Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

FIRST KILL

 

Лежерен и предсказуем, става за разпускане. Младежът Анакин отново доказва, че става предимно за сериали тип Стъклен Дом и нищо повече. 

 

ATOMIC GIRL

 

Не е лош, но не е и нищо съществено. Харесвам желанието на Терон да се съблича на стари години (все си мисля, че зърната й режат стъкло), но от нея Мила Йовович НЕ става. Тя си е перфектна като the ice cold bitch, за което примери бол.  

 

THE OSIRIS CHILD

 

Приятен филм без много шум и фанфари. На моменти визуално ми напомни за District 9, чиято втора част така и не видяхме...

 

THE CRUCIFIXION

 

Типичен за жанра филм, не е лош. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да поясня предния си пост.Слабички телце,личице,ръчички-това е физически героинята на Чарлийз Терон,естествено и тя самата.Самата и визия и физиономия не предразполага към възприемане за бойна персона.Оттам нататък каквато и хореография и сцени да си изсмучат от ограниченото си съзнание няма как да се получи добра и качествена картина.Вижте Haywire (2011) с Джина Карано и режисьора съответно.Оттам нататък е излишно да се пише.Та на режисьорското столче на Atomic Blonde седи човек,който досега просто е правил каскадите на някои популярни заглавия.Как изобщо би могъл да се сравнява със Содърбърг?!Вероятно са търсили да направят комерсиална лента,обаче лично аз не бих се прекарал да дам пари за това заглавие.Дори и време няма да отделя като знам,че потърся ли все ще намеря нещо добро от миналите години.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Atomic Blond - убийствено жесток ЯкшАн с кака Шарлийз Терън! :punk

 

Изобщо не съм впечатлен...нито от сюжета, нито от действието. А и както галакси подхвърли, тая толкова бой изяде, че и терминатор да беше - пак щяха да й се изкривят ламарините...отделно, че все с няк'ви яки мъжаги се бъхтеше и как пък никой не й насмогна.

Link to comment
Share on other sites

Глей ся, почнал си нещо да се вдетиняваш на стари години. Кой е казал, че бойните сцени в екшЯните трябва да са реалистични? И кога изобщо са били такива? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Напротив, обичам да ме лъжат, но с мярка и по възможност с финес. ;)...дет' се вика - преди да ме опънат, да ме поцелуват малко, а в тоя филм Шарлийз даже и език не ми пусна. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не съм впечатлен...нито от сюжета, нито от действието. А и както галакси подхвърли, тая толкова бой изяде, че и терминатор да беше - пак щяха да й се изкривят ламарините...отделно, че все с няк'ви яки мъжаги се бъхтеше и как пък никой не й насмогна.

 

Мен също не ме впечатли толкова. А за бойните сцени - все пак е по комикс. Трябва да е много здрава по подразбиране.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

VALERIAN AND THE CITY OF A 1000 PLANETS

 

Просто страхотен. Люк Бесон няма грешка. И това малкото англичанче е ... медец, както казва Стефчо. Страшна работа!

 

HANGMAN

 

Ясно е, че няма лош филм с Ал Пачино... Присъствието му е толкова силно, че покри нацяло малкото слаби моменти в този филм. 

 

1922

 

Много сериозен филм...

 

OTHERLIFE

 

Странен филм, но определено интересен. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

DUNKIRK

 

Отдавна не е правен толкова сериозен филм за WWII...

 

Мен пък ми беше доста терсене да го гледам - не че е лош, даже много добре е сниман и пресъздава почти документално този момент от войната, но определено оставя кофти настроение не само накрая, но и през целия филм, защото предизвиква доста негативни мисли към всички, които избиват разни мегаломански комплекси върху световните карти (без значение дали става дума за Хитлер, Сталин или други идиоти), а обикновените хора, които са задължени да им изпълняват мегаломанските простотии са просто пушечно месо на фронта...и на никой от цитираните идиоти не му дреме за съдбите на милиони хора, които тотално се променят заради техните идиотщини. :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Мен пък ми беше доста терсене да го гледам - не че е лош, даже много добре е сниман и пресъздава почти документално този момент от войната, но определено оставя кофти настроение не само накрая, но и през целия филм, защото предизвиква доста негативни мисли към всички, които избиват разни мегаломански комплекси върху световните карти (без значение дали става дума за Хитлер, Сталин или други идиоти), а обикновените хора, които са задължени да им изпълняват мегаломанските простотии са просто пушечно месо на фронта...и на никой от цитираните идиоти не му дреме за съдбите на милиони хора, които тотално се променят заради техните идиотщини. :online2long:

 

Щом те е накарал да се чувстваш така - значи филма е бил супер.

 

Аз още не съм го гледал.

Link to comment
Share on other sites

И друго интересно забелязах във филма - нали става дума за WWII, а във филма има достатъчно боеве, стрелби, бомбардиране, торпилиране и всичкото това са успели да го пресъздадат без на нито едно място да присъства кьорав фашист. ;) Просто акцентът е върху съдбата на французите и англичаните, а на живо не се показва нито един немец, като изключим техниката им под формата на Месершимит-и. :)

Link to comment
Share on other sites

starwars_170125.jpg?itok=KFeCiulD

Star Wars - The last Jedi

 

Препоръчвам на кино. Имаше доста силни моменти, но за мен лично краят бе малко слаб. Давам му 7/10

Абсолютно! Защо така засраха края и аз нямам идея. Поне разчупиха донякъде схемата на оригиналната трилогия.
Link to comment
Share on other sites

Много съм объркан от новия Star Wars. Много ми беше разпилян, а иначе самия край беше до някъде очакван, поне според мен.

Ами липсата на J.J. Abrams на режисьорския стол е очевидна.

Link to comment
Share on other sites

Определено липсваха нещата, които правят предните филми. Преходите между сцените, хубавата и нежна музика, чувството за големи пространства и самота.

Link to comment
Share on other sites

Hunt for the Wilderpeople.

Супер свежарски. Много ми хареса... Благодаря на Ангел за списъка, някъде из темите...има доста добри попадения.

 

За нищо.

И още имам. :) Просто не ми се пишеше повече.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...