Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Препоръчвам ви Knowing с Никълъс Кейдж.Много добър филм,особено ми хареса края,въпреки че има някои доста поизтъркани елементи в сюжета.Отдавна не се бях радвал така на филм.Седмата симфония на Бетовен допълнително допринася за чара на филма.

 

До средата филмът е интересен, след това типичните американски измислици. Това с предвиждането на края на света малко ми напомня за "Final destination" 1 и 2... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

thereader.jpg

 

The Reader

 

великолепен филм. като атмосфера и усещане доста прилича на "английският пациент" (все пак антъни мингея е продуцент тук) ... и не знам защо винаги като гледам нещо подобно се сещам за марсел пруст ...

Link to comment
Share on other sites

...Напълно съгласен, филмът си заслужава да се види, изчакайте обаче хубаво качество. Аз ще го гледам отново задължително, тъй като по незнайни причини изневерих на стила си и го гледах на глупав TS....
Още един глас от мен! Между другото и аз имам принцип да не гледам TS, ама като прочетох първите 2 изречения от ревюто и не се стърпях!
До средата филмът е интересен, след това типичните американски измислици. Това с предвиждането на края на света малко ми напомня за "Final destination" 1 и 2... :)
А ти изобщо изгледа ли филма до края? И във фантастичен американски филм какво очакваш да видиш? Афганистански реализъм ли? Изобщо според мен нямаше типичен завършек, защото ако трябваше да има типичен край, Никълъс Кейдж, щеше да измисли някакъв въздушен щит за има няма 5 часа, който да предпази Земята и да спаси всички. Или поне най-малкото нямаше да умре мадамата и 2-мата с нея щяха също да се качат на кораба...
Link to comment
Share on other sites

.....2 часа гледах лигав романтичен филм с циганета .........

 

А как са му дали 8 оскара незнам..... :wacko: :blink:

 

Политика, батка, политика... как тая кобила стана мис България - има силен човек зад гърба си ето така. Другите бяха къде къде по-хубави от нея но кой му пука...

 

...Това с предвиждането на края на света малко ми напомня за "Final destination" 1 и 2... :)

 

Я пак? С final destination щяха да знаят кой след кой ще погине и драпайки да бягат щяха да изгиват по абсолютно абсурдни начини но като нещастана случайност а не нещо по-преднамерено. Няма друга тъпотия като final destination честно... поне за мен

Link to comment
Share on other sites

p_50141.jpg

Очаквах някаква тъпа комедия с двама актьори, които не понасям, но още след първия половин час разбрах, че няма да е стандартна простотия, а има потенциал. С две думи - идеален семеен филм, особено за любителите на кучета. Все пак и феновете на котките като мен ще му се зарадват, има уникално готини моменти, има смях, сълзи, а е и правен по книгата на човека, който е преживял всичко това.

Link to comment
Share on other sites

Очаквах някаква тъпа комедия с двама актьори, които не понасям, но още след първия половин час разбрах, че няма да е стандартна простотия, а има потенциал. С две думи - идеален семеен филм, особено за любителите на кучета. Все пак и феновете на котките като мен ще му се зарадват, има уникално готини моменти, има смях, сълзи, а е и правен по книгата на човека, който е преживял всичко това.

Хубаво си поревахме на този филм :) И после нагушкахме котката!

Link to comment
Share on other sites

Хубаво си поревахме на този филм :) И после нагушкахме котката!

 

 

Хаха, и ние така :)

Вие сериозно ли? От коментарите ви ми се стори интересен филм, но едвам го изтраях до края.

Link to comment
Share on other sites

7528.jpg

 

Направих си онзи ден сефтето в Cinema City. Филма е просто страхотен. Напълни ми душичката отвсякъде. Но изобщо и не се учудих, защото поредицата ми е любима по принцип а пък и съм маняк на тема всичко свързано с "двигатели с вътрешно горене"... :lol: Актьорите бяха на ниво, играта и режисурата също. Специалните ефекти бяха страхотни, а автомобилите и жените бяха божествени... :P Американските кошари ми дойдоха малко в повече, но нищо... :)

 

19048534.jpg

 

Днес го гледах и на мен също много ми хареса. Имаше страхотни моменти и наистина успя да ме разчуства. Забелязал съм, че човешки драми не могат да ме трогнат, но виж стане ли въпрос за животни - един ред сълзи и сополи. :lol:

Edited by NeRoX
Link to comment
Share on other sites

monstersvsaliens1_large.jpg

 

Ако имате някой излишен лев за кино, може да посетите този (препоръчвам 3D варианта). Отпускащо и забавно филмче :)

Link to comment
Share on other sites

Night at the museum.

