Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Информацията ми е от тази сутрин, от русенка. Обикновено искам инфо от живи хора, не от Гугъл.

 

%D0%91%D0%B5%D0%B7+%D0%B8%D0%BC%D0%B5.jp

 

Извинявам се в такъв случай. Казах го, защото малко преди това звънях до тези два хотела (имаше отзиви за тях във форума на голфаджийте както писах по-горе) и ми дадоха цени 30 и 45лв на вечер.

 

@hardcore_united баце, това видео ще върви много добре и на фона на Харлем Шейка :D

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имам тук под ръка една Manli 9600GT 512 DDR3 , с външен ток. 

 

Слагам я на дъното, слагам и ток-а ... и гъз. Идеи? Нз какво й е. Или директно да я засиля у коша?!

(просто ми е скучно и се занивам)

Link to comment
Share on other sites

Какво означава "и гъз"? Говорителя на дъното пищи ли? Никаква картина ли не вади? Вентилатора на картата върти ли? Дъното светва ли? Ако разкачиш другите устройства, какво става? Работи ли по принцип тая карта? Ако разкачиш захранването на картата и я пуснеш само на захранването от слота, вади ли предупреждение, че захранването е изключено?

Link to comment
Share on other sites

Нищо не тръгва. Може би късо си мисля аз. Без ток, само на слот, не вади картина, бачка си на вграденото видео директно дъното. (вентилатора й върти на слот само като е)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Изключи го вграденото видео. Трябва да изкара съобщение по принцип ако е само на слот, че иска допълнително захранване.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми фирма за международен транспорт но до сега не ми се е налагало да ползвам такива услуги. За превоз на машина от Дания до България. Да ми препоръчате фирма която да не ми отреже главата от кръста ... ако е от Пловдив ще е още по-добре. Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми фирма за международен транспорт но до сега не ми се е налагало да ползвам такива услуги. За превоз на машина от Дания до България. Да ми препоръчате фирма която да не ми отреже главата от кръста ... ако е от Пловдив ще е още по-добре. Благодаря.

 

Аз ползвам М&М Милицер и Мюнх БГ ООД много точни и коректни  - звъниш и питаш. Ще ти трябват габарити, тегло на пратката както и пощенски код от където ще се вдига за да ти дадат точна цена.

 

(032) 67 61 30, (032) 67 61 31

Edited by baron
Link to comment
Share on other sites

Благодаря, ще обиколя пловдивските които открих както и ще питам софийските. Групажи няма да има, а и не искам. Машината е достатъчно голяма, не искам да я затрупват с друга стока, въпроса е да се намери превоз само в едната посока (разбира се и цената е важна).

Link to comment
Share on other sites

За гледането на 3D трябва ли монитора ми да е специален или може и обикновено  LCD.

От къде мога да си купя 3D очила, но да има някакъв избор и да са що-годе добри и да не е през интернет.

Имам един клип 3D,  два едни и същи кадъра в един прозорец; как да махна другия ако е някаква опция на плеъра.

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали някой ползва онлайн транспорта в сайта на общината, но вече за 2ри път няма нищо общо с реалността.

Някой е прибрал доста пари за нищо или тези GPS-и са луднали.

Link to comment
Share on other sites

За гледането на 3D трябва ли монитора ми да е специален или може и обикновено  LCD.

От къде мога да си купя 3D очила, но да има някакъв избор и да са що-годе добри и да не е през интернет.

Имам един клип 3D,  два едни и същи кадъра в един прозорец; как да махна другия ако е някаква опция на плеъра.

Благодаря.

 

Има няколко типа 3D.

 

Единия, синьо/червено, зелено/цикламено, можеш да го гледаш и на обикновен монитор с подходящи очила. На едното око със синьо/зелено стъкло, а на другото с червено/цикламено.

 

За другите типове 3D ти трябва специализирана апаратура. Монитор/Телевизор и подходящите за него очила.

