Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Тоя Unborn го свалям вече 5 пъти, при това HD варианта, и все нещо ме кара да го трия, преди да го изгледам :)

Тази вечер няма да му се размине!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Terminator Salvation - въпреки масовото оплюване, на мен пък ми хареса филма, очаквах малко повече масирани битки срещу терминаторите, ама и без тях става :)

 

Watchmen - още един филм който не знам защо бе толкова оплюван... Далеч е от типичния филм за супергеройчета, но според мен е добър и си заслужава гледането

Link to comment
Share on other sites

FIDO

 

Много приятен и лек филм за разпускане.

 

WATCHMEN

 

Въреки че е мудно и разтегливо развитието на действието филмът не е лош. Струва си да се види.

Link to comment
Share on other sites

The Express - не лоша спортна драма, все пак успя да ме държи буден до към 03:20. Смятам, че оценка 8/10 не е незаслужена въпреки малоумно направените субтитри, които на този етап са под всякаква критика :angry:

Link to comment
Share on other sites

RACE TO WITCH MOUNTAIN

 

Добър филм от типа "семеен". Става за убиване на време и е направен добре.

 

ANGELS & DEMONS

 

Филма е добър, но поне според мен е по-слаб от Шифъра.

 

THE LAST HOUSE ON THE LEFT

 

Приятно впечатление прави много интересната история. Идеен хорър-трилър, заслужава си да се види.

Link to comment
Share on other sites

Доста полезна тема! :)

Вчера и днес гледах:

Flirting With Forty

Princess Protection Program

Cow Belles

Приятни филмчета са,леки и разтоварващи.На мен лично ми харесаха.

Link to comment
Share on other sites

P.S. I Love You

Толкова хубав, толкова романтичен в онзи отвятия смясъл на думата...и толкова истински на моменти, а и глупав.Хубав филм наистина.Има си всичко.

 

_________________________________

 

Ама нали тази тема не за коментари :)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

P.S. I Love You

Толкова хубав, толкова романтичен в онзи отвятия смясъл на думата...и толкова истински на моменти, а и глупав.Хубав филм наистина.Има си всичко.

 

Тоя филм едно момиче ме накара да го гледаме ама издържах само до половината...

 

WATCHMEN -едно добро филмче, ако не очаквате поредния плосък и елементарен екшън :)

Link to comment
Share on other sites

За P.S. I love you : Филмът е ужасно глупав, идеята може би е хубава, едва ли не за вечната любов, но не е направен както трябва, аз уж съм романтична, а този фолм ми беше лигав чак, макар и да става дума за нечия смърт...

Тцтцтц, само кусури, ей. Просто видях, че тук се обсъжда филмът, затова реших да постна тук, но се извинявам за тази велика моя глупост. Оооооо, я стига, голям праз, че съм изкоментирала тук.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

За P.S. I love you : Филмът е ужасно глупав, идеята може би е хубава, едва ли не за вечната любов, но не е направен както трябва, аз уж съм романтична, а този фолм ми беше лигав чак, макар и да става дума за нечия смърт...

Както го описа не е ли за другата тема-не си губете времето :tongue

Link to comment
Share on other sites

Knowing

Просто УНИКАЛЕН.Кейдж е перфектен както винаги.Може би ако не беше той в главната роля филма нямаше да бъде това,което е!Оценката ми е 10/10...нямаше нещо което да не ми хареса :sayjin

 

Knockaround guys

Бях го забравил и реших да го гледам пак.Хубаво филмче с много добра роля на Вин Дизел(прави това,което умее най-добре...да рита задници :laughing: ) Определено си заслужаваше преглеждането отново ;)

Link to comment
Share on other sites

Още един глас за Knowing, уникален филм е просто, а когато го гледах беше с лошо качество... обаче пак ми остави много добро впечетление след това.

:)

Link to comment
Share on other sites

Положението е критично.Изгледах всичко дет може се изгледа свързано с..

"филми със затвори","обири на банки и други подобни" или някви дет

деиствията се развиват по някви острови... помагайте щот лудвам ахха

Link to comment
Share on other sites

Бъркаш темите ;) това не е тема за "искане" на филми ;)

 

________________________

 

Secret Defense (2009) - Добър френски филм за шпионаж - трилърче.

Link to comment
Share on other sites

THE HAUNTING IN CONNECTICUT

 

Един добър представител на любимия жанр.

Наистина добре направен ужасо-трилър. Успя да ме стресне на няколко пъти (главно, защото си бях надул колоните де :tongue). Става дума за момче болно от рак, което започва да вижда странни неща след преместване в нова къща.

 

 

The Eye - Свалих го главно заради Джесика Алба :wub: . Приятно филмче, даже бих го нарекъл разтоварващо, въпреки че се води ужас. Края на историята ми хареса. Разказва се как присаждат роговици на Джесика Алба и започва да вижда духовете на умрели хора.

The Unborn - Малко монотонно е действието + че мразя когато правят деца на 2 шамара живот, някакви изроди едва ли не... "Чудовищата" бяха май тип от Silent Hill. И от филма "Огледала" е взет елемент. Този е по-слаб от тези 2-та, но който харесва подобни може да го гледа.

House Of 9 - Някакъв си прави експеримент с човешката психика. Филмът е тип Биг Брадър, но с убийства. 9 човека затворени, само 1 ще излезе жив и 5 милиона кеш. Не е кой знае какво де.

Evolution - води се комедия, не помня да се засмях. С Дейвид Духовни... Нещо като пародия на Досиетата Х ми стоеше. Ако ви се гледат тъпизми, това е филмът... :unsure:

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

The Eye - Свалих го главно заради Джесика Алба :wub: . Приятно филмче, даже бих го нарекъл разтоварващо, въпреки че се води ужас. Края на историята ми хареса. Разказва се как присаждат роговици на Джесика Алба и започва да вижда духовете на умрели хора.

 

Бати гламавия филм, спрях го на 15-тата минута и гледах хонгконгския оригинал от 2002.

 

Каквото и да ми говорите Азиатски ужаси > all .

Link to comment
Share on other sites

Наистина добре направен ужасо-трилър. Успя да ме стресне на няколко пъти (главно, защото си бях надул колоните де :tongue). Става дума за момче болно от рак, което започва да вижда странни неща след преместване в нова къща.

 

Може да не му е тук мястото, но филма е ужасно тъп. Едвам издържах 30 мин. в киното и си излезнах чудейки се как може още да правят такива бози. Отидох на Стар Трек. Просто ми е писнало от филми тип от нищо нещо. През времето, което го гледах не видях нищо друго освен малоумна режисура, която разчита на рязко движение на камерата плюс някой друг компютърен ефект. Никаква атмосфера, никакъв съспенс.

Link to comment
Share on other sites

Бати гламавия филм, спрях го на 15-тата минута и гледах хонгконгския оригинал от 2002.

 

Каквото и да ми говорите Азиатски ужаси > all .

То е копие 1:1 с азиатската версия, само че с повече ефекти... Не виждам с какво повече ти е харесала азиатската версия.

 

Може да не му е тук мястото, но филма е ужасно тъп. Едвам издържах 30 мин. в киното и си излезнах чудейки се как може още да правят такива бози. Отидох на Стар Трек. Просто ми е писнало от филми тип от нищо нещо. През времето, което го гледах не видях нищо друго освен малоумна режисура, която разчита на рязко движение на камерата плюс някой друг компютърен ефект. Никаква атмосфера, никакъв съспенс.

Може да не си падаш по такива филми или аз да съм с по-малки очаквания. То първите 30 минути и нищо не става де. Всъщност всичките ужаси, които дадох разчитат на силен край, а не през цялото време да те държат в напрежение.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

watchmen-movie-2009-all-heroes-poster.jpg

Различен филм. Отвратителен грим и костюми. Имаше си и добрите моменти. Очаквах различен край, но се радвам, че свърши така, защото все пак филма е наистина "различен".

Link to comment
Share on other sites

То е копие 1:1 с азиатската версия, само че с повече ефекти... Не виждам с какво повече ти е харесала азиатската версия.

 

Точно това е. Това е един НАПЪЛНО безмислен римейк... Ае, да бяха минали 30 години от пускането на оригинала, ама те са минали 5-6... Баси... Имам чувството, че някой е казал: Ае да го направим пак тоя филм, ама с малко по-красиви хора... Ем... не се е получило. Джесика Алба и без това не е чак толкова голяма красавица. Има къде-къде по-красиви жени.

Link to comment
Share on other sites

Точно това е. Това е един НАПЪЛНО безмислен римейк... Ае, да бяха минали 30 години от пускането на оригинала, ама те са минали 5-6... Баси... Имам чувството, че някой е казал: Ае да го направим пак тоя филм, ама с малко по-красиви хора... Ем... не се е получило. Джесика Алба и без това не е чак толкова голяма красавица. Има къде-къде по-красиви жени.

 

Джесика Алба е най-красивата актриса за мен!!! Направо изтрепа рибата с това че не била кой знае колко красива...

 

AMERICAN GANGSTER гледах го наскоро пак филмчето доста е добро :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...