Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Шшшш какви 200 лева бе човек. Аз над 30лв на ходене не бих дал изобщо. ....

и то само ако е с щастлив завършек или поне фостата , а?

то и плуването ако ти е такова лежерно плицакен за отбиване на номера хич му се не надявай да помогне за каквото и да е.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мобо, как мислиш, дали ако не ходя и на това ами си лежа на дивана би било по-добре? Не ми се тича - скучно е. И в залата ми е скучно. На ски не мога да ходя цяла година пък и не става ей тъй за 1 час да отскоча. Да имаш някакви по-добри идеи за раздвижване? Ако може и да е приятно също така. 

 

ПС: Еб**то не се брои

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Бягането е скучно само ако си го правиш такова. В залата е скучно ако си го направиш такова. Нещата са относителни. А твоето каране на ски е толкова далеч от физическо упражнение, че дори не ми се говори....

Щом искаш да дебелееш и да умреш млад, то си е за теб. Тук не опира до това кое ти е забавно, а кое ще ти помогне.

Ходи на йога ако искаш?

Link to comment
Share on other sites

Дедо, ходи катери бе! Тепето ти е до гъза, дето се вика....А не е като да не е натоварващо...Ама може да ти се изтъркат пръстленцата :D

Link to comment
Share on other sites

Дедо и катерене! Това искам да го видя!!!!

 

Дедо и аз бях като теб предубеден към фитнесите. Ама като упря ножа до кокала и почнах и при здрависване (хипербола) да си вадя рамото, тогава и аз почнах да ходя. И мога да ти кажа, че далеч не е толкова скучно. Особено, ако тренираш по програма и има разнообразие на упражненията.
А за велоергометъра - аз си нося ретардфона и слушам музика, редя судоку...

Link to comment
Share on other sites

Мобо, как мислиш, дали ако не ходя и на това ами си лежа на дивана би било по-добре? Не ми се тича - скучно е. И в залата ми е скучно. На ски не мога да ходя цяла година пък и не става ей тъй за 1 час да отскоча. Да имаш някакви по-добри идеи за раздвижване? Ако може и да е приятно също така. 

 

ПС: Еб**то не се брои

ходи поне, бре. остави колата да почива за късите трипове из града.

търчи след наследника по площадките, а не му крещи удобно излегнат на некоя пейка. разхождай го редовно я по тепета/гребни бази, я по х.Здравец, я по Бачково и другите близки Родопи. и без това на децата им трябва да въртят по 10-15км дневно в ходене или тичане, ти що не покриеш поне 5-6 с него?

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за загрижеността - че сте прави - прави сте. И все пак ако някой друг може да препоръча масажист/ка ще съм благодарен

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички за загрижеността - че сте прави - прави сте. И все пак ако някой друг може да препоръча масажист/ка ще съм благодарен

ето ти оферта.

иначе Паско е всеизвестен с доволните си пациенти.

Link to comment
Share on other sites

верно ли са вдигнали данак МПС с 40 % за Пловдив ? Някой плащал ли е ?

Миналата година данъка ми беше ~250 лева. Тази годината колата е вече една година по - стара а данъкът е 310. По принцип в нормалните страни скача с остаряването на автомобила, но не и в Бг.

Link to comment
Share on other sites

верно ли са вдигнали данак МПС с 40 % за Пловдив ? Някой плащал ли е ?

Вярно е. :) Всички данъци ги изпраскаха доволно.

Link to comment
Share on other sites

Научете се да си местите спам-споровете ИЗВЪН тази тема! Следващите ще започна да ги наказвам, защото явно не се разбира от дума. Има си място за махленски приказки и всички го знаете. 

 

EDT: Преместил съм всичко на мястото му. Вихрете се там колкото искате. 

Link to comment
Share on other sites

Моля за извинение относно спама, беше резултат от афект.

А във връзка с въпроса за раздвижване на гръбнака: ако някой има желание, може да се възползва от резултата на скромните ми усилия да пренеса няколко упражнения, научени по време на един курс лечебна гимнастика. Има и няколко пояснителни ...ъъъ... рисунки.

http://dox.bg/files/dw?a=e9c3cd2db5 
 

Link to comment
Share on other sites

Предстои ни пътуване до Румъния и искам да спим в Русе и на сутринта рано да минем границата.Препоръчайте някакви евтини нощувки (10-15лв на легло)?

Гледам в интернет има доста обяви, но някой от тях ми изглеждат доста подозрително.

Link to comment
Share on other sites

Днес ще питам и ще ти кажа.

 

Ред. Ето, ако на още някой му се наложи: 

 

Най - евтиния хотел в Русе е хотел "Русе", намира се на ул. Борисова ( това е улицата която тръгва от ЖП гарата към центъра). Може да потърсите в Гугъл....това от един приятел го знам...не съм сигурна обаче колко точно е таксата
има един друг Хотел Европа...на центъра е...той е малко по-скоро като общежитеи...не толкова хотел...там знам със сигурност 4е е 10лв нощувката
Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Предстои ни пътуване до Румъния и искам да спим в Русе и на сутринта рано да минем границата.Препоръчайте някакви евтини нощувки (10-15лв на легло)?

Гледам в интернет има доста обяви, но някой от тях ми изглеждат доста подозрително.

 

С кола ли ще ходите натам или с автобус/влак? Защото и на мен ми предстои нещо подобно и обмислям кой вариант би бил най-евтин :)

Link to comment
Share on other sites

Днес ще питам и ще ти кажа.

 

Ред. Ето, ако на още някой му се наложи:

 

Информацията е доста стара, предполагам си я взел от форума на голфаджийте :) Цените в момента са много по-различни.

 

 

Днес ще питам и ще ти кажа.

 

Ред. Ето, ако на още някой му се наложи:

 

 

С кола ли ще ходите натам или с автобус/влак? Защото и на мен ми предстои нещо подобно и обмислям кой вариант би бил най-евтин :)

 

Да с кола ще ходим.Ако искаш, като се върнем (живот и здраве) ще ти кажа колко е излязло (пътни, сън в Русе, зелени карти, винетки и т.н.)

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Информацията е доста стара, предполагам си я взел от форума на голфаджийте :) Цените в момента са много по-различни.

 

Информацията ми е от тази сутрин, от русенка. Обикновено искам инфо от живи хора, не от Гугъл.

 

%D0%91%D0%B5%D0%B7+%D0%B8%D0%BC%D0%B5.jp

Link to comment
Share on other sites

Въпрос, който може да ви се стори крайно безумен, но все пак.

Някой от вас разполага ли с гараж, просторно мазе, бивш магазин (който сега стои празен) или каквото и  да било друго помещение, което да е склонен да отдаде под наем за около три часа. Нужно е единствено мястото да има ток и да е с размери някъде към 8х4, де да знам, не нещо кой знае колко голямо. Нещо такова. Не е нужно таванът да е особено висок. Колкото по-празно – толкова по-добре. И да бъде не е в близост до нечии жилища.
Цел – концерт. Концерт е силно казано, но просто място където няколко банди да свирят пред тесен кръг хора (20-30).

Няма да се впускам в допълнителни обяснения, проссто ако някой ме оттрази и се заинтересова ще разясня всичко конкретно :)


EDIT : Примерно би се получило нещо подобно.



П.С. :Готов съм с отговор на евентуалния въпрос : "За вас клубове няма ли?" :)
  Edited by hardcore_united
Link to comment
Share on other sites

Идея от къде да си купя определен модел гуми на Bridgestone с нов ДОТ? Дианата не е вариант понеже им са с ДОТ от 2011-та. Гледах из няколко Бг сайта и в единият имат сравнително нов дот, но пак е на около година.

Link to comment
Share on other sites

Освен да те пратя откъдето аз си купих моите гуми, ама все забравям името... Евро... ЕУРОКАТЕНА... Ама не гарантирам де... 

Link to comment
Share on other sites

Освен да те пратя откъдето аз си купих моите гуми, ама все забравям името... Евро... ЕУРОКАТЕНА... Ама не гарантирам де...

Изпратих им едно запитване. Да видим какво ще отговорят. Май и гумите ще започна да си поръчвам от чужбина...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...