Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

 

Финалът беше идеален. Ако беше умряла, щеше да е адската тъпотия. А и ако по принцип не забеляза, тя "умря" един път в руската капсула :).

Ако трябва да съм честен, това е филмът на годината за мен.

 

 

ПС Айде да идва събота, че да си изгледам пак ужасно тъпия Пасифик рим 1080p на ужасната плазма, далеч от киното, където само там могат да се гледат филми.... (психар лоджик)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Идеално ще си го изгледаш, спокойно. Нищо съществено няма в него. Аз го гледам като полегна да подремвам лежерно. Ама мнго бързо ми омръзна - още на третия път стана досаден... 

Link to comment
Share on other sites

... Но става за гледане с пуканки.... 

 

+1 за филмчето много екшън. Но не става за пуканки, че при толкова много гилзи вземеш да объркаш пуканките с някоя гилза че да потрошиш оградата.   :lol: Даже когато го изгледахме избазиках дъщеричката да вземе два чувала и лопатата та да съберем гилзите за вторични суровини.  :))

Edited by mladenski76
Link to comment
Share on other sites

Добре де,това 3D бива ли го в Faces?

Става, но филма въобще не ми допадна. Страхотни гледки, вероятно на IMAX би било уникално, но ако не е 3D-то не става за нищо. Пиша в тази тем за Gravity само като отговор на въпроса ти. 

Link to comment
Share on other sites

+1 за The Heat. Верно е, че е американска боза, но се смях, а това рядко ми се случва на комедии. 

 

и от мене +1 за филмчето, има смях.

Link to comment
Share on other sites

Добре де,това 3D бива ли го в Faces?

 

Направили са и Зала2 3D - е там не става, екрана е много малък, звука е отврат...

А филма беше абсолютно недоразумение (Гравити) :)

По-добре някоя от анимациите, които рекламираха да гледам

Link to comment
Share on other sites

THE HEAT

 

Слагам този филм тук, понеже доста хора го харесаха. Но лично аз просто го изтраях. За пореден път се убеждавам колко точно тъпи и малоумни са американските комедии в последните години. Успях да се усмихна 2-3 пъти. Дори жена ми не го хареса особено. Но го изгледахме без да ни подразни, което е постижение на фона на боклуци като The Hangover, примерно. Така че може да загубите спокойно малко време с този филм.  

 

MAN OF STEEL

 

Много добре направен филм. Силно ме впечатлиха ефектите. Някак си страшно ми допадна всичко, което са сътворили авторите им като идея и визия. Мисля, че е най-добрият филм от групата до момента. 

Link to comment
Share on other sites

MAN OF STEEL

 

Много добре направен филм. Силно ме впечатлиха ефектите. Някак си страшно ми допадна всичко, което са сътворили авторите им като идея и визия. Мисля, че е най-добрият филм от групата до момента.

За моя изненада се оказа учудващо смислен филм. Очаквах да е горе-долу толкова тъп, колкото капитан Америка, но се оказа доста по-добър.

Link to comment
Share on other sites

Red 2

 

red-2-cast.jpg

 

Филмът ми предложи всичко, което исках и очаквах да ми предложи. Ако сте харесали първата част, ще харесате и тази. Ако не сте харесали първата част, мнението ви не ме вълнува :)

Link to comment
Share on other sites

Red 2

Ако сте харесали първата част, ще харесате и тази. Ако не сте харесали първата част, мнението ви не ме вълнува :)

:laughing:

+1 за Ред Цвай, преди време го изгледах, но съм забравил да го похваля.

 

Още гласове за The Way Way Back и Grown Ups 2 - първата част си спомням, че не ми допадна, но на тази се посмях.

Link to comment
Share on other sites

M A C H E T E

 

Aaaaaaaaаааааа, Machete, как съм изтървал този уникален филм! Пуснах го почти без никакви очаквания, но филма се оказа шедьовър в жанра, а Дани Трейхо е просто велик във всяко едно отношение (а и най-вече, когато оправя мадамите)! На Стивън Сегал много повече му вървят отрицателните роли, а Линдзи Лохан е голяма изненада (може би, защото просто играе себе си). Уникално брутално-комичен (точно този комичен елемент отличава Робърт Родригез от други бруталисти като Тарантино например) - направо класика за този жанр! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...