Очаквах да е голяма боза,бях скептичен, радвам се, че се оказа точно обратното, филмът е уникален! :Д

 

Сега вече с нетърпение очаквам втората част.

Link to comment
Share on other sites

7528.jpg

 

Направих си онзи ден сефтето в Cinema City. Филма е просто страхотен. Напълни ми душичката отвсякъде. Но изобщо и не се учудих, защото поредицата ми е любима по принцип а пък и съм маняк на тема всичко свързано с "двигатели с вътрешно горене"... :lol: Актьорите бяха на ниво, играта и режисурата също. Специалните ефекти бяха страхотни, а автомобилите и жените бяха божествени... :P Американските кошари ми дойдоха малко в повече, но нищо... :)

Подкрепям :punk Заслужава си да се гледа на кино....

Link to comment
Share on other sites

liar_liar.jpg

 

От много време се каня да го гледам, но все нещо изниква. Днес се реших и не само, че не съжалявам ами даже съм щастлив. Надали ще намеря точните думи да го опиша този велик филм. Направо не можех да стана от земята от смях. Комедии бол, но толкова смях не съм изкарал може би от "Бели" Мадами" насам... Джим Кери е във вихъра си тук и прави това, което може най-добре. Изигра една просто уникална и адски трудна роля. За нея направо заслужава милиарди, а не милиони. Направо ме разби. Препоръчвам, на всеки, който обича такъв тип филми и не е гледал този - моменталически да поправи тази ОГРОМНА грешка! ;)

Edited by NeRoX
Link to comment
Share on other sites

7528.jpg

 

Направих си онзи ден сефтето в Cinema City. Филма е просто страхотен. Напълни ми душичката отвсякъде. Но изобщо и не се учудих, защото поредицата ми е любима по принцип а пък и съм маняк на тема всичко свързано с "двигатели с вътрешно горене"... :lol: Актьорите бяха на ниво, играта и режисурата също. Специалните ефекти бяха страхотни, а автомобилите и жените бяха божествени... :P Американските кошари ми дойдоха малко в повече, но нищо... :)

 

И аз онзи ден го гледах в синема сити и много ми хареса. Аз пък не съм фен на поредицата , но този определено беше много добър. Достойно продължение както се казва, а не като в повечето случаи обратното :)

Link to comment
Share on other sites

0000000457_w480.jpg

 

"Хъшове"

 

Изтеглих си сериите от Замундата! :punk

Препоръчвам ги горещо на всички! :punk

 

Режисьор: Александър Морфов

Оператори: Димитър Гочев и Александър Станишев

В ролите: Валери Йорданов, Руси Чанев, Петър Попйорданов,

Христо Мутафчиев, Рени Врангова, Валентин Ганев, Валентин Танев,

Деян Донков, Пламен Пеев, Евгени Будинов, Дарин Ангелов,

Деян Ангелов, Даниел Ангелов, Филип Аврамов, Николай Урумов,

Стоян Алексиев, Димитър Рачков

Edited by Deftur
Link to comment
Share on other sites

KILOMETRO 31

 

Отново испанците на много високо ниво. Много добър хорър-трилър. Явно SHIVER не е случайно попадение и може да очакваме нови добри неща занапред.

Link to comment
Share on other sites

До средата филмът е интересен, след това типичните американски измислици. Това с предвиждането на края на света малко ми напомня за "Final destination" 1 и 2... xmas.gif

 

Специално според мен,именно в края се случва най-любопитното от филма.Нека погледнем от малко по-религиозна гледна точка на него.Замисляли ли сте се,че въпросните извънземни заприличаха адски много на ангели,след като изгубиха човешкият си облик?!И не ви ли се стори,че планетата на която отиват е едно доста райско кътче :).

Edited by ky4e
Link to comment
Share on other sites

Semipro.jpg

 

Semi-Pro

 

 

много хубава простотийка. не знам от кога не бях се смял на американска комедия :)

 

 

tt1125849largecover.jpg

 

The Wrestler

 

 

хареса ми. даже бих казал, че доста ми хареса. хем е обикновен и общовалиден като послание - професионален кечист (но не от тези, които получават милиони и ги познава цялата страна), без приятели, без семейство, без жена, с дъщеря, която го е зачеркнала от живота си - един вид "пропилян" живот (както многозина биха казали), хем е някак си "личен" в смисъл, че дори и да не сте преживяли нещо подобно, ще го усетите много силно. поне за 2 ч.

а, и - мики рурк. това мисля, че за някои ще е достатъчно за да гледат този филм.

 

 

п.п. христос воскресе. живи и здрави!

Edited by samkijot
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...