Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 коментар не видях в темата за тоя филм :confused Днес взе 8 оскара !

явно аидиторията тук предпочита малко по различни филми

 

А колко хора са го гледали - филма не е минал през кината и все още няма излезнал хубав релийз (двд поне)?!

Edited by Silver_bg
Link to comment
Share on other sites

Саше, meine Liebe, като си направиш сефтето, ще осъзнаеш, че Титаник е боза. Спокс. Има време...

 

Грубо :lol: .

 

Иначе още един глас за Yes man. Приятно е за разпускане, ама недейте да го гледате ако сте с някакви изключително високи очаквания.

Link to comment
Share on other sites

Новия Punisher War Zone...

Лудница е филма,много брутален. :P

и аз съм за този филм .. много обичам MARVEL ... "педала до метала"

Link to comment
Share on other sites

на всички фенове на истинското провокативно кино препоръчвам Land of the blind. за съжаление не обичам да коментирам филми, просто Ви го препоръчвам !!! приятно гледане и наздраве !!!

Link to comment
Share on other sites

teasingbigelow5678.jpg

 

The Hurt Locker (много сполучливо заглавие според мен)

 

хубав филм. хареса ми. няма патетика, няма менторство, няма голямо философстване (на заден план). драмите ("вътрешния свят") са по-скоро леко загатнати, но не и експонирани. целият филм проследява ежедневието на един специален отряд сапьори, без да изгражда някакъв съжет. просто хронология, като в документален филм.

много добре заснети сцени и прилична динамика.

Link to comment
Share on other sites

И мене ме накараха да го гледам тоя за Стани Богат - Беднякът Милионер .

Доста тъп филм ма аз бях сигурен че ще е така , от кога циганетата могат да правят филми ? Ебахти лигавата история ..... труден бил за гледане , кое му е трудното ? 2 часа гледах лигав романтичен филм с циганета .........

 

А как са му дали 8 оскара незнам..... :wacko: :blink:

Почти толкова интересен е и кечистът с Мики Рурк , ебахти малоумният филм :sick

Link to comment
Share on other sites

The Hurt Locker (много сполучливо заглавие според мен)

 

хубав филм. хареса ми. няма патетика, няма менторство, няма голямо философстване (на заден план). драмите ("вътрешния свят") са по-скоро леко загатнати, но не и експонирани. целият филм проследява ежедневието на един специален отряд сапьори, без да изгражда някакъв съжет. просто хронология, като в документален филм.

много добре заснети сцени и прилична динамика.

 

Абсолютно съгласен !

Докато го гледах по едно време даже взех да се съмнявам, че е американски....

Link to comment
Share on other sites

Това горе е тотална смешка.Който иска да види реализъм да гледа док. филми, който иска да гледа Круз да си пусне друг него филн, НО не това.

За мен филма е разочарование.Само голяма реклама и нищо съществено.И да ми говорят на анлийски...аматьори.

Link to comment
Share on other sites

постоянно ревеш,когато някои ти дава квалфикации,а ти го правиш наляво и надясно най-редовно,индиректно.Ти какво?Опитваш се да ми промениш мнението за филма ли?Я по-полека...

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Аз ти казвам какъв е филма, не какво ти е мнението.То си е твое, както моето си е мое.

 

Този филм, че е смешен не мисля само аз така - ест. може и аз и другите да грешим.Филмчето е лекичко, повърхностно и слабо.Това е за от мен.Правото на лош вкус никой не може да ми го отнеме.

Link to comment
Share on other sites

Machinist

Dobyr film. Kartinkata opisva kakvo moje da ochakvate. Interesen fakt e, che Cristian Bale e svalil 1/3 ot tegloto si (nad 30 kg) za tozi film

 

Christian%20Bale%20in%20The%20Machinist.jpg

Да, много добър филм, а и аз много харесвам Christian Bale.

Link to comment
Share on other sites

Много качествен и определено си заслужава гледането !

 

Arn The Knight Templar (2007)

22736.jpg

и втората част:

Arn The Kingdom At Road's End (2008)

27163.jpg

Ще е хубаво да има повече такива качествени заглавия !

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Имаше гавра с този момент в един от последните епизоди на Family Guy :) Тогава не знаех за какво става дума, но вече всичко е ясно. Бейл ме кефи, но определено има проблем.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...