Jump to content
BulForum.com
tankis

Тема за кратки въпроси

Recommended Posts

Някой ползвал ли ги е тези Титаниум за затъмняване на стъкла? Или може да ми препоръчате други, че ми казаха един добър, ама е в Асеновград и трябва да ангажирам някого да ме връща и после да ме кара...

9 hours ago, w00x said:

...

Сега последно при Сюрен да казвам да в карат?

...

Намерих вариант.
Някой случайно да има зарядно за акумулатор, което мога да заема за няколко дни?

...

Ангеле, просто използвам че твоя пост последен споменава въпросния човек, който се казва Сурен. Откъде го измислиха всички това "ю', не знам.

Второ, имам резервно зарядно, което мога да ти дам и за повече време да си тестваш акумулатора.

99% съм сигурен, че имам визитка с името Сюрен Гелгелян или нещо подобно, но все тая. Човекът си разбира от работата, а на Ангел как му се занимава да зарежда, сваля, качва, пробва, проверява... Една проста проверка за утечка е 5-10лв. сигурно. По-скоро, ако Химикът има мултицет, може да му мерне колата, дали има утечка или не.

Аз пък използвам поста на Химика, да му се извиня, че щях да го търся преди няколко месеца за едно шишенце, за което го помолих, той осигури, но се случиха разни неща и тая работа остана на заден план. Та тези дни, ако не е сърдит, ще го потърся;)

Edit: Сурен Гелгелян е. Моя грешка, дейба, дейба... Сурен е!

Edited by Lucky Luciano

То и аз го знам като Сурен, даже и на сервиза така е изписано, ама забравих да те поправя.

1 hour ago, Lucky Luciano said:

99% съм сигурен, че имам визитка с името Сюрен Гелгелян или нещо подобно, но все тая. Човекът си разбира от работата, а на Ангел как му се занимава да зарежда, сваля, качва, пробва, проверява... Една проста проверка за утечка е 5-10лв. сигурно. По-скоро, ако Химикът има мултицет, може да му мерне колата, дали има утечка или не.

Аз пък използвам поста на Химика, да му се извиня, че щях да го търся преди няколко месеца за едно шишенце, за което го помолих, той осигури, но се случиха разни неща и тая работа остана на заден план. Та тези дни, ако не е сърдит, ще го потърся;)

Edit: Сурен Гелгелян е. Моя грешка, дейба, дейба... Сурен е!

Не е мое решението. Аз само помагам с информация.

Потърпевшият каквото реши да прави. :)

Не е проблем да се свали клемата за 2-3 дни и да се види дали ще падне пак акумулатора, пък тогава да се търси утечката.

Благодаря на всички за съветите и предложенията.

В Пловдив има ли бензиностанция, която да предлага AdBlue на колонка, а не на туби?

On 2/12/2019 at 6:44 PM, NEO_DDT said:

Някой ползвал ли ги е тези Титаниум за затъмняване на стъкла? Или може да ми препоръчате други, че ми казаха един добър, ама е в Асеновград и трябва да ангажирам някого да ме връща и после да ме кара...

Жоро Вейдъра и Тано дизайн. Единия е 'издънка' на другия та който и да избереш няма да сбъркаш.

3 minutes ago, lubo1972 said:

Жоро Вейдъра и Тано дизайн. Единия е 'издънка' на другия та който и да избереш няма да сбъркаш.

А нещо техни координати имаш ли?

Някой знае ли какво означава тази икона:

снимка