U0

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

+1 за Loving Pablo

 

The Emoji Movie

С българско аудио е много готин. Предполагам, че и с оригинално е ОК. Хареса ми.

 

Jigsaw

Независимо от ниската оценка в imdb, на мен ми хареса това продължение. 

 

TAG

Комедия, по истинска история. Свежо е, препоръчвам го.  

 

ще добавя и

 

First Purge

Много ми хареса, аз съм и фен на тази поредица. Отличава се от останалите "First.... "

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...