Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Into The Blue 2 2009

Филчето не е лошо но като цяло 1-ва част е в пъто по добра

Оценка: 6/10

 

Push

тоя филм го изгледах с постоянно превартане много слаба работа

Оценка: 2/10

 

Fast and Furious 2009

Заслужаваси вниманието определено е достойно продължение след 1-ва част

Оценка: 9.2/10

Link to comment
Share on other sites

Прочети батко ти Krank какво е написал за новия бързи и яростни пък тогава го хвали :P

Снощи изгледах Gran Torino с Клинт Ийстууд.Много ме накефи,въпреки че не съм фен на драмите,осебено с дърти артисти.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми филми на тема "кражба" че тея дни съм се зарибил такива да гледам :pirate

 

Гледал съм:21,Бандата на Оушън 1,2,3,Flawless,Into the Sunset,Клопка(или Клопката беше не помня...със Шон Конъри) и май това са.

 

Edit:Аааа да де...Банк Джоб,Италянска Афера...какво ще кажете за RockNRolla?

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

The Bank Job - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

 

И естествено "Две димящи дула", "Гепи" и "Револвер". Последните 3 са на Гай Ричи.

Edited by Blitz^^
Link to comment
Share on other sites

нещо подобно на филм с кражби,всъщност си има много общо с кражби...Held up (пленникът) с Джейми Фокс.Много зарибена комедия,а рок и рола ли к'вото беше е боза,тъп англиийски филм

Edited by gecaaa
Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте ми филми на тема "кражба" че тея дни съм се зарибил такива да гледам :pirate

 

Гледал съм:21,Бандата на Оушън 1,2,3,Flawless,Into the Sunset,Клопка(или Клопката беше не помня...със Шон Конъри) и май това са.

 

Edit:Аааа да де...Банк Джоб,Италянска Афера...какво ще кажете за RockNRolla?

Най-добрият е Inside Man с Клайв Оуен и Дензъл Уошингтън. Също ми харесва и Lucky Number Slevin.

Link to comment
Share on other sites

За кечистът не бъди толкова сигурен ;) поживей още малко, натрупай опит и ще придобие смисъл.Пък ако не здраве да е.

Link to comment
Share on other sites

За кечистът не бъди толкова сигурен ;) поживей още малко, натрупай опит и ще придобие смисъл.Пък ако не здраве да е.

 

Каза човекът, който е с 3 години по-малък от мен :unsure: Всъщност филмът не успях да го догледам, но от това, което видях, се надявам да не натрупвам точно такъв опит : )

Link to comment
Share on other sites

Star Trek - хареса ми. Бях се зарибил много от трйлъра и сега вече като съм го гледал, мога да кажа, че ми хареса много. Когато излезе с добро качество в нетя, ще го гледам още един-два пъти. :)

Link to comment
Share on other sites

Верно така е.Губи се сюжетната линия иначе и нищо не се разбира,щото всички филми от поредицата са със многопластов и заплетен сюжет.Гледах въпросната рейсинг повърница.Нещата са много зле.Крайно зле.Във Перник сигурно вече ликуват и кичат голфарите с ваденки фаааст с лика на вин дизел и се гледат лошо по светофарите.И нека обобщим какво научих от въпросния мозъкоразбъркващ шедьовър.

1.Когато искаш да спреш пътен влак(дългия камион в началото),само мухльо би използвал мощните си коли и факта че си въоръжен да заплашиш шофьора да отбие и да спре,друго си е да се качориш по него в движение и да смъкваш ремаркета с култови тунинг пикапчета каращи на задна с 80.

2.Спрей,пръскан от потна маска чупи високояка стомана.

3.Цистерните,които катастрофират с 80 се търкалят от 3 минути нагоре и най малко 2 километра.

4.Яко е да гледаш като добитък и да момотиш куул фрази и създаваш респект.

5.Всеки корав мъжага може да хване с една ръка окачен двигател и да мъчи паплачта,като ги заплашва,че ще го пусне върху тях.

6.Куките се ритат като гейове.

7.Американски драг таралясник без проблем се справя с състезание с трафик и много завои и прави смешни моднати беемвета M3-ки и скайлайни.

8.Когато се състезавате в натоварен трафик,едната ти ръка е отгоре на волана,желателно е да го въртиш с вените,другата стиска мачо скоростен лост и докато правиш цялото това упражнение продължаваш да гледаш като добитък и да напиваш бицепс(това е мистериозния пернишки стил на стриит рейсинг,доразвит от българските корифеи на стриит рейсинга със висящи зарчета от огледалото,шарено воланче,шапка поставена настрани и цветущ кодиран жаргонен език)

8.Нисан скайлайн е офроуд многофункционално превозно средство,способно на безумни каскади без абсолютно никакви последици за ходовата част и двигателя.

