Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе Бенджамин Бътън е хубав филм, ама наистина на места е досадно дълъг и блудкав... Като свърши седях и си виках колко велик е филмът, сега малко размислих... не е кой знае какво... Пак е нещо, което рядко виждаме, нещо ново, уникално, но не заслужава да е на 79-то място в imdb. Между 120-130 до 200 може...

Идеята му е страхотна, но можеше да е малко по-динамичен, заспах на 50-тата минута. Така и не го догледах. Стори ми се, че се точи, точи, точи това действие, като локум точно... Не си заслужаваше. Много хора ми го хвалеха, какво точно им е направило впечатление, историята мълчи :D Голяма работа, все едно да се кефя на "Троя" или "Александър" :sick Високобюджетни проекти, които не струват. Добре, че са известните имена на актьорите, че нямаше да налеят приходи от "n" на брой милиони долари иначе... :wacko:

 

Едит (отправен към хХх) : :lol: :lol: :lol:

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Идеята му е страхотна, но можеше да е малко по-динамичен, заспах на 50-тата минута. Така и не го догледах. Стори ми се, че се точи, точи, точи това действие, като локум точно... Не си заслужаваше. Много хора ми го хвалеха, какво точно им е направило впечатление, историята мълчи :D Голяма работа, все едно да се кефя на "Троя" или "Александър" :sick Високобюджетни проекти, които не струват. Добре, че са известните имена на актьорите, че нямаше да налеят приходи от "n" на брой милиони долари иначе... :wacko:

...галченцето-лишена от всякъква логика и мисъл :bgrin:

 

Иначе аз гледах Pride and Glory...като цяло скучен филм.Само последните 20 минути става по-интересен...края е добър :)

 

Моята оценка е 6/10 ;)

Link to comment
Share on other sites

rocknrollaver2sj1.jpg

 

RocknRolla

с една дума - гай ричи.

с няколко - не е лош, но не е на нивото на "две димящи дула" и "гепи". става за гледане.

мдаааа

явно мадона кат спря да му пие мозъка па взе да прави читави филми :punk

+1 за филмчето

Link to comment
Share on other sites

Gran Torino

 

Не е лош, Clint Eastwood е много готин дядо, който прилича и се държи като старо сърдито куче, обаче ме кефи. Беше едновременно забавен и драматичен. Не е точно най-добрия филм на Eastwood, обаче като за тази история с тези възможности ми хареса. Не мога да спра да се възхищавам на творческото либидо на този човек... на 78 години и прави по-добри филми от повечето режисьори на половината на годините му. Дълбок поклон!

Edited by snejko
Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам да се гледа филма Seven pounds - oпределено е добър филм с добра идея. Малко тъжен, но това го прави още по-хубав.

IMG739-1229784021.jpg

Edited by sandman
Link to comment
Share on other sites

И на мен ми препоръчаха Seven pounds. Веднага щом се прибера вкъщи ще го гледам :)

Link to comment
Share on other sites

Gran Torino

 

С две ръце ЗА! Съсипа ме от смях старият Клинт!

 

BODY OF LIES

 

Много добър филм, но качеството е калпаво, поне в нашия тракер...

Link to comment
Share on other sites

318102290497b28d55e24d.jpg

Underworld: Rise of the Lycans

Много ми хареса! :) Скоро не бях гледал хубав филм. Обикновено продълженията са бозави ама това не е така.

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Специфичният стил и хумор на Гай Ричи.Как не му омръзна да прави само и единствено такива филми.Не е за изпускане :)

 

07d6djghd.jpg

 

"People ask a question... What's a Rock-n-Rolla?

and I tell 'em - it's not about drums,drugs and hospital drips.Oh no!

There's more there than that, my friend.We all like a bit of the good life.

Some, the money.Some, the drugs.Others the sex game,the glamour or the fame.

But a RocknRolla, oh, he's different.

Why?

Because a real RocknRolla wants the fucking lot."

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Небесно Кралство( Kingdom of Heaven ).

 

Ами не е лош филма, даже въобще.Имам още 15-на минути от него да догледам, но много голямо впечатление ми направи режисьорската работа.Впечатлен съм.

Link to comment
Share on other sites

Небесно Кралство( Kingdom of Heaven ).

 

Ами не е лош филма, даже въобще.Имам още 15-на минути от него да догледам, но много голямо впечатление ми направи режисьорската работа.Впечатлен съм.

Вие с мъжа ми да би да сте се наговорили да го гледаде по едно и също време:)

Link to comment
Share on other sites

Doubt

 

Много готин, сериозен филм, с ужасни субтитри, така че ако не знаете английски не се захващайте да го гледате, ще изпуснете много. Мерил Стрийп отново е изключителна, както и Филип Сиймор Хофман. Образите им са изградени въздействащо и събуждат противоречия, така че човек наистина започва да се съмнява относно много въпроси.

Link to comment
Share on other sites

Абе гледах Дзифт, ама не знам в коя от двете теми да го сложа. Имаше си своите моменти, ама доста неща ме издразниха. Най-много ме изнервяше гласът на "разказвача зад кадър" - чувствах се все едно чета съвременен БГ роман, само дето ако исках да чета такова нещо щях да го правя, не да гледам филм. Исках повече диалози и ако може и оная кльоща дето е адски некадърна актриса да я нямаше...

Link to comment
Share on other sites

Гледах на кино днеска АВСТРАЛИЯ - ЕБАХТИ ТЪПИЯ ФИЛМ , тоя ми се вписа на първо място след ония с Джордж Клуни - Майкъл Клейтън или нещо от сорта.

 

Тоя австралия почна леееко забавно и след 10тата минута вече обмислях как да накарам целият ред да стане за да мога да изляза , абе .... ЕБАХТИ ФИЛМА - романтична драма , кво да говоря повече :sick :sick :sick :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

"Yes Man" (последния на Джим Кери) Става за гледане ,доста откачен филм трябва само да издържите първите 30 минути в които има и една малко извратена сцена...

 

"Welcome.To.Mooseport" лека комедия с Рей Романо("Всички обичат Реймънд")

 

"The.Negotiator"1998 малко стар филм ,но е динамичен почти екшън със неочквана развръзка.Няма да ви се доспи докато не го изгледате до края.

 

"The.Curious.Case.of.Benjamin.Button." на този ми се доспа иначе има 13 номинации за "Оскар".Може би нещо в мен е сбъркано ,но не ми хареса и не издържах до края.

 

"Take.The.Lead" ще се кареса на дамите има майтапи и главният герой се изпълнява от Антонио Бандерас,филма е по действ. случай .Става за гледане.

 

 

А за "Дзифт" ,става за гледане обаче типично по български има сцени в които много се мълчи,озвучаването е типично за Бг.филм(тъпо) не дочувах какво си говорят артистите и си прехвърлих звука на слушалки.Това което ме дразни в нашенските филми: някаква сцена в която за да ни въведът 10 минути показват интериора и декорите около артистите ,следва 1 минута напълно безмислен разговор между някой си... и край на сцената .

Всичките ни филми са от един и същи калъп извадени и май по един и същи начин дразнят хората.

 

Това си е моето лично мнение.

Edited by kodi
Link to comment
Share on other sites

Гледах на кино днеска АВСТРАЛИЯ - ЕБАХТИ ТЪПИЯ ФИЛМ , тоя ми се вписа на първо място след ония с Джордж Клуни - Майкъл Клейтън или нещо от сорта.

 

Тоя австралия почна леееко забавно и след 10тата минута вече обмислях как да накарам целият ред да стане за да мога да изляза , абе .... ЕБАХТИ ФИЛМА - романтична драма , кво да говоря повече :sick :sick :sick :sick :sick :sick

Като не ти е харесал защо пишеш в темата "Гледах, препоръчвам го" ? :)

Link to comment
Share on other sites

За "Дзифт" - добро, но посредствено.

 

Тоя филм сме го гледали, тоя мач сме го играли.Съседите от српско го измислиха тоя социал-реализъм( не без огромната основа на руското кино ) мила през цедката на сърказъм и изкривена реалност.Нямаме нужда от копия на това.Нямам нужда да гледам псувни на български, щото видите ли били по-реални от тези в американските филми.

 

Липсват блестящи идеи.В този филм има заряд, има и наченката на нещо интересно, но отгоре му е излята цистерната от самия него и е нужно човек да рови из тоновете фекалии за да оцени хубавата идея.Еми не, когато актьорската игра и режисьорската работа не помагат на зрителя да се влее във филма, то те му пречат.За мен случая е такъв.Сценариста и автора на книгата няма да ги коментирам, не съм чел книгата - няма и да я прочета.

 

Понеже сигурно ще бъда попитан "Какво искам от този филм и книга, че сега не били хубави?"Просто е.Искам да могат да пишат със замаха и смисъла на Казандзакис.Толкова.

 

Оценка на филма 5.5/10( само защото е БГ е толкова висока оценката )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...