Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

в смисъл? кажи две-три думи за него, че и аз мислех да го свалям ...

В смисъл.... Ако очакваш типичния постапокалиптичен екшън, ще останеш силно разочарован. Има си и брутален кютек и кръвчица, щот нали... трябва и да се консумира и от по-слабоумни зрители (кинти требе да се вадят), обаче идеята му е леко по-в страни. Много интересни алегории са вмъкнати във филмчето. Абе... личното ми мнение е, че си струва отвсякъде.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

В смисъл.... Ако очакваш типичния постапокалиптичен екшън, ще останеш силно разочарован. Има си и брутален кютек и кръвчица, щот нали... трябва и да се консумира и от по-слабоумни зрители (кинти требе да се вадят), обаче идеята му е леко по-в страни. Много интересни алегории са вмъкнати във филмчето. Абе... личното ми мнение е, че си струва отвсякъде.

Подкрепям, филмът наистина си струва, като изпълнението наистина не е типично за постапокалиптичния жанр, който аз по принцип не харесвам, но тук се набляга на други моменти и са го направили добре.

Link to comment
Share on other sites

Snowpiercer.jpeg

Отдавна не бях гледал нещо подобно.

Сценарият на този филм все едно беше писан от някой много предрусал с екстази. Ясно ми е, че имаше хиляди символики, но нещо не ми допадна много. А сцената с батките с шапки и Новата година беше безумна...

Може би изчетох доста похвали и очаквах нещо наистина добро, а то се оказа смахната фантастика, начело с капитан америка :D.

Link to comment
Share on other sites

Сценарият на този филм все едно беше писан от някой много предрусал с екстази. Ясно ми е, че имаше хиляди символики, но нещо не ми допадна много. А сцената с батките с шапки и Новата година беше безумна...

Може би изчетох доста похвали и очаквах нещо наистина добро, а то се оказа смахната фантастика, начело с капитан америка :D.

 

+2 от мен.Опитали са се да направят нещо, но определено не им се е получило.Добър замисъл/сюжет и до там.

Края на филма изора снега с чаена лъжица.

Link to comment
Share on other sites

на мен по-скоро ми допадна, въпреки че не гледам подобни филми, но преди време бях играл една игра(bioshock) и филма ми заприлича на нещо подобно, та го изгледах до край.

Link to comment
Share on other sites

Se7en.

 

Бях го забравила из архивите, ама снощи реших да го пусна на Жоро :)

Link to comment
Share on other sites

Snowpiercer.jpeg

Отдавна не бях гледал нещо подобно.

 

 

Напълни ми душата. През цялото време си мислех за "Експериментът Досейди".

Link to comment
Share on other sites

Дано не ме подведеш, защото първия беше толкова плосък и тъп, че едвам го издържах..

 

Всички други Avengers бяха значително по-свестни от капитана

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

47 RONIN

 

Приятен филм. Жалко че историята е тъжна. Явно е разкрасена като приказка, за да има повече екшън и визуални ефекти, което не е лошо. Киану е добре избран за съответната роля. Отива му.  

 

SNOWPIERCER

 

Добре направен филм, но в един момент беше като за темата с минус. Като цяло заслужава да се гледа, но не е нещо особено.

Link to comment
Share on other sites

In the blood

1395817934_18fea474aa.jpg

 

заради gina carano това ще се гледа :)

 

доста по-слаб от Haywire, клоняш към нискобюджетен бълвоч. определено е за другата тема, но сърце не ми дава заради момата.

 

 

Hwaui_BG_poster_2.png

 

Hwayi: A Monster Boy

 

това вече е добро. типичното "азиатско" насилие, поднесено с фина бруталност :)

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Нещо не беше чак толкова добър тоя филм. Интересна идея, ама нещо не беше както трябва.
Края беше разочароващ.

За Snowpiercer говоря.

Link to comment
Share on other sites

Нищо не разбирате от алегории, тоест от изкуство, момчета. Ручайте си качамаците с многото бам-бум, ааааа... уууу и пшшш... и не се излагайте и допълнително.

Link to comment
Share on other sites

Не виждам как се излагам с това, че не споделям мнението ти относно някакъв филм.

Това е филм. Това не е книга. Филма няма само сюжет и описания. Филма има актьорска игра, сценарий, режисура, кинематография, диалог, а в случая и ефекти.

Не беше чак толкова задълбочен, че да е нужно да разбираш каквото и да е, за да го разбереш.

Влака представляваше модерното общество с всичките му прослойки, манипулации и задкулисни игри, задвижвани от нечии интерес.

 

 

На мен тоя ФИЛМ не ми хареса достатъчно, за да го препоръчам на някой. С коя част по-точно се излагам?

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

B009XE3WWM.01.LZZZZZZZ.jpg

 

Great Expectations (2012) - гледах го. Не беше лош, но осъвремененият вариант от 98-ма ми допадна много повече. Там (според мен) променената история, каста, актьорската игра и музиката бяха по-добри.

На този му давам 6/10.

Link to comment
Share on other sites

Blood Ties (2013)

 

добре направен филм ... въпреки, че още от самото начало знаеш какво и как ще се развият нещата в последствие.

каста не е случаен.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...