Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Къде в Пловдив мога да купя точило за ножове? Или къде да занеса един милион тъпи ножове, за да ги наточат? Досега като се изтъпеше един, купувахме нов, но вече станаха толкова много, че реших да сменим тактиката с някаква по-разумна. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Във всеки от по-големит емагазини трябва да продават и точила за ножове. Аз моето примерно си го купих от Метро. Иначе за точилар - знам, че около централна гара е имало един (поне мо

 

Във всеки от по-големите магазини трябва да продават и точила за ножове. Аз моето примерно си го купих от Метро. Иначе за точилар - знам, че около централна гара е имало един (поне моята фризьорка каза, че някъде там си носи ножиците за точене) Но точни координати не мога да дам.

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив мога да купя точило за ножове? Или къде да занеса един милион тъпи ножове, за да ги наточат? Досега като се изтъпеше един, купувахме нов, но вече станаха толкова много, че реших да сменим тактиката с някаква по-разумна. :)

 

Носиш ги при мен, комшията ще ги наточи. Точилата, които се продават обикновено са пълни боклуци.

Link to comment
Share on other sites

Носиш ги при мен, комшията ще ги наточи. Точилата, които се продават обикновено са пълни боклуци.

 

Подкрепям- никаква работа не вършат. Аз си взех един шмиргел - съсипах 3 ножа, но четвъртия така хубаво го наточих че още държи вече 2ра година :)

Link to comment
Share on other sites

Кажете някакви отзиви за външна ЮСБ саунд карта.

1. Трябва ли да се инсталира някакъв софтуер на всеки компютър на който се ползва.

2. Слушалките ще започнат ли да свирят по-силно от такава саунд карта.

3. какво ще кажете за този модел ЦЪК

Благодаря за инфото.

Link to comment
Share on other sites

Поне тази, която ползвам, няма нужда от софтуеър. Не смятам, че ще чуеш нещо "по-силно". Тази като гледам има разни екстри, които трябва сам да сравниш с наличните ти и тогава да прецениш дали ти е нужна. Аз например я ползвам на един лаптоп, чийто жак е повреден и нямам друг начин да изведа звук.

Link to comment
Share on other sites

Поне тази, която ползвам, няма нужда от софтуеър. Не смятам, че ще чуеш нещо "по-силно". Тази като гледам има разни екстри, които трябва сам да сравниш с наличните ти и тогава да прецениш дали ти е нужна. Аз например я ползвам на един лаптоп, чийто жак е повреден и нямам друг начин да изведа звук.

 

Имаш някаква идея как да направя звукът по-мощен. Просто уинампа не ми стига за това дето съм намислил.

Link to comment
Share on other sites

Имаш някаква идея как да направя звукът по-мощен. Просто уинампа не ми стига за това дето съм намислил.

 

С усилвател за слушалки можеш да усилиш сигнала, който се подава през 3,5мм жака.

Link to comment
Share on other sites

Имаш някаква идея как да направя звукът по-мощен. Просто уинампа не ми стига за това дето съм намислил.

 

Не знам какво се опитваш да направиш, но тази карта е за слушалки и то от "малките". Имам същата само че не пише "hama" на нея - чиста проба китайски са но работят - ръгаш и тръгва и това е.

Link to comment
Share on other sites

пробвах го ,ма не ме става.Пробвах 2 приложения ,едното - Shazam (не иска да работи) ,другото Soundhound (не иска да ми намери парчето...явно каталога е скромен).

Като цяло ми харесва програмата,но не мога да му свикна на тоя андроид.

 

sega go probvah raboti shazam s bluestacks

Link to comment
Share on other sites

Що е : Google Диск ,и има ли почва у нас ?

 

https://drive.google.com

 

Нещо с инсталиране на софтуер от google e свързано,но не искам излишни програми по системата .

 

sega go probvah raboti shazam s bluestacks

 

е как ? :confused Сложиш емулатора,заредих го.Изтеглих си Шазам,заредих го.Тап-нах на голямото S ,и ми изписа : Сори,ма нещо се обърка... Тап-нах бутона от долният ляв ъгъл - loading ....и до там.Това го пробвах на лаптопа с включен И изключен жак,с foobar и WMP.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Благодаря на djadomraz и w00x.

 

 

Някой има ли на идея къде мога да намеря камъните Шунгит и Зеолит в Пловдив; не ми се поръчва по сайтове. Благодаря

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея, как най-безопасно и безболезнено, могат да се почистят медно-никелови монети ?

Ако може да се вярва на ония от предаването за заложните къщи по history канала - монетите били по ценни, като не се чистят и полират.

Link to comment
Share on other sites

Аз повредих моите, забравяйки ги в микс от оцет и сода бикарбонат .... няколко месеца... biggrin1.gif

 

Весо, със сода става добре. Мисля, че повече от това е излишно.

Link to comment
Share on other sites

Що е : Google Диск ,и има ли почва у нас ?

 

https://drive.google.com

 

Нещо с инсталиране на софтуер от google e свързано,но не искам излишни програми по системата .

 

Как така какво е? Cloud Storage с безплатни 5ГБ и софтуер за синхронизация с настолни машини.

Link to comment
Share on other sites

Аз повредих моите, забравяйки ги в микс от оцет и сода бикарбонат .... няколко месеца... biggrin1.gif

 

Весо, със сода става добре. Мисля, че повече от това е излишно.

 

Сода, ама няма ли да ги надера ако ги изжуля със сода. И содата суха ли да е или във вода да я разтворя ?

Link to comment
Share on other sites

Как така какво е? Cloud Storage с безплатни 5ГБ и софтуер за синхронизация с настолни машини.

 

би ми било от полза :)

само дано нямат някакви copyright правила за музика.

Link to comment
Share on other sites

Педеразите от ЕВН сменят електромерите нито имаше съобщение нито нищо . Щели да дадат после протоколи . Нещо ми намирисва че ще ни клецат какво се прави в такива случаи ?

Link to comment
Share on other sites

Педеразите от ЕВН сменят електромерите нито имаше съобщение нито нищо . Щели да дадат после протоколи . Нещо ми намирисва че ще ни клецат какво се прави в такива случаи ?

До момента на всеки, на който са направили този номер, е имало разлики. (поне от тези, които аз познавам)

Link to comment
Share on other sites

Миналия месец сметката в офиса е повече от двойна. Къде да питам защо? Проблема е че хазяите са неясно къде а с договор за наем само един път вече ме отсвириха...

Link to comment
Share on other sites

Педеразите от ЕВН сменят електромерите нито имаше съобщение нито нищо . Щели да дадат после протоколи . Нещо ми намирисва че ще ни клецат какво се прави в такива случаи ?

Пише си на вратата на входа.Поне на нашата пишеше.След това ни мушнаха протокол под вратата.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...