9.Диалозите трябва да ти забиват игли в мозъка,важното е да са яки и готини,.

10.Абсолютно нормална полицейска практика е да изпратят агент в нелегална улична гонка,в която си замина сумати невинен народ,за да могат да внедрят този агент в супертайна организация от невероятно лоши типове,които някак си хем са супер ларж и ъндърграунд,че ФБР да е безпомощно пред тях,хем да се занимават с яки улични гонки в които средната възраст на участниците е 19 а средната възраст на интелектуално развитие-6( ей тука цялата тая история с организираната престъпност и ролята и в стриит рейсинга е много поучителна и изключително реална).

11.Само путьовците карат на нитрометан.

12.Когато карате с около 200,и някой реши да те задмине,завии рязко и го удари,той само ще се завърти леко и ще спре след 4 до 8 метра невредим.

13.Никога не дръж волана с 2 ръце.

14.Колите минават през каменни стени,това е изключително нормално и безвредно.

15.Американците правят най-яките коли в света.

16.Американските коли са много яки

17.Американските коли са особено яки.

18.Напълно нормално е да нападнеш затворнически автобус със 4 колици.

19.Когато някоя джипка ти се подмята пред пътя,удари я със 100,потроши я, и си продължи по пътя.

20.Като гадно лошо копеле се изравни до теб,отвори вратата и го изненадай като му скочиш на бургия с лакът в сурата.

И още и още.Добре,няма ли начин да се направи филм с коли без да умираш от смях и ужас като го гледаш.Някой да си спомня гонката в Ронин.Ей такова нещо да направят бе мамка му,не тая тийн помийка която те кара да си посегнеш след като си я изгледал.Легендарната гонка в Bullet,дето е с половин век по-стар филм е в пъти по ефектна от тая гняс.

 

http://www.youtube.com/watch?v=VWy9HA_ZSTY

 

Така се прави бе,мамка му.

Тези неща винаги правят впечатление вярно е. Аз също съм забелязал и ме дразни - как така тоя педал все не го е натиснал до край. На всяка гонка го натиска до ламарината 10 пъти. Предавките се нагоре ги сменят мамицата им. Тея за 2, 3 и 6 предавка да са чували. Другото, което е - пуска азота и дига boost-а на турбото с температура на маслото и не знам си още к'во. Идеята е да се получи ефекта. Много добре го знаеш. Има хора, които вярват на всичко и се впечатляват от всичко, което видят в подобен филм (Перничаните :D), такива, които виждат невъзможните и глупави неща, но все пак се кефят на ефекта (като мен) и такива, които се дразнят от всичко, което дори намирисва на нереалност (като теб). Според мен ефекта получен с тези бозички е страхотен. Може да е нереално, но е готино. То затова е филм. Гонките, които даде ги гледам за пръв. Не са лоши, но честно казано ми бяха скучни. 5 минути едно и също без никакво разнообразие. Друго да видиш мачкането на педала, сменянето на предавките, движение на стрелките нетрошащи се коли (било и то граничещи със фентъзи жанра). Мен ме кефят. Ако колите се трошат както в реалността няма да има катастрофи, защото след подобен удар с такава скорост колата няма да я има и или гонката приключва бързо, бързо или няма удар, от което спада ефекта. Като не се троши всичко продължава благополучни и повечето хора са доволни. С 2 думи недей да бъдеш толкова скиптичен! ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми смешно ми е защото се взима много насериозно филма.Бе една наивност и тъпанарщина струи от него.Не казвам че всеки екшън трябва да е смислен,обаче тоя точно ми е трагично противен.За гонките които пуснах-в пъти по-вълнуващи и въздействащи са за мен от тоя цирк.И това са кадри от филми от миналия век.Но го има усещането за скорост,няма го момента-бе тея уж се дърпат апък като се загледам карат с 30.То си е до човека явно.И преди да ме нарочите че не обичам екшъни.

Гледах новия Кранк.Е смазах се от кеф чесно.Не знам защо толкова го плюят тоя филм.И не знам какво очакват от него.Обаче тук простотиите и дебилщините са си точно на място.Като анимацийка за възрастни е.Просто всичко е забъркано в един очарователен безмозъчен бъркоч с една цел-забавление.И докато в Бързите и лошите резултата за мен е катастрофален,то тук всичко си е на мястото.

