Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

a като пуснеш мп3-ката с уинамп ли ти я пуска или с медиа плейът, щото ако си ти я пуска с уинамп няма смисъл да форматираш заради едната икона :)

 

С Winamp-а я пуска ама иконката е на MediaShit , мога да го преживея ама много ме нерви тази иконка...:angry:

 

В самия Winamp има опция как да изглеждат иконите - да не си бъзикал там

Не , нищо никъде не съм пипал , как стана това нз...

А забравих да кажа , че ако свалям с Flashget иконката си е нормална... :wacko:

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Има ли стриптийз клубове (без 4алга) в Пловдив , каде са и какви са цените?

има 1 в тракия ама забравих как се казва а иначе беше 5лв. вход и май 3 за бира

Link to comment
Share on other sites

Много нестандартен въпрос: Колко едноръки негри-албиноси трябват за да се завинти една крушка? :huh: Винаги съм се чудил. Тоест през последните 10 минути. :)

 

Втори нестандартен въпрос: Защо усмихнатото личице: :) е със коледна шапка? Защо не е така: :smile:

Link to comment
Share on other sites

А какво ще означава негър-албинос и изобщо има ли такова "животно" ...

Представи си Еди Мърфи, блондин с червени очи :) Или Майкъл Джексън... Темата кърти обаче :woot

Link to comment
Share on other sites

@Rottenbrain Прав си .. едва ли. Тогава защо не обясниш?

Не разбрах дали беше иронично казано, но все пак да уточня че незнам а просто разсъждавах :P

А какво ще означава негър-албинос и изобщо има ли такова "животно" ...

Има. Може да се каже че кожата им е леко сребриста. И не са руси а с бяла коса ;) . Преди около 6-7 години бях попаднал на такъв в рейса. Ако "нормалните" албиноси изглеждат странно, то незнам как трябва да се определи външния вид на негрите албиноси...

Link to comment
Share on other sites

Не разбрах дали беше иронично казано, но все пак да уточня че незнам а просто разсъждавах :P

 

Има. Може да се каже че кожата им е леко сребриста. И не са руси а с бяла коса ;) . Преди около 6-7 години бях попаднал на такъв в рейса. Ако "нормалните" албиноси изглеждат странно, то незнам как трябва да се определи външния вид на негрите албиноси...

Аве как албиносите ще са с бяла коса!? Нищо общо няма косата. Само за очите се отнася това. Липсва им там няква съставка (меланин май) и се отразяват кръвоносните съдове, затова са червени. А кожата им лесно се възпалява на слънце.

 

Е, има албиноси с бяла коса, но не това е фактора.

Edited by Mr_Vain
Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дни ми задодаха доста интересно въпросче,ще го споделя с вас :D

'За колко пари би спал с някого от твоя пол?'

Моята тарифа е 500 000 евро ;) Ако ми се помолят може да стигнем до намаление :P

Link to comment
Share on other sites

.Е, има албиноси с бяла коса, но не това е фактора.

Не съм сигурен, но мисля че им липсва ВСЯКАКВА пигментация

 

Едит: Albinism (from Latin albus, meaning "white") is a lack of pigmentation in the eyes, skin and hair.

Individuals with full albinism (called albinos) generally have pale yellow to white hair.

Т.е. май и двамата сме прави :P

Преди няколко дни ми задодаха доста интересно въпросче,ще го споделя с вас :D

'За колко пари би спал с някого от твоя пол?'

Моята тарифа е 500 000 евро ;) Ако ми се помолят може да стигнем до намаление :P

Виж, ако е само за спане съм навит и на половината от твоята тарифа :P

А иначе кой трябва да е "активния"? Щото ако съм аз няма да ми е чак такъв проблем :P

Edited by RottenBrain
Link to comment
Share on other sites

Втори нестандартен въпрос: Защо усмихнатото личице: :) е със коледна шапка? Защо не е така: :smile:
Защото на администраторите така им харесва повече. :) Пък и няма нужда да се сменя като наближи коледа. ;)
Преди няколко дни ми задодаха доста интересно въпросче,ще го споделя с вас :D

'За колко пари би спал с някого от твоя пол?'

Моята тарифа е 500 000 евро ;) Ако ми се помолят може да стигнем до намаление

Това е защото си още млад. След още някоя и друга година като поостарееш, ще смъкнеш и на 100 000. :lol: Edited by breakneck
Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен, но мисля че им липсва ВСЯКАКВА пигментация

 

Виж, ако е само за спане съм навит и на половината от твоята тарифа :P

А иначе кой трябва да е "активния"? Щото ако съм аз няма да ми е чак такъв проблем :P

 

Хиена си ти :P Бе за тея пари съм навит и 'пасивен' да съм ;) хеехех :rolleyes: :P :)

Ром-албинос по-различно ли е от негър-албинос? :D

Link to comment
Share on other sites

Ако смъртта ви би осигурила охолен и безгрижен живот на любимите ви хора, бихте ли се гътнали (или да помолите някой да ви гътне) ?

 

Твърдо НЕ! Нещото което най-много обичам на тоя свят е себе си!

Link to comment
Share on other sites

Ако смъртта ви би осигурила охолен и безгрижен живот на любимите ви хора, бихте ли се гътнали (или да помолите някой да ви гътне) ?

бих уговорила някой друг да свърши тая работа,ако на аз ще му помогна да се гътне :lol:

ама себе си не давам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Кви са тия жертво принушения ве?

Искам да попитам,защо устните са ни червеникави. :)

 

Защото имат повече кръвоносни съдове там, пък и кожата е по-тънка, а кръвта е червена => устните са червеникави...

Link to comment
Share on other sites

А относно въпроса за албиносите мисля че тва е някаква болест на кожата. Липсва им Меланин. Колкото повече меланин има кожата ти, толкова е по-тъмна. Меланина се изгражда в кожата когато тя се излага на слънце и за това като се печем лятото хващаме тен. Обаче кожата на албиносите не може да изгражда меланин и за тва са такива бели. :)

Edited by Jaguar
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...