 

3Д-то можеш да го премахнеш от плейъра с който си пуснал.

 

Имам и още един вид 3Д, за който не ти трябват очила и специална апаратура. При него екрана е разделен на две, като двете изображения са на определено разстояние едно от друго и над тях има по една бяла точка. Като фокусираш погледа си върху точката и премрежиш очите, 2-те отделни изображения стават едно общо и виждаш 3Д. Трябва малко фокусиране докато насложиш изображенията, но е доста ефектно. И безплатно.

 

На това няма точка, но пак става: Просто си премрежи очите докато изображенията станат 3 еднакви и се фокусирай върху средното. Дръж така няколко секунди и ще видиш как ще започне да се избистря, а в последствие ще стане и 3Д. Има и такива клипчета в YouTube. Търси 3Д клипчета и долу от режимите избери Cross-Eyed 3D.

 

299307682_2b317a022f_z.jpg?zz=1

 

Ето и едно видео. От 3Д бутона долу, избери No Glasses.

 

http://www.youtube.com/watch?v=FSGfN9rr78Q

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

не знам какво правя грешно , но тези се сбърках да се кокоря и не успях да ги докарам до 3д. обикновено успявам много лесно да си разфокусирам погледя и да видя 3д, но тези накрая ми се насълзиха очите и не успях. нито филмчето нито снимката

Link to comment
Share on other sites

На филмчето е по-лесно, защото има бяла точка отгоре. Трябва да напаснеш точката в средата и да се фокусираш върху нея. Изключи клипчето през това време, че докато върви е по-трудно да се фокусираш върху единия обект само.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря Ви за информацията за 3Д-то.

Но ми се случи нещо с компа, дава ми този екран и харда чука като кратечница около секунда.

 Ето снимката като линк защото не ми дава да я сложа като изображение.

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1651/14161628622159625401364319385ecUhUf8utr3F97jqZCm2.JPG

Link to comment
Share on other sites

То и аз това си помислих, но ме разобедиха като ми казаха, че тогава или давал син екран или нищо, а при мен си завърта.

Предната вечер пробвах една програма за ъплоуд към замундата; възможно ли е програмата да е направила нещо.

Днес исках да си влезна в замундата през телефона и ми изписа че акаунта ми е изключе; Възможно ли е да е да е заради програмата; Мога ли да го върна като пиша на администраторите и се извиня ако е било забранено и да кажа че единствената причина е била желанието ми за ъплоуд. :(

Link to comment
Share on other sites

"Програма за ъплоуд към Замунда" на мен лично не ми говори абсолютно нищо. Ако е била хак за повишаване на ъплоуда - нормално е да те баннат. Няма и да те оправят.
А харда дори и да се опита да завърти, пак може да е отишъл.

Link to comment
Share on other sites

То и аз това си помислих, но ме разобедиха като ми казаха, че тогава или давал син екран или нищо, а при мен си завърта.

Предната вечер пробвах една програма за ъплоуд към замундата; възможно ли е програмата да е направила нещо.

Днес исках да си влезна в замундата през телефона и ми изписа че акаунта ми е изключе; Възможно ли е да е да е заради програмата; Мога ли да го върна като пиша на администраторите и се извиня ако е било забранено и да кажа че единствената причина е била желанието ми за ъплоуд. :(

 

Виж какво ще покаже HDDlife

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

(лесна за работа) програма за рип-ване на субтитри от ДВД? Не от физически носител, ами от ДВД, свалено от нета (там с Video_TS папка).
И като рипна субс, в какъв тип файл ще ми ги направи? srt?
 

Link to comment
Share on other sites

Някъв сайт за яки колани? Искам некъв колан с яка/странна тока.

От доста време използвам само колани които не са с дупки, ами със закантване на закопчалката. Май не е най - подходящото определение, но ще се сетиш за какво става въпрос. Много удобни са за регулиране. Супер лесно отпускаш и стягаш когато имаш нужда.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...