Edited by Krank
Link to comment
Share on other sites

Еми смешно ми е защото се взима много насериозно филма.Бе една наивност и тъпанарщина струи от него.Не казвам че всеки екшън трябва да е смислен,обаче тоя точно ми е трагично противен.За гонките които пуснах-в пъти по-вълнуващи и въздействащи са за мен от тоя цирк.И това са кадри от филми от миналия век.Но го има усещането за скорост,няма го момента-бе тея уж се дърпат апък като се загледам карат с 30.То си е до човека явно.И преди да ме нарочите че не обичам екшъни.

Гледах новия Кранк.Е смазах се от кеф чесно.Не знам защо толкова го плюят тоя филм.И не знам какво очакват от него.Обаче тук простотиите и дебилщините са си точно на място.Като анимацийка за възрастни е.Просто всичко е забъркано в един очарователен безмозъчен бъркоч с една цел-забавление.И докато в Бързите и лошите резултата за мен е катастрофален,то тук всичко си е на мястото.

Еми няма лошо затова сме различни хора с различни вкусове. Може бе не се интересуваш толкова от коли (съдейки по участието ти в автомобилния подфорум не е така, но все пак) или пък си падаш по класическите гонки. Аз като по-млад наистина бях накефен и впечатлен от бозичките в бързите и яростни. Обаче съм съгласен с теб за американските кутии. То ми призля от тия ковчези на колела да ги гледам през целия филм. Те ги изкараха по-бързи от рали и пистовите автомобили бе. Могат само един драг в действителност и дори фактите в Америка показват, че и там японките ги бият. Ама нали са тъпи янки няма как да не си докажат каруците.

Edited by NeRoX
Link to comment
Share on other sites

Новият X-Men-хареса ми,но очаквах повече.

И днес гледах Стар Трек.Сериала никога не съм го гледал и ми се струваше много тъп,но филма ме изкефи доста,а и ефектите са трепач. :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Keeping mum.

 

Останах изключително приятно изненадан, да не кажа очарован :Д.

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не ми хареса новият Х-мен. Толкова глупави моменти...накрая ме довърши с това как онази му каза "Върви докато краката ти кървясат" и онзи го дават как подметката му е 6, а отгоре му се е ВЗРИВИЛ плата, че да покаже кръвта :laughing: :laughing: .

 

Иначе гледах http://wrzru.com/movies/info.php?id=6807 , готино филмче.

Link to comment
Share on other sites

Новият X-Men-хареса ми,но очаквах повече.

И днес гледах Стар Трек.Сериала никога не съм го гледал и ми се струваше много тъп,но филма ме изкефи доста,а и ефектите са трепач. :thumbs-up:

 

Сериала? Кой от всичките сериали Star Trek? Защото са няколко. Най-най-старите епизоди са от преди да се родят повечето членове на този форум но има няколко които са от този век и са доста по-различни от най-старите...

Link to comment
Share on other sites

Ами даваха ги наскоро по някоя телевизия(не помня коя) и не знам кои серии са били,щото не съм фен. :rolleyes: Но филма си ме изкефи. :P

Link to comment
Share on other sites

Сериала? Кой от всичките сериали Star Trek? Защото са няколко. Най-най-старите епизоди са от преди да се родят повечето членове на този форум но има няколко които са от този век и са доста по-различни от най-старите...

Те са адски много сезони и епизоди. От бог знае коя година го дават тоя сериал. В Америка има хора, които го считат за цяла религия. Луда работа. Не съм гледал и 1 епизод не смятам и да гледам. НО филма ще го дръпна да видя за какво иде реч...

Link to comment
Share on other sites

По препоръка на някой по-назад гледах Flawless .Определено много добър и интересен филм.Играта и на двамата актьори е много добра пък и самия сюжет е много интересен и те държи под напрежение до края!Преподъчвам го на всеки да го гледа,а тези които си падат по филми с кражби-задължително!!!

 

 

Другото филмче е Leon с Жан Рено .За някои само името на главния актьор е достатъчно за да си пуснат филма,но не е само той.Доста интересно и нестандартно предложение.Заслужава си гледането ;)

Link to comment
Share on other sites

накрая ме довърши с това как онази му каза "Върви докато краката ти кървясат" и онзи го дават как подметката му е 6, а отгоре му се е ВЗРИВИЛ плата, че да покаже кръвта :laughing: :laughing: .

Пич, по някакво стечение на обстоятелствата са измислили подметки, които се скапват в пъти по-бавно от краката. Вероятно заради това са ги и измислили.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...