Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Вчера гледах BAD SAMARTIAN и много ми хареса. Очаквах да е доста по-смотан

 

Предните дни гледах

Signs на M. Night Shyamalan. Не е лош, но сегашните му филми и посоката, в която се развива, ми харесват повече.

Super Trooper, защото видях, че тази година е излязла 2-ра част и реших да изгледам и 1-ва - забавна е, полицейска комедия, където цяло управление е съставено от пълни идиоти. Има смешни неща

Не че съм очаквал нещо повече, но Небостаргачът мина ей така, добре че с приятелката ми коментирахме небивалиците та забавното се увеличи многократно. Става ей така да отбиеш време. Не е моят филм.

Inception гледах отново, и пак ми хареса. Това са моя тип филми. Препоръчвам горещо Predestination

Overboard Пишат, че бил римейк. Филма е забавен и хубав. И актьорите са готини. Не ме интересува дали е римейк....

Shot Caller .... някой нещо? Хубав е. В началото може и да не изглежда така, но си заслужава. Можеше да е малко по-кратък, за да стане хубавото по-бързо.

Stonehearst Asylum който е сниман в България. За лудници. Обичам филми за лудници.

 

Приятно гледане :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

SOLO A STAR WARS STORY

 

Няма как филм от поредицата да е лош, но сякаш много често се заредиха и се губи ефекта. В случая  със сагата обаче работата е "колкото повече, толкова повече"

SICARIO - DAY OF THE SOLDADO

 

Не виждам как може да се обърка филм с Бенисио... Велик просто. 

 

IN DARKNESS

 

Никак не е лош.

 

BAD SAMARITAN

 

Още нещо сравнително интересно.

HEREDITARY

 

Много добър. 

 

DOWN A DARK HALL

 

Също добър филм, с изключение на ужаса от остаряването на Ума... 

 

DEADPOOL 2

 

Тъпаците от Марвел са на косъм да осерат може би единственото им нещо, което първият път признавам беше велико... 

 

DANS LA BRUME

 

Да го наречем "леко четиво"

 

BEIRUT
 

Сериозен филм. 

 

SCYSCRAPER

 

Нищо ново под слънцето, стаднартно изпълнение. Става за лежерно блеене. 

 

2036 ORIGIN UNKNOWN

 

Малко по-странна история. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

MISSION IMPOSSIBLE FALLOUT

 

Честно казано тоя филм започва да прилича все повече на комедия... Нищо съществено, нищо ново, за убиване на време само...  

 

THE MEG

 

Тука очаквах да има голяма насирация, но реших да погледна - все пак нашто момче играе... Става филма. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Току що гледах Downsizing (imdb) и много ми хареса. Не го отбягвайте, ако не харесвате фантастика - много малко от този жанр има. Мат Деймън играе добре.

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

За почитателите на заплетените трилъри този филм е задължителен - El.cuerpo (Тялото)!

Уникален филм!

Mara 2018г. С Олга Куриленко също ми допадна.

За почитателите на ужаса - The.Conjuring.2.2016   и  Wolf.Creek.2 (задължителен за гледане)

La.cara.oculta   - трилър също задължителен за гледане!

 

Айде, и да почерпите! :popcorn-and-drink-smiley-emotic

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Темата скоро не е ъпдейтвана, за това ще се включа.

Shock and Awe - По действителен случай. САЩ, война, Афганистан, Ирак, новини, лъжи. Допадна ми доста. Интересен е, не е разводнен или ненужно удължен, запълнен с ненужни сцени. Актьорите са известни и, както се очаква, играят добре.

Baby Driver - Хареса ми, може да се сравнява с филма с магьосниците, които правят обири, където също участва Кевин Спейси. Тук главния актьор не е той, но да кажем, че е поддържаща роля. Главния играе добре. За мен е неизвестен, но може би за други е много известен.

Tammy - Тази Мелиса МакКарти все си ги прави ролите едни и същи и въпреки това е забавна. Комедия е. The Christmas chronicles е много добър. Не съм гледал по-хубав коледен филм. Препоръчвам го, забавен е.

Rush - По истински случай. Систезатели на Ферари и Макларън и техният ужесточен спор за шампионското място.

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

The Guilty (2018)

 

Хубав филм са направили датчаните. Европейско кино, много различно от типичните холивудски заглавия. Криминален драма трилър, задейства силно въображението, хареса ми, спокоен, но с неочаквани обрати и изненадващ през цялото време.

Link to comment
Share on other sites

La.cara.oculta   - трилър също задължителен за гледане!   Айде, и да почерпите! :popcorn-and-drink-smiley-emotic

Тоя много ми хареса

 

A Simple Favour - и той е доста добър

 

Unstoppable - знам че е стар филм, но попаднах на него по HBO. Затвърждавам, че много ми хареса тоя филм и Дензъл Уошингтън.

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
За почитателите на заплетените трилъри този филм е задължителен - El.cuerpo (Тялото)! Уникален филм!

И този е доста добър. Ще си го добавя в списъка за препоръчване.

 

Още един испански, по нищо не отстъпва на предните

THE INVISIBLE GUEST или оригинално - Contratiempo 

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

Searching (2018) много ми хареса. Имаше напрежение през цялото време. В началото бях скептичен заради героите, но те си свършиха добре работата. Препоръчвам.

MV5BMjIwOTA3NDI3MF5BMl5BanBnXkFtZTgwNzIz

Link to comment
Share on other sites

Bird Box е изненадващо добър филм. Съмнявах се в това, заради филмите, в които масово участва Санда Бълок. Но този е различен.

Link to comment
Share on other sites

The blind side с нея също е много хубав.

Макар че тя винаги е една леко лигавичка, аз все пак я харесвам :)

Link to comment
Share on other sites

Bird Box е изненадващо добър филм. Съмнявах се в това, заради филмите, в които масово участва Санда Бълок. Но този е различен.

 

Аз бих го сложил в другата тема този филм.

За мен е тотално разочарование и хората го гледат единствено, защото прекалено много се шуми около него.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Instant Family - също по действителни събития, но комедия. Забавен е, но като във всяка американска комедия има и драма.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ALITA: BATTLE ANGEL

Обръщам много специално внимание на този филм, защото не само че е страшно приятен и сладурски, но вече имаме и ТОВА!!!

Тили е първата, но вече далеч не единствената! Вече много деца получиха този невероятен дар. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dunc said:

Много се изненадах, че беше толкова дълъг- 3 часа. 


Че коя от тия глупости е била по-малко от 2.5 часа??? 

 

3 hours ago, Godfather said:

AVENGERS - ENDGAME

 

Една дума - епичен!   :bowdown:


Психара каза, че е тъп! ХАХАХ

В тоя ред на мисли защо тъпата система не ми обединява постовете? 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, RaptoR said:


Че коя от тия глупости е била по-малко от 2.5 часа??? 

 

Всичките са малко под 2 часа и 30 минути, освен